Vstupenky na superfinále 2023

16. dubna 2023 v pražské O2 areně

Jedinečná sportovní událost opět míří do největší arény v Česku. Buď u toho, když se nejlepší týmy v republice porvou o titul a užij si špičkový florbal okořeněný jedinečnou show a elektrizující atmosférou. Superfinále florbalu přivítá pražská O2arena v neděli 16. dubna 2023. Oficiální předprodej je v plném proudu. 

Důležité informace pro nákup vstupenek

Vstupenky jsou k dispozici v sítích Ticketmaster a Ticketportal, každý z ticketingových operátorů dle podmínek akce prodává polovinu vstupenek – vždy si tedy zkontrolujte obě možnosti, zda Vámi hledané vstupenky nejsou k dispozici u jednoho z ticketingových operátorů.

Florbalové oddíly Livesport Superligy a Extraligy žen mají předkupní právo na vstupenky, pokud jste členy či fanoušci těchto oddílů, zkuste se obrátit přímo na tyto oddíly, jelikož využily předkupního práva a mají k dispozici zejména vstupenky I. a II. kategorie. 

UPOZORNĚNÍ Každý operátor má v prodeji pouze vybranou část haly, proto si prosím zkontrolujte dostupnost míst vždy jak u Ticketmasteru, tak i Ticketportalu.  

KATEGORIZACE VSTUPENEK