0

2.

série

FKÚ Ovocné Báze - FbC Engineers 7:6pn
branky: 7. Petr Kořínek, 13. Jiří Novák, 15. Filip Kubelka, 17. Jiří Novák, 26. Ondřej Kubelka, 36. Roman Janeba, N Petr Kořínek - 6. David Urban, 14. Martin Kováč, 23. Pavel Khunt, 31. Tomáš Hambálek, 34. David Urban, 34. Tomáš Hambálek; rozhodčí: Štěpán Weber - Jan Sysel; vyloučení: 2:0; využití: 0:2; zásahy brankářů: Marian Bobko -6 - Jan Laňka -6; po třetinách: 3:2, 2:1, 1:3
2 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Engineers hráč #88 Pavel Khunt , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FKÚ Ovocné Báze hráč #7 Ondřej Kubelka a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Engineers hráč #73 Michal Drobík , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FKÚ Ovocné Báze hráč #11 Petr Kořínek a vstřelil rozhodující gól (7:6).
45:00 Zahájena trestná střílení
43:39 Timeout FKÚ Ovocné Báze
35:40 GÓL FKÚ Ovocné Báze! 6:6
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil #26 Roman Janeba, asistoval #3 Filip Kubelka (6:6)
33:59 GÓL FbC Engineers! 5:6
Branku družstva FbC Engineers vstřelil #13 Tomáš Hambálek, asistoval #68 David Příbaň (5:6)
33:28 GÓL FbC Engineers! 5:5
Branku družstva FbC Engineers vstřelil #22 David Urban, asistoval #15 Štěpán Kulhánek (5:5)
30:31 GÓL FbC Engineers! 5:4
Branku družstva FbC Engineers vstřelil #13 Tomáš Hambálek, asistoval #15 Štěpán Kulhánek (5:4)
25:27 GÓL FKÚ Ovocné Báze! 5:3
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil #7 Ondřej Kubelka z trestného střílení (5:3)
22:42 GÓL FbC Engineers! 4:3
Branku družstva FbC Engineers vstřelil #88 Pavel Khunt, asistoval #29 Martin Kováč (4:3)
16:22 GÓL FKÚ Ovocné Báze! 4:2
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil #81 Jiří Novák, asistoval #11 Petr Kořínek (4:2)
14:16 GÓL FKÚ Ovocné Báze! 3:2
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil #3 Filip Kubelka, asistoval #81 Jiří Novák (3:2)
13:32 GÓL FbC Engineers! 2:2
Branku družstva FbC Engineers vstřelil #29 Martin Kováč, asistoval #68 David Příbaň (2:2)
12:37 GÓL FKÚ Ovocné Báze! 2:1
12:07 Vyloučen hráč #29 Jan Sládek družstva FKÚ Ovocné Báze na 2 minuty za sekání
06:48 GÓL FKÚ Ovocné Báze! 1:1
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil #11 Petr Kořínek, asistoval #26 Roman Janeba (1:1)
05:57 GÓL FbC Engineers! 0:1
Branku družstva FbC Engineers vstřelil #22 David Urban, asistoval #6 Daniel Hrubý (0:1)
04:15 Vyloučen hráč #11 Petr Kořínek družstva FKÚ Ovocné Báze na 2 minuty za sekání