• 36 35:16
    3:11
    (Brožek)

FBC Česká Lípa - LEV LITOLICA LYSÁ 3:11
branky: 14. Radek Studený, 27. Radek Studený, 36. Radek Studený - 6. Martin Pova, 11. Vítězslav Čajka, 15. Martin Pova, 15. Michal Hlaváček, 21. Martin Pova, 22. Michal Hlaváček, 22. Adam Hladík, 22. Michal Haken, 30. Martin Pova, 30. Petr Eliška, 31. Martin Pova; rozhodčí: Patrik Trejbal - Jan Chuděj; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Alex Sirota ? - Michael Kříž ?; po třetinách: 0:2, 1:6, 2:3
35:16 GÓL FBC Česká Lípa! 3:11
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #75 Radek Studený, asistoval #24 Pavel Brožek (3:11)
33:27 Vyloučen hráč #27 Květoslav Basl družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře
30:18 GÓL LEV LITOLICA LYSÁ! 2:11
Branku družstva LEV LITOLICA LYSÁ vstřelil #12 Martin Pova, asistoval #2 Michael Kříž (2:11)
29:28 GÓL LEV LITOLICA LYSÁ! 2:10
Branku družstva LEV LITOLICA LYSÁ vstřelil #5 Petr Eliška, asistoval #69 Michal Hlaváček (2:10)
29:10 GÓL LEV LITOLICA LYSÁ! 2:9
Branku družstva LEV LITOLICA LYSÁ vstřelil #12 Martin Pova, asistoval #11 Petr Petráš (2:9)
26:49 GÓL FBC Česká Lípa! 2:8
21:51 GÓL LEV LITOLICA LYSÁ! 1:8
Branku družstva LEV LITOLICA LYSÁ vstřelil #37 Michal Haken, asistoval #12 Martin Pova (1:8)
21:38 GÓL LEV LITOLICA LYSÁ! 1:7
Branku družstva LEV LITOLICA LYSÁ vstřelil #16 Adam Hladík, asistoval #10 Jakub Malínek (1:7)
21:15 GÓL LEV LITOLICA LYSÁ! 1:6
Branku družstva LEV LITOLICA LYSÁ vstřelil #69 Michal Hlaváček, asistoval #16 Adam Hladík (1:6)
20:13 GÓL LEV LITOLICA LYSÁ! 1:5
Branku družstva LEV LITOLICA LYSÁ vstřelil #12 Martin Pova, asistoval #37 Michal Haken (1:5)
14:46 GÓL LEV LITOLICA LYSÁ! 1:4
Branku družstva LEV LITOLICA LYSÁ vstřelil #69 Michal Hlaváček bez asistence (1:4)
14:41 GÓL LEV LITOLICA LYSÁ! 1:3
Branku družstva LEV LITOLICA LYSÁ vstřelil #12 Martin Pova, asistoval #10 Jakub Malínek (1:3)
13:43 GÓL FBC Česká Lípa! 1:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #75 Radek Studený, asistoval #12 Milan Trnka (1:2)
10:15 GÓL LEV LITOLICA LYSÁ! 0:2
Branku družstva LEV LITOLICA LYSÁ vstřelil #6 Vítězslav Čajka, asistoval #21 Roman Škoch (0:2)
05:50 GÓL LEV LITOLICA LYSÁ! 0:1
Branku družstva LEV LITOLICA LYSÁ vstřelil #12 Martin Pova, asistoval #6 Vítězslav Čajka (0:1)