0

1

3.

OLYMP FLORBAL - 1.FBC DDM Děčín IV 5:6pn
branky: 18. David Nesnídal, 22. Martin Peťovský, 22. Matouš Přílepek, 30. Robin Frank Davis, 59. Jiří Beck - 28. Marek Sochor, 29. Marek Sochor, 36. Jan Bräuer, 46. Marek Sochor, 46. Marek Sochor, N Jan Bräuer; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 4:7 + Adam Havriljak OS; využití: 0:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Jan Dvořák 24 - Adam Havriljak 26; po třetinách: 1:0, 3:3, 1:2, 0:0
Komentář domácích Slavík Jakub (Trenér): Nevyzpělost, nedisciplinovanost, vysoké ego, nízké sebevědomí, chcochcarna, ubrečenost. Ve zkratce důvody, proč pořád prohráváme. Děkujeme soupeři, že nám vyšel vstříc s posunutím zápasu a přejeme hodně štěstí do dalších zápasů.
Komentář hostů Miško Petr (Trenér): Hrozná emocionální houpačka, v první třetině jsme hráli až moc pohodově a nic moc jsme nepředvedli. Ve druhé jsme inkasovali vyloženě dva hloupé góly, ale zároveň jsme se v ten moment dokázali nakopnout a klukům patří veškerý kredit, jak ke zbytku utkání přistoupili. Při našem vedení jsme ale zápas měli a mohli rozhodnout, i 2 body každopádně bereme všema deseti. Díky všem za zápas.
3 Nájezd na branku provedl z družstva OLYMP FLORBAL hráč #96 Tomáš Jirát , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva 1.FBC DDM Děčín IV hráč #26 Michal Derevlanyj , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva OLYMP FLORBAL hráč #42 Martin Houska , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva 1.FBC DDM Děčín IV hráč #92 Jan Bräuer a vstřelil rozhodující gól (5:6).
1 Nájezd na branku provedl z družstva OLYMP FLORBAL hráč #73 Jiří Beck , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva 1.FBC DDM Děčín IV hráč #89 Petr Slánský , ale gól nevstřelil.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Střely v prodloužení: 1:5
65:00 Ukončení prodloužení
62:12 Trestné střílení družstva 1.FBC DDM Děčín IV neproměnil #29 Marek Sochor.
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Střely ve 3. části: 13:9
58:35 GÓL OLYMP FLORBAL! 5:5
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #73 Jiří Beck, asistoval #26 Martin Peťovský (5:5)
57:09 Timeout OLYMP FLORBAL
57:09 Vyloučen hráč #72 Petr Fišer družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za sekání
52:20 Vyloučen hráč #39 Matyáš Sokol družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za sekání
45:26 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 4:5
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #29 Marek Sochor, asistoval #89 Petr Slánský (4:5)
45:15 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 4:4
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #29 Marek Sochor, asistoval #26 Michal Derevlanyj (4:4)
43:51 Vyloučen hráč #73 Jiří Beck družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za sekání
42:27 Vyloučen hráč #89 Petr Slánský družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za držení
40:00 Střely ve 2. části: 9:12
38:47 Vyloučen hráč #92 Jan Bräuer družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za sekání
35:55 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 4:3
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #92 Jan Bräuer, asistoval #30 Jakub Zvěřina (4:3)
29:04 GÓL OLYMP FLORBAL! 4:2
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #22 Robin Frank Davis, asistoval #73 Jiří Beck (4:2)
28:20 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 3:2
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #29 Marek Sochor, asistoval #94 Jan Fidler (3:2)
27:54 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 3:1
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #29 Marek Sochor bez asistence (3:1)
25:10 Vyloučen hráč #18 David Nesnídal družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za hra na zemi
24:42 Vyloučen hráč #73 Jiří Beck družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za špatné střídání
23:14 Vyloučen hráč #17 Adam Havriljak družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za nesportovní chování
23:14 Vyloučen hráč #17 Adam Havriljak družstva 1.FBC DDM Děčín IV - osobní trest
23:14 Vyloučen hráč #4 Vladislav Vrátil družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za hrubost
21:14 GÓL OLYMP FLORBAL! 3:0
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #68 Matouš Přílepek, asistoval #35 Matyáš Pechar (3:0)
21:00 GÓL OLYMP FLORBAL! 2:0
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #26 Martin Peťovský, asistoval #22 Robin Frank Davis (2:0)
20:54 Trestné střílení družstva OLYMP FLORBAL neproměnil #73 Jiří Beck.
20:00 Střely v 1. části: 8:3
17:09 GÓL OLYMP FLORBAL! 1:0
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #18 David Nesnídal, asistoval #88 Jan Mitka (1:0)
03:31 Vyloučen hráč #25 Michal Záruba družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za nedovolené vrážení