24:3
    Jan BREJCHA
    (Pros)

FBC Draci Říčany - FBC Štíři Č. Budějovice B 24:3
branky: 5. Vojtěch Honzák, 8. Kilián Smetánka, 9. Marek Svoboda, 9. Ondřej Zika, 11. Matyáš Pros, 11. Jakub Blažek, 13. Matyáš Pros, 19. Václav Steinhaizl, 21. Matyáš Pros, 22. Vojtěch Honzák, 32. Vojtěch Honzák, 34. Matěj Tabášek, 35. Vítězslav Špok, 36. Filip Nochta, 36. Marek Honzák, 36. Matyáš Pros, 37. Filip Nochta, 39. Matyáš Pros, 44. Matyáš Pros, 51. Ondřej Zika, 52. Matyáš Pros, 54. Jan Dušek, 56. Ondřej Zika, 57. Jan Brejcha - 13. Tomáš Kotlan, 18. Ondřej Hájek, 55. David Caha; rozhodčí: Jaroslav Verner - Marek Jeřábek; vyloučení: 0:4; využití: 3:0; diváků: 130; zásahy brankářů: Matyáš Novotný 17 - Radek Kulhan 52; po třetinách: 8:2, 10:0, 6:1
60:00 Komentář domácích Čechovič Adam (Trenér): Dnešní výsledek mě těší. Ukázali jsme, že jsme schopni hrát v tempu celý zápas, byť je utkání rozhodnuto. Soupeř dnes dorazil v oslabené sestavě a i tak se nám snažil celé utkání vzdorovat a nevzdal se, za což zaslouží respekt, zároveň skvělý výkon předvedl brankář hostí, jinak by skóre šplhalo ještě výrazně výš. My si nyní musíme zachovat dnes získané sebevědomí, protože nás čeká náročný program s blížícím se koncem roku. Děkujeme divákům za skvělou podporu.
60:00 Komentář hostů Valdauf Zdeněk (Vedoucí): Tento zápas nebudu hodnotit, protože k zápasu divize nastoupil jen jeden tým. Chci poděkovat klukům kteří nic nevzdali a hráli až do konce. Dále děkuju trenerovi mladších žáků že odehrál zápas s náma, aby nás bylo alespoň 10 do pole.. Myslím že by se někteří hráči-lidi měli nad sebou zamyslet proč tento zápas dopadl jak dopadl... Děkuji za férové utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 22:4
56:32 GÓL FBC Draci Říčany! 24:3
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #14 Jan Brejcha, asistoval #23 Matyáš Pros (24:3)
55:50 GÓL FBC Draci Říčany! 23:3
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #27 Ondřej Zika, asistoval #4 Jan Dušek (23:3)
54:38 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 22:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #72 David Caha, asistoval #47 Tomáš Kotlan (22:3)
53:24 GÓL FBC Draci Říčany! 22:2
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #4 Jan Dušek, asistoval #63 Marek Honzák (22:2)
51:32 GÓL FBC Draci Říčany! 21:2
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #23 Matyáš Pros, asistoval #11 Ondřej Kubeš (21:2)
50:25 GÓL FBC Draci Říčany! 20:2
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #27 Ondřej Zika, asistoval #5 Vítězslav Špok (20:2)
49:03 Vyloučen hráč #64 Daniel Kolín družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za sekání
48:26 Bohužel se zápas pro hosty vyvíjí jiným směrem než si představovali.
43:42 GÓL FBC Draci Říčany! 19:2
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #23 Matyáš Pros, asistoval #5 Vítězslav Špok (19:2)
40:00 Střely ve 2. části: 30:8
38:27 GÓL FBC Draci Říčany! 18:2
37:49 Vyloučen hráč #47 Tomáš Kotlan družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za sekání
36:32 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice B
36:32 GÓL FBC Draci Říčany! 17:2
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #82 Filip Nochta, asistoval #92 Matěj Tabášek (17:2)
35:52 GÓL FBC Draci Říčany! 16:2
35:29 GÓL FBC Draci Říčany! 15:2
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #63 Marek Honzák, asistoval #34 Vojtěch Honzák (15:2)
35:22 GÓL FBC Draci Říčany! 14:2
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #82 Filip Nochta, asistoval #24 Ondřej Anýž (14:2)
34:52 GÓL FBC Draci Říčany! 13:2
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #5 Vítězslav Špok, asistoval #23 Matyáš Pros (13:2)
33:22 GÓL FBC Draci Říčany! 12:2
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #92 Matěj Tabášek, asistoval #7 Dominik Počta (12:2)
31:23 GÓL FBC Draci Říčany! 11:2
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #34 Vojtěch Honzák, asistoval #33 Marek Svoboda (11:2)
26:49 Draci moc soupeře na svojí polovinu nepouští a jedna krásná střela střídá druhou ale nedaří se rozvlnit síť.
21:44 Draci zaokrouhlili už skóre na začátku druhé třetiny na 10.
21:12 GÓL FBC Draci Říčany! 10:2
20:19 GÓL FBC Draci Říčany! 9:2
20:50 Draci od začátku utkání udávají tempo hry.
20:00 Střely v 1. části: 24:8
18:50 GÓL FBC Draci Říčany! 8:2
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #8 Václav Steinhaizl, asistoval #5 Vítězslav Špok (8:2)
17:32 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 7:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #25 Ondřej Hájek bez asistence (7:2)
14:58 Vyloučen hráč #83 Vojtěch Oulehla družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za sekání
12:49 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 7:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #47 Tomáš Kotlan, asistoval #72 David Caha (7:1)
12:11 GÓL FBC Draci Říčany! 7:0
10:44 GÓL FBC Draci Říčany! 6:0
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #88 Jakub Blažek, asistoval #92 Matěj Tabášek (6:0)
10:35 GÓL FBC Draci Říčany! 5:0
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #23 Matyáš Pros, asistoval #4 Jan Dušek (5:0)
09:30 Vyloučen hráč #2 Ondřej Vlnatý družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za špatné střídání
08:46 GÓL FBC Draci Říčany! 4:0
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #27 Ondřej Zika, asistoval #23 Matyáš Pros (4:0)
08:06 GÓL FBC Draci Říčany! 3:0
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #33 Marek Svoboda, asistoval #63 Marek Honzák (3:0)
07:52 GÓL FBC Draci Říčany! 2:0
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #21 Kilián Smetánka bez asistence (2:0)
04:43 GÓL FBC Draci Říčany! 1:0