• 36 35:08
    4:9
    (Zuska)

Kralupy Wolves - T.B.C. Králův Dvůr 4:9
branky: 18. Daniel Roškot, 20. Filip Karvánek, 33. Daniel Roškot, 34. Daniel Roškot - 1. Štěpán Zavoral, 6. Vojtěch Hubinger, 7. Tomáš Fodor, 18. Michal Mašek, 23. Tobiáš Uhřík, 28. Tobiáš Uhřík, 28. Adam Hrdina, 29. Tobiáš Uhřík, 36. Tobiáš Uhřík; rozhodčí: Jan Sysel - Jan Tůma; vyloučení: 1 + Mikuláš Kretzer 4 + TT:0; využití: 0:1; diváků: 36; zásahy brankářů: Tomáš Tesárek 20 - David Grundza 10; po třetinách: 0:3, 2:2, 2:4
36:00 Střely ve 3. části: 5:7
35:08 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 4:9
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #27 Tobiáš Uhřík, asistoval #37 Tomáš Zuska (4:9)
33:12 GÓL Kralupy Wolves! 4:8
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #11 Daniel Roškot, asistoval #10 Daniel Formánek (4:8)
32:53 GÓL Kralupy Wolves! 3:8
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #11 Daniel Roškot, asistoval #7 Jakub Datel (3:8)
28:51 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 2:8
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #27 Tobiáš Uhřík, asistoval #10 Tomáš Fodor (2:8)
28:50 Uhřík to nádherně poslal mezi brankářovy nohy.
27:52 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 2:7
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #41 Adam Hrdina, asistoval #19 Tomáš Rada (2:7)
27:51 Hrdina to nádherně zavěsil do brány Kralup.
27:14 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 2:6
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #27 Tobiáš Uhřík bez asistence (2:6)
27:13 Chyba Kralup v rozehrávce končí gólem soupeře.
26:23 Vyloučen hráč #10 Daniel Formánek družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za sekání
24:00 Střely ve 2. části: 6:12
22:36 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 2:5
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #27 Tobiáš Uhřík, asistoval #13 Michal Mašek (2:5)
19:47 GÓL Kralupy Wolves! 2:4
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #48 Filip Karvánek, asistoval #28 Mikoláš Hollý (2:4)
19:46 I přes oslabení Kralupy snižují na 2:4
17:22 GÓL Kralupy Wolves! 1:4
17:22 Vyloučen hráč #1 Mikuláš Kretzer družstva Kralupy Wolves do konce utkání - technický trest
17:22 Vyloučen hráč #1 Mikuláš Kretzer družstva Kralupy Wolves na 2+2 minuty za neuvedení v sestavě
17:21 Vyhrané buly a gól Kralup bohužel s technickou chybou a trestem 2+2.
17:08 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 0:4
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #13 Michal Mašek, asistoval #37 Tomáš Zuska (0:4)
15:20 Tesárek nádherně rokou vychytal tutovku.
12:00 Střely v 1. části: 3:10
12:00 Hru má zatím pod kontrolou T.B.C Králův Dvůr.
06:27 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 0:3
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #10 Tomáš Fodor, asistoval #37 Tomáš Zuska (0:3)
06:26 Fodor vystřelil od středový čáry a překonal golmana.
05:24 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 0:2
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #34 Vojtěch Hubinger bez asistence (0:2)
00:48 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 0:1
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #7 Štěpán Zavoral, asistoval #10 Tomáš Fodor (0:1)
00:47 A máme tu první gól zápasu.
00:01 Vítejte při dnešním zápasu Kralupy Wolves proti T.B.C Králův Dvůr.