10:6
    Daniel KŘÍŽ
    (Špaček)

Florbal Primátor Náchod B - ACEMA Sparta Praha U23 B 10:6
branky: 1. Filip Knettig, 14. Filip Knettig, 15. Adam Jakubský, 15. Jiří Vlček, 18. David Špaček, 21. Jonáš Mikšovský, 40. Adam Jakubský, 49. Adam Jakubský, 60. Adam Jakubský, 60. Daniel Kříž - 7. Jan Kos, 13. Tadeáš Lang, 27. Tadeáš Lang, 41. Matěj Hrádek, 45. Oliver Pavlík, 56. Jan Kos; rozhodčí: Jitka Romančáková - Filip Ryant; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 33; zásahy brankářů: Matěj Stuchlík 24 - Filip Škaroupka 24; po třetinách: 5:2, 2:1, 3:3
60:00 Komentář hostů Bína Petr (Trenér): Mrzí mě, že nám soupeř nevyšel vstříc s žádostí o odklad zápasu z důvodu naší velké marodky a my jsme tak museli dorazit s úplně novou poslepovanou sestavou, kdy 100 % ready bylo maximálně 10 hráčů. Nicméně kluci i v takové sestavě, předvedli velmi sympatický výkon a nejtěžšímu soupeři v divizi jsme byli nakonec až do samého konce rovnocenným soupeřem. Třeba se potkáme zase příští rok, kdy si to rozdáme už jako rovný s rovným. V příštím kole snad už v plné sestavě zase pro 3 body!
60:00 Komentář domácích Třešňák Tomáš (Trenér): Dvě třetiny solidní výkon, kdy jsme se vytvářeli dost šancí a soupeř hrozil pouze z našich ind. chyb. Ve 3.třetině jsme chvilku vypadli ze hry a soupeř se dostal téměř na dostřel, naštěstí jsme mu to nakonec nedovolili a zápas vyhráli. Díky soupeři za zápas!
60:00 Střely ve 3. části: 10:9
59:57 Náchod zajišťuje své vedení
59:56 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 10:6
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #12 Daniel Kříž, asistoval #13 David Špaček (10:6)
59:40 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 9:6
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #87 Adam Jakubský, asistoval #17 Jiří Vlček (9:6)
58:45 Sparta jde so šesti
58:44 Timeout ACEMA Sparta Praha U23 B
55:39 Náchod se dostává do stresu
55:38 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 8:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #26 Jan Kos, asistoval #42 Matyáš Kopecký (8:6)
51:52 Stuchlík měl teďka víc štěstí než rozumu
50:28 Tentokrát tu fotografi odstřeluje Pekárek
48:58 Adam "Pavián" Jakubský kompletuje hattrick
48:57 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 8:5
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #87 Adam Jakubský bez asistence (8:5)
45:30 Naši pořadatelé dostávají odstřelováno
44:50 Sparta dotahuje
44:49 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 7:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #81 Oliver Pavlík, asistoval #55 Jan Bízik (7:5)
44:04 Hra je stejně záživná jako konverzace našich pořadatelů o foťácích
40:38 Sparta dává rychlý gól
40:37 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 7:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #28 Matěj Hrádek bez asistence (7:4)
40:00 Střely ve 2. části: 11:13
39:43 Duo JJ (nazývané stejně jako náš bývalý časoměřič) Jakubský-Jebavý si připisuje další gól
39:42 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 7:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #87 Adam Jakubský, asistoval #81 Jiří Jebavý (7:3)
26:36 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 6:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #69 Tadeáš Lang, asistoval #60 Adam Kopecký (6:3)
20:55 Náš časoměřic (co chodí na gympl) neumí ani mačkat jednoduché tlačítka a hra musel být pozastavena
20:50 Náchod si připisuje další rychlý gól
20:49 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 6:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #65 Jonáš Mikšovský, asistoval #12 Daniel Kříž (6:2)
20:00 Střely v 1. části: 12:8
19:45 Sparta se při tomto úderu moc nedohodla
18:56 Stuchlík si svojí formu z minulého zápasu očividně ponechal
17:41 Špaček si konečně připisuje bod
17:40 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 5:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #13 David Špaček, asistoval #12 Daniel Kříž (5:2)
16:40 Patrik Winter neztratil míček za tento úspěch mu gratulujeme
14:57 Náchod přidává dalšího góla. Překvapení je že ze čtyrech gólů nedal ani jeden bod David Špaček
14:56 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 4:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #17 Jiří Vlček, asistoval #65 Jonáš Mikšovský (4:2)
14:47 Vyloučen hráč #69 Tadeáš Lang družstva ACEMA Sparta Praha U23 B na 2 minuty za nedovolené vrážení
14:23 Náchod si bere rychle vedení
14:22 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 3:2
13:52 Máme tu nečekaného střelce v podní Filipa Knettiga
13:51 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 2:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #36 Filip Knettig, asistoval #65 Jonáš Mikšovský (2:2)
13:40 Knettig se nemaže se svými protihráči
12:47 Sparta si po nezáživné pasáži bere vedení
12:46 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 1:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #69 Tadeáš Lang, asistoval #81 Oliver Pavlík (1:2)
08:20 Špaček tentokrát netrefuje ani míček
06:45 Skaroupka nemá žádné problémy sse střelami Náchoda
06:22 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 1:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #26 Jan Kos, asistoval #6 Dalibor Borovička (1:1)
05:42 Skaroupka drží Spartu na jedno gólovém rozdílu
03:28 Špaček nedává jednoznačnou tutovku
02:45 Od gólu se nic moc neděje
00:23 Knettig otevírá rychle skóre
00:22 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 1:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #36 Filip Knettig, asistoval #21 Dalibor Vlášek (1:0)