• 45 44:20
    2
    Matouš TESAŘ

FBC Draci Říčany TT B - IBK Kubánský Klan 2:8
branky: 12. Jakub Maxmilian Hošťálek, 18. Martin David - 8. Jan Sobota, 8. Matěj Halouska, 11. Jan Sobota, 19. Vojtěch Krsek, 22. Matěj Halouska, 26. Matouš Tichý, 28. Jan Sobota, 30. Petr Kminiak; rozhodčí: Christian-Marcel Kušnirák - Jindřich Kratochvíl; vyloučení: 3:3; využití: 0:2; diváků: 22; zásahy brankářů: Ondřej Kukol ? - Ngoc Tiep Duong ?; po třetinách: 1:3, 1:5, 0:0
44:20 Vyloučen hráč #29 Matouš Tesař družstva IBK Kubánský Klan na 2 minuty za sekání
40:24 A tohle už pro draky bude těžké. Hrají sice powerplay, ale na šest gólů už to začíná být málo.
39:30 Vyloučen hráč #23 Lukáš Fiala družstva IBK Kubánský Klan na 2 minuty za vysoký kop
33:48 IBK KK kontroluje zápas, Drakům v zakončení zbývá trochu štěstíčka.
31:16 Hra probíhá v dobrém tempu. Skóre nevnímaje, hráči bojují srdnatě o každý míč. Oko diváka potěší především pohledné florbalové akce.
29:57 GÓL IBK Kubánský Klan! 2:8
Branku družstva IBK Kubánský Klan vstřelil #66 Petr Kminiak, asistoval #13 Jonáš Pavlík (2:8)
27:39 GÓL IBK Kubánský Klan! 2:7
Branku družstva IBK Kubánský Klan vstřelil #8 Jan Sobota, asistoval #2 Vojtěch Krsek (2:7)
25:32 GÓL IBK Kubánský Klan! 2:6
Branku družstva IBK Kubánský Klan vstřelil #88 Matouš Tichý bez asistence (2:6)
25:08 Vyloučen hráč #69 Štěpán Končický družstva FBC Draci Říčany TT B na 2 minuty za sekání
21:42 GÓL IBK Kubánský Klan! 2:5
Branku družstva IBK Kubánský Klan vstřelil #19 Matěj Halouska, asistoval #66 Petr Kminiak (2:5)
21:42 Vyloučen hráč #66 Tomáš Zicha družstva FBC Draci Říčany TT B na 2 minuty za nesportovní chování
19:46 Vyloučen hráč #69 Štěpán Končický družstva FBC Draci Říčany TT B na 2 minuty za hrubost
18:27 GÓL IBK Kubánský Klan! 2:4
Branku družstva IBK Kubánský Klan vstřelil #2 Vojtěch Krsek, asistoval #24 Pavel Šusta (2:4)
17:18 GÓL FBC Draci Říčany TT B! 2:3
Branku družstva FBC Draci Říčany TT B vstřelil #37 Martin David, asistoval #95 Jakub Jurišta (2:3)
11:36 GÓL FBC Draci Říčany TT B! 1:3
Branku družstva FBC Draci Říčany TT B vstřelil #70 Jakub Maxmilian Hošťálek, asistoval #10 Štěpán Schneider (1:3)
10:07 GÓL IBK Kubánský Klan! 0:3
Branku družstva IBK Kubánský Klan vstřelil #8 Jan Sobota z trestného střílení (0:3)
07:50 GÓL IBK Kubánský Klan! 0:2
Branku družstva IBK Kubánský Klan vstřelil #19 Matěj Halouska, asistoval #23 Lukáš Fiala (0:2)
07:26 GÓL IBK Kubánský Klan! 0:1
Branku družstva IBK Kubánský Klan vstřelil #8 Jan Sobota, asistoval #24 Pavel Šusta (0:1)
00:32 Vyloučen hráč #2 Vojtěch Krsek družstva IBK Kubánský Klan na 2 minuty za sekání