3

4

6.

PSN Tatran Střešovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 1:2pn
branky: 30. Michaela Stránská - 15. Iveta Veličková; rozhodčí: Jakub Dragoun - Lukáš Rašovský; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Barbora Čechová -1 - Veronika Suchanová ?; po třetinách: 0:0, 0:1, 1:0
6 Nájezd na branku provedl z družstva PSN Tatran Střešovice hráč #54 Barbora Beránková , ale gól nevstřelil.
6 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč #36 Nikola Štekerová a vstřelil gól.
5 Nájezd na branku provedl z družstva PSN Tatran Střešovice hráč #21 Daniela Křížová a vstřelil gól.
4 Nájezd na branku provedl z družstva PSN Tatran Střešovice hráč #2 Zuzana Štípková a vstřelil gól.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč #44 Lucie Švajcrová a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva PSN Tatran Střešovice hráč #54 Barbora Beránková a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč #36 Nikola Štekerová , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva PSN Tatran Střešovice hráč #21 Daniela Křížová , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč #77 Dominika Lískovcová a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva PSN Tatran Střešovice hráč #2 Zuzana Štípková , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč #44 Lucie Švajcrová , ale gól nevstřelil.
36:00 Zahájena trestná střílení
36:01 Trestné střílení družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV neproměnil #44 Lucie Švajcrová.
35:35 Timeout PSN Tatran Střešovice
34:17 Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
29:56 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #4 Michaela Stránská, asistoval #82 Eva Budinová (1:1)
14:05 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #95 Iveta Veličková, asistoval #44 Lucie Švajcrová (0:1)
08:05 Vyloučen hráč #13 Beáta Blaško družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za blokování florbalky