3

2

6.

FBŠ Hattrick Brno B - SFK Kozel Kroměříž 5:4pn
branky: 8. Matěj Novotný, 17. Lukáš Lank, 26. Matěj Novotný, 28. Lukáš Slezák, N Matěj Novotný - 5. Michal Krampla, 11. Daniel Bolf, 25. Daniel Bolf, 37. Daniel Bolf; rozhodčí: Vojtěch Eliáš - Dominik Papp; vyloučení: 0 + Martin Tyll 4 + Milan Hradil 4:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Radek Směja ? - Tobiáš Surma ?; po třetinách: 1:2, 3:1, 0:1
6 Nájezd na branku provedl z družstva SFK Kozel Kroměříž hráč #21 Michal Krampla , ale gól nevstřelil.
6 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hattrick Brno B hráč #19 Matěj Novotný a vstřelil rozhodující gól (5:4).
5 Nájezd na branku provedl z družstva SFK Kozel Kroměříž hráč #18 Adam Malčík , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hattrick Brno B hráč #61 Ondřej Slezák , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva SFK Kozel Kroměříž hráč #23 Jiří Večeře a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hattrick Brno B hráč #99 Lukáš Lank a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hattrick Brno B hráč #60 Lukáš Slezák , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva SFK Kozel Kroměříž hráč #18 Adam Malčík a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hattrick Brno B hráč #72 Matyáš Vejrosta a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva SFK Kozel Kroměříž hráč #44 Lukáš Kasan , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hattrick Brno B hráč #9 Adam Šikula , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
44:27 Timeout SFK Kozel Kroměříž
44:27 Vyloučen hráč #68 Milan Hradil družstva FBŠ Hattrick Brno B na 2+2 minuty za hrubost
43:17 Vyloučen hráč #69 Martin Tyll družstva FBŠ Hattrick Brno B na 2+2 minuty za sekání
41:53 Vyloučen hráč #21 Michal Krampla družstva SFK Kozel Kroměříž na 2 minuty za sekání
36:54 GÓL SFK Kozel Kroměříž! 4:4
Branku družstva SFK Kozel Kroměříž vstřelil #17 Daniel Bolf, asistoval #18 Adam Malčík (4:4)
28:07 Vyloučen hráč #17 Daniel Bolf družstva SFK Kozel Kroměříž na 2 minuty za nedovolené vrážení
27:28 GÓL FBŠ Hattrick Brno B! 4:3
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil #60 Lukáš Slezák, asistoval #69 Martin Tyll (4:3)
25:43 GÓL FBŠ Hattrick Brno B! 3:3
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil #19 Matěj Novotný, asistoval #28 Vít Kroutil (3:3)
24:20 GÓL SFK Kozel Kroměříž! 2:3
16:45 GÓL FBŠ Hattrick Brno B! 2:2
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil #99 Lukáš Lank, asistoval #68 Milan Hradil (2:2)
10:47 GÓL SFK Kozel Kroměříž! 1:2
Branku družstva SFK Kozel Kroměříž vstřelil #17 Daniel Bolf, asistoval #87 Patrik Matoušek (1:2)
07:13 GÓL FBŠ Hattrick Brno B! 1:1
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil #19 Matěj Novotný, asistoval #9 Adam Šikula (1:1)
04:55 GÓL SFK Kozel Kroměříž! 0:1
Branku družstva SFK Kozel Kroměříž vstřelil #21 Michal Krampla, asistoval #87 Patrik Matoušek (0:1)