1

2

3.

Blue Horses Stochov - Panthers Praha Dream Team 5:6pn
branky: 3. Zdeněk Husák, 11. Jiří Polívka, 12. Adam Pártl, 28. Adam Pártl, 38. Zdeněk Husák - 1. Petr Lávička, 3. Michal Karban, 29. Petr Lávička, 34. Daniel Škvor, 44. Jan Kudela, N Jan Kudela; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Jan Gross; vyloučení: 1 + Jakub Drexler OS:4; využití: 1:0; diváků: 18; zásahy brankářů: Lukáš Zbránek ? - Vojtěch Knobloch ?; po třetinách: 3:2, 1:1, 1:2
3 Nájezd na branku provedl z družstva Blue Horses Stochov hráč #21 Jiří Polívka , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha Dream Team hráč #11 Jan Kudela a vstřelil rozhodující gól (5:6).
2 Nájezd na branku provedl z družstva Blue Horses Stochov hráč #26 Jakub Drexler , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha Dream Team hráč #92 Jakub Kurnas a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Blue Horses Stochov hráč #25 Zdeněk Husák a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha Dream Team hráč #4 Petr Lávička , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
43:36 Vyloučen hráč #26 Jakub Drexler družstva Blue Horses Stochov - osobní trest
43:36 Vyloučen hráč #26 Jakub Drexler družstva Blue Horses Stochov na 2 minuty za nesportovní chování
43:36 Vyloučen hráč #36 Michal Karban družstva Panthers Praha Dream Team na 2 minuty za nedovolené vrážení
43:27 GÓL Panthers Praha Dream Team! 5:5
Branku družstva Panthers Praha Dream Team vstřelil #11 Jan Kudela, asistoval #66 Martin Eckstein (5:5)
42:19 Vyloučen hráč #34 David Ghali družstva Panthers Praha Dream Team na 2 minuty za hrubost
37:30 GÓL Blue Horses Stochov! 5:4
Branku družstva Blue Horses Stochov vstřelil #25 Zdeněk Husák, asistoval #21 Jiří Polívka (5:4)
33:07 GÓL Panthers Praha Dream Team! 4:4
Branku družstva Panthers Praha Dream Team vstřelil #90 Daniel Škvor, asistoval #36 Michal Karban (4:4)
28:01 GÓL Panthers Praha Dream Team! 4:3
Branku družstva Panthers Praha Dream Team vstřelil #4 Petr Lávička, asistoval #34 David Ghali (4:3)
27:40 GÓL Blue Horses Stochov! 4:2
Branku družstva Blue Horses Stochov vstřelil #6 Adam Pártl, asistoval #22 Jaroslav Macík (4:2)
23:18 Vyloučen hráč #36 Michal Karban družstva Panthers Praha Dream Team na 2 minuty za blokování florbalky
11:53 GÓL Blue Horses Stochov! 3:2
Branku družstva Blue Horses Stochov vstřelil #6 Adam Pártl, asistoval #26 Jakub Drexler (3:2)
10:18 GÓL Blue Horses Stochov! 2:2
Branku družstva Blue Horses Stochov vstřelil #21 Jiří Polívka, asistoval #25 Zdeněk Husák (2:2)
10:09 Vyloučen hráč #6 Kryštof Novotný družstva Panthers Praha Dream Team na 2 minuty za sekání
02:52 GÓL Blue Horses Stochov! 1:2
02:37 GÓL Panthers Praha Dream Team! 0:2
Branku družstva Panthers Praha Dream Team vstřelil #36 Michal Karban, asistoval #34 David Ghali (0:2)
00:36 GÓL Panthers Praha Dream Team! 0:1
Branku družstva Panthers Praha Dream Team vstřelil #4 Petr Lávička, asistoval #6 Kryštof Novotný (0:1)