44
  • 44 43:00
    HAGA

1. FBC Polička dorostenci - HAGA Pardubice 4:3
branky: 9. Adam Šlosr, 21. Filip Škorpík, 23. David Nunvář, 31. Filip Nunvář - 5. Jakub Paďour, 35. Filip Zerzán, 40. Štěpán Koblížek; rozhodčí: Jakub Machatý - Ondřej Picek; vyloučení: 3 + Jakub Klimeš 4:1; využití: 0:1; diváků: 21; zásahy brankářů: David Cacek 19 - Miloš Kubelka 19; po třetinách: 1:1, 2:0, 1:2
45:00 Komentář hostů Šimon Tomáš (Trenér): Děkuji soupeři, rozhodčím a divákům za utkání.
45:00 Komentář domácích Dudek Radek (Trenér): Děkuji soupeři, rozhodčím a divákům za utkání.
45:00 Střely ve 3. části: 8:9
43:00 Timeout HAGA Pardubice
39:45 GÓL HAGA Pardubice! 4:3
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #17 Štěpán Koblížek bez asistence (4:3)
36:59 Vyloučen hráč #77 Kryštof Zerzán družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za sekání
34:57 Vyloučen hráč #22 Adam Šlosr družstva 1. FBC Polička dorostenci na 2 minuty za opakované přestupky
34:19 GÓL HAGA Pardubice! 4:2
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #69 Filip Zerzán, asistoval #12 Jiří Schejbal (4:2)
32:02 Vyloučen hráč #28 Jakub Klimeš družstva 1. FBC Polička dorostenci na 2+2 minuty za hrubost
30:58 GÓL 1. FBC Polička dorostenci! 4:1
Branku družstva 1. FBC Polička dorostenci vstřelil #7 Filip Nunvář bez asistence (4:1)
30:00 Střely ve 2. části: 7:8
22:23 GÓL 1. FBC Polička dorostenci! 3:1
Branku družstva 1. FBC Polička dorostenci vstřelil #25 David Nunvář, asistoval #22 Adam Šlosr (3:1)
20:39 GÓL 1. FBC Polička dorostenci! 2:1
Branku družstva 1. FBC Polička dorostenci vstřelil #6 Filip Škorpík, asistoval #37 Matyáš Oblouk (2:1)
20:39 Krásná přihrávka od Oblouka na hůl Škorpíka končí krásným gólem.
15:00 Střely v 1. části: 8:5
08:16 GÓL 1. FBC Polička dorostenci! 1:1
Branku družstva 1. FBC Polička dorostenci vstřelil #22 Adam Šlosr, asistoval #25 David Nunvář (1:1)
07:10 Vyloučen hráč #73 Tomáš Krejsa družstva 1. FBC Polička dorostenci na 2 minuty za sekání
04:14 GÓL HAGA Pardubice! 0:1
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #15 Jakub Paďour, asistoval #39 David Ralaus (0:1)
03:10 Polička se po návratu Šlosra drží na útočné polovině.
01:50 Sam Šafář teď výborně na útočné polovině tahá čas.
00:43 Vyloučen hráč #22 Adam Šlosr družstva 1. FBC Polička dorostenci na 2 minuty za nedovolené vrážení
00:43 Polička si vyzkouší hru v oslabení.
00:01 Úvodní buly vyhrála Polička.