60
  • 60 59:34
    Pelhřimov

FBC DOŠWICH MILEVSKO - Spartak Pelhřimov 3:2
branky: 16. Daniel Dolejš, 46. Martin Dolejš, 54. Martin Dolejš - 51. Ladislav Běhounek, 56. Tomáš Kocián; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 4:2; využití: 0:0; diváků: 118; zásahy brankářů: Miloš Kahoun 19 - Libor Domkář 15; po třetinách: 1:0, 0:0, 2:2
60:00 Komentář domácích Jiřík Marek (Trenér): Důležitá první výhra v národce. Do zápasu jsme vstoupili aktivně, ale bohužel se nám nedařilo dát goly. Soupeř měl velmi dobrou obranu a hlavně bloky, které ho pořád drželi ve hře. V týdnu zase potrénujeme a příští týden budeme zase lepší. Děkuji skvělým fanouškům a soupeři za pěkné utkání.
60:00 Komentář hostů Koten Jan (Trenér): Dneska jsme totálně vyhořeli v zakončení a přesilových hrách. Soupeři stačili tři branky na tři body, což je z jedné strany dobré vysvědčení pro brankáře a obranou činnost, ale v zakončení na propadnutí. Co je naplat, že po dobrém napadání si vytvoříme vyložené šance, když je pak nevyužijeme ke změně skóre. Gratulujeme soupeři k prvním bodům v Národní lize, díky dívákům za atmosféru.
60:00 Střely ve 3. části: 8:15
59:34 Timeout Spartak Pelhřimov
59:34 Posledních 26 vteřin, hosté si berou timeout. Konec bude opravdu napínavý.
57:12 Vyloučen hráč #82 Martin Dolejš družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za blokování florbalky
55:33 Po klidných dvou třetinách se nyní s góly roztrhl pytel. Poslední minuty se týmy snaží zvrátit stav skore.
55:32 GÓL Spartak Pelhřimov! 3:2
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #8 Tomáš Kocián, asistoval #27 Václav Fučík (3:2)
53:12 23 vteřin přesilovky Došwihu bohatě stačilo a vzdalují se od hostů dalším gólem.
53:11 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #82 Martin Dolejš, asistoval #5 Daniel Dolejš (3:1)
52:47 Vyloučen hráč #9 Marek Švrkala družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za blokování florbalky
52:24 Timeout FBC DOŠWICH MILEVSKO
50:33 Hosté využili napjaté situace a vstřelili svůj první gol.
50:32 GÓL Spartak Pelhřimov! 2:1
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #92 Ladislav Běhounek, asistoval #22 Viktor Vlach (2:1)
48:47 Hra nabrala na tempu, hráči pressují.
45:48 Hezké provedení nájezdu hostů. Bohužel pro ně míček skončil daleko od branky.
45:47 Trestné střílení družstva Spartak Pelhřimov neproměnil #17 Jan Knězů.
45:03 Milevský tlak se vyplatil a je z toho druhý gol.
45:02 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:0
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #82 Martin Dolejš, asistoval #66 Jan Loskot (2:0)
44:07 Třetí třetina začala a oba týmy rozjeli své útoky. Pořád je o co hrát a snaha je stále veliká.
40:00 Střely ve 2. části: 5:3
39:11 Domácími skvěle zahraná přesilovka, bohužel nevyužitá.
37:10 Vyloučen hráč #24 Vojtěch Mozr družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za blokování florbalky
34:38 Domácí se stále drží více zpátky. Hosté útočí více.
31:53 Skvělý obranný zákrok Kuby Kotrby před domácí brankou. Jeho ladný pohyb zabránil golu.
29:46 Hosté drží domácí Došwich v šachu. Proplétají se mezi hráči a mají čisté pole.
26:59 Týmy nyní poměřují sílu. Perou se o míček a najíždějí na protější branku. Stav není tak rozdílný a snaha je na obou stránách velká.
22:35 Obravská střelnice před brankou hostů. Došwich vystřílel všechny svoje náboje. Bohužel žádná neprošla za golmana.
20:00 Střely v 1. části: 5:3
19:00 Oslabení pro Milevsko opět ve velkém stylu. Více byli i v útoku.
16:45 Vyloučen hráč #23 Jakub Kotrba družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání
16:00 Po velkém nátlaku se Došwich dostal na pelhřimovského golmana. po 16 minutách se mění skóre na 1:0.
15:59 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:0
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš, asistoval #29 Adam Černý (1:0)
13:39 Opravdu dlouhá přesilovka pro hosty. Snažili se ze všech sil, ale domácí se tak snadno nedali.
11:40 Vyloučen hráč #33 David Staněk družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání
09:55 Vyloučen hráč #97 Eduard Chalupa družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání
09:20 Domácím se nedaří před soupeřovou brankou. Většina jejich střel končí mimo hřiště.
04:29 Oba týmy hrají rozvážně a přesně. Pelhřimov se nyní drží více na míčku.
01:24 Došwich si na začátku vodil hosty za nos. Hosté ale i tak zvládli zaútočit na soupeřovu branku.