58
  • 58 57:41
    Ostrava

1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 6:4
branky: 13. Dominika Buczek, 16. Michaela Kubečková, 28. Dominika Buczek, 40. Barbora Husková, 43. Dominika Buczek, 50. Vendula Maroszová - 17. Malwina Zagórska, 46. Michaela Mlejnková, 47. Pavlína Bačová, 49. Michaela Mlejnková; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 2:1 + Paulína Hudáková 4; využití: 1:0; diváků: 10122; zásahy brankářů: Nikola Příleská 14 - Veronika Tomšová 20; po třetinách: 2:1, 2:0, 2:3
60:00 Střely ve 3. části: 5:7
59:31 Vítkovičtí fandové už slaví! Stejně tak střídačka.
58:45 Obrana Vítkovic odolává ostravskému tlaku.
57:42 Během timeoutu Ostravy byl ohlášen počet diváků. Atmosféru ženského Superfinále dnes tvoří senzačních 10122 diváků!
57:41 Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
56:51 Ostrava opět v šesti a nyní už přišel zámek vítkovické obrany.
56:12 Vítkovice velice zkušeně hrají na balonku a nedovolují Ostravě odvolávat brankářku.
55:10 Ostrava už jde do risku a hraje v šesti!
54:43 Ostrava toto oslabení přečkala a stále živí naději o vyrovnání.
53:30 Skvělé bloky na straně Ostravy a snaha o útok i ve čtyřech. Vítkovice však tyto pokusy ukončují hned v zárodku.
52:43 Vyloučen hráč #71 Karolína Bínová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za bránění ve hře
52:31 Držení míčku teď na straně Vítkovic.
51:29 Ostrava už nemůže na nic čekat. Vysouvá tedy své napadání hluboko na polovinu soupeřek, díky čemuž získala balonek zpět pod svou kontrolu.
49:43 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 6:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #7 Vendula Maroszová, asistoval #8 Dominika Buczek (6:4)
49:43 A už zase o 2! Hra nyní letí neskutečnou rychlostí a pozorujeme báječnou podívanou. Obě strany se rvou o každý míček a nyní se ho v rohu zmocnily Dominika Buczek spolu s Vendulou Maroszovou, kdy druhá jmenovaná dokázala forhendovou kličkou na Tomšovou vyzrát.
48:24 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #66 Michaela Mlejnková, asistoval #99 Paulína Hudáková (5:4)
48:24 Ostrava je na dostřel! Paulína Hudáková prokázala přehled o hře a neuvěřitelnou zadovkou z rohu hřiště našla Michaelu Mlejnkovou. Ta si vyhlídla vzdálenější tyč a těsně nad nohou Příleské u ní rozvlnila síť.
48:01 Ostravské hráčky jsou polity živou vodou a je jich plné hřiště. Každý souboj je jejich.
46:18 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #78 Pavlína Bačová, asistoval #71 Karolína Bínová (5:3)
46:18 Ze skvělé individuální akce Karolíny Bínové těží Pavlína Bačová a vrací Ostravu do hry!
45:10 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #66 Michaela Mlejnková, asistoval #71 Karolína Bínová (5:2)
45:10 Halou zní hlas Jarka Nohavicy, protože se Mlejnkové podařilo snížit po úžasné práci dalších spoluhráček. Skvělý presink první lajny.
44:08 Druhá dvouminutovka vítkovické přesilovky již nebyla tak efektivní, nicméně se hrálo stále u branky Ostravy. Pokračujeme ve hře 5 na 5.
42:08 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #8 Dominika Buczek, asistoval #10 Denisa Ferenčíková (5:1)
42:08 Rychlá kombinace Vítkovic a míček je v brance, když se na velkém brankovišti dokázala prosadit Dominika Buczek - ta tak kompletuje hattrick!
41:49 Vyloučen hráč #99 Paulína Hudáková družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2+2 minuty za sekání
41:49 Mnoho událostí v rychlém sledu. Nejprve neproměněné trestné střílení a nyní vyloučení na 2+2 minuty. Ostravu teď čekají těžké minuty.
41:43 Trestné střílení družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava neproměnil #88 Kristina Hudáková.
41:43 Obrovská možnost snížit! Kristina Hudáková však nevyzrála na vítkovickou brankářku, která její bekhendovou kličku přečetla a vykryla.
40:43 Zdá se, že se herní obraz příliš měnit nebude. Ostrava je na balónku a Vítkovice pečlivě brání. Opět přišel skvělý blok a Příleská byla bez práce.
40:01 První buly třetí třetiny získává Ostrava.
40:00 Střely ve 2. části: 11:4
40:00 Ve druhé třetině jsme byli svědky důsledné obrany Vítkovic. Ostrava hrála většinu času s balónkem, ovšem k ohrožení Příleské se příliš nedostávala. Naopak vítkovické protiútoky zaměstnaly Tomšovou víc než dost. Před druhou přestávkou je tedy stav 4-1.
39:13 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #26 Barbora Husková, asistoval #22 Sára Seevaldová (4:1)
39:13 Důrazný presink v rohu hřiště přinesl Vítkovicím ovoce. Přihrávka pro osamocenou Huskovou pak už byla nabídkou, která se neodmítá. Krásná střela bez přípravy nedala Tomšové žádnou šanci.
38:58 Ostravské hráčky se snažily o častou střelbu. Vítkovická čtveřice však na Příleskou nepustila téměř nic. Hraje se opět 5 na 5.
36:58 Vyloučen hráč #77 Zuzanna Krzywak družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
36:34 Rozhodčí mají zvednutou ruku jako signál pro vyloučení po faulu jedné z vítkovických hráček a Ostrava tedy hraje v 6.
35:56 Vysunutý vítkovický presink dělá Ostravě problémy s rozehrávkou.
34:17 Taktovku má zpět v rukách Ostrava a tlačí se do zakončení. Často ale narazí na skvělou defenzívu a následuje brejková situace Vítkovic. Výborná Tomšová však drží naděje svého týmu.
32:29 Vítkovice se nalepily na branku Ostravy. Hra se nyní odehrává před Tomšovou.
30:40 Příležitost v podobě brejku pro Ostravu! Příleské se bohužel pro žlutomodré podařilo zmenšit úhel a zneškodnit tak slibnou akci.
30:14 Hledání receptu na vítkovický presink při bránění pokračuje.
29:06 Tempo hry trošičku opadlo, Vítkovice se nikam neženou a vyčkávají na chyby Ostravy. Ta zatím nenachází cestu skrz obranu svých soupeřek.
27:41 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #8 Dominika Buczek bez asistence (3:1)
27:41 Dominika Buczek využila ostravské chyby na polovině hřiště a v úniku si dokázala s Tomšovou poradit.
26:33 Vítkovice po zisku balónku okamžitě přepínají do útoku a snaží se zakončit. Střely ale zatím létají vysoko nad.
25:21 Za vítkovickou bránou teď proběhl dlouhý boj o míček, ze kterého nakonec vychází vítězně ostravský tým. Ohrožení pro Příleskou ale stále nepřichází.
24:34 Přiblížení se k vítkovické brance je nyní opravdu složité. Před Příleskou stojí modrá neprostupná zeď.
23:14 Na míčku hrají ostravské hráčky, ovšem Vítkovice drží svou polovinu hřiště velice pevně.
21:57 Zajímavá individuální akce Dominiky Buczek, kdy vybídla ke střele Kubečkovou. Tomšová se ale stihla včas přesunout a střelu zneškodnit.
21:26 Vítkovice ihned ohrozily branku soupeře, ovšem bez úspěchu. Následný brejk Ostravy byl mnohem nebezpečnější. Příleská však svým skokem šanci ukončila.
20:01 Druhou třetinu zahajují vyhraným buly hráčky Vítkovic.
20:00 Střely v 1. části: 10:7
20:00 Viděli jsme vyrovnanou třetinu s akcemi na obou stranách. Obrany však zatím předčily útoky a do šaten se odchází za stavu 2-1.
18:43 Další úspěšný zásah Tomšové, ta ale chvíli nevěděla, kam se jí ve výstroji míček skryl.
16:56 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #7 Malwina Zagórska, asistoval #10 Denisa Kotzurová (2:1)
16:56 Další z ostravských útoků již končí brankou. Pohotová přihrávka přes osu hřiště a zakončení do poloodkryté branky jsou Ostravě zaslouženou odměnou v podobě snížení stavu.
15:46 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #4 Michaela Kubečková z trestného střílení (2:0)
15:46 Velice zkušeně provedený nájezd. Bekhendový blafák a zakončení pod horní tyčku. Zde byla Tomšová prakticky bez šance.
15:45 Vypíchnutý míček v ostravské rozehrávce a zastavení brejku pomocí faulu - uvidíme trestné střílení.
14:35 Protiútok Ostravy opět znamenal obrovské nebezpečí pro svatyni Příleské. Míček však v brance znovu neskončil.
14:17 Atmosféra v hale je úžasná, bylo totiž vyvoláno jméno první dnešní střelkyně.
12:51 Při napadání se podařilo vítkovické Huskové sebrat soupeřce balonek a vsítit branku. Po výzvě ostravské střídačky ale rozhodčí gól neuznávají. Stav je tedy stále 1-0.
12:28 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #8 Dominika Buczek, asistoval #4 Michaela Kubečková (1:0)
12:28 Z poklidné rozehrávky je nakonec nádherná souhra, kterou do prázdné zakončuje Dominika Buczek.
11:39 Nepřesnost v rozehrávce Ostravy a vítkovický brejk - Tomšová bez problémů svůj tým podržela. Přesilovka Ostravy je však u konce.
10:22 Vítkovická obranná čtveřice získala balonek na svou stranu a ukrojila značnou část z oslabení.
09:39 Vyloučen hráč #15 Šárka Staňková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
08:27 Tempo zápasu neopadá, spíše naopak, a také fanoušci v O2 areně ženou oba týmy vpřed.
06:56 Hra se neustále přelévá ze strany na stranu. Velkou šanci Vítkovic však nakonec Tomšová zvládla vyřešit.
04:38 Nepřesná ostravská střela dává příležitost Vítkovicím k útoku. Nyní se tak hraje na polovině Ostravy.
03:06 Ostrava se nyní usadila na polovině Vítkovic a snaží se postupným útokem ohrozit Příleskou. Obrana vše zatím zvládá.
01:45 Zajímavé brejky na obou stranách. Zápas odstartoval ve vysokém tempu. Brankářky však pokusy likvidují.
00:30 První nebezpečnou střelu si připisují Vítkovice. Přízemní rána byla však mimo.
00:01 Úvodní buly letošního ženského Superfinále pro sebe získává Ostrava.
00:00 Vítáme Vás na Superfinále florbalu 2023, kdy se o titul českých mistryň utkají 1. SC TEMPISH Vítkovice a FBC ČPP Bystroň Group Ostrava.