• 60 59:07
    13:9
    (Macháček)

FBŠ Všestary - FBC Panthers Liberec 13:9
branky: 4. Tomáš Krejsa, 11. Miloš Macháček, 11. Tomáš Krejsa, 13. Vojtěch Bureš, 15. Mikuláš Ryba, 18. Oldřich Vaňkát, 23. Mikuláš Ryba, 36. Jan Freiberg, 39. Štěpán Novák, 45. Jakub Moravec, 53. Vojtěch Bureš, 58. Martin Vlastník, 60. Vojtěch Bureš - 1. Jan Král, 4. Jan Král, 7. Šimon Krebs, 29. Šimon Krebs, 30. Jan Král, 31. Jan Burkoň, 34. Jan Král, 42. Šimon Krebs, 51. Ondřej Neuman; rozhodčí: Jitka Romančáková - Lucie Krýslová; vyloučení: 3:2; využití: 1:2; diváků: 68; zásahy brankářů: Vojtěch Kuča 22 - Josef Slabý 29; po třetinách: 6:3, 3:4, 4:2
60:00 Komentář domácích Freiberg Jan (Trenér): Tak jsme návázali na předchozí zápas, což je ostuda. Facku jsme dostali v první třetině, tak jsme si řekli, že to od druhé už nepodceníme, tak přisla druhá facka. Olda v kabině zvýšil hlas a ve třetí třetině to bylo nejlepší, ale ne optimální. Pro diváky to bylo určitě zajímavé, ale za nás ostuda. Soupeři přeji hodně zdaru a šťastnou cestu domů. Byl to férový zápas. No a teď k sezóně. Vesnický klub Všestary si před sezónou stanovil cíl být do 6. místa a ono z toho je krásné 5. místo. No prostě fantazie, jsme v euforii, ani nevím, co bych už psal. Teď to lehce oslavíme a začneme se připravovat na příští sezónu. Pokud byste věděli o někom, kdo by si chtěl zahrát divizi, tak ať mi napíše. Díky fanouškům za podporu po celou sezónu a pořadatelům za vše.
60:00 Komentář hostů Obermann Jan (Trenér): Klobouk dolů dnes před našima juníkama, jak se předvedli. V torzu, ve kterém jsme tu byli, jsme dělali co se dalo, škoda, že vždy když jsme se dotáhli tak jsme neproměnili jasnou šanci a ihned inkasovali, nicméně mladí se zas něco naučili, díky všem zúčastněným a soupeři za zápas
60:00 Střely ve 3. části: 15:14
59:07 GÓL FBŠ Všestary! 13:9
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #62 Vojtěch Bureš, asistoval #74 Miloš Macháček (13:9)
57:31 GÓL FBŠ Všestary! 12:9
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #42 Martin Vlastník, asistoval #81 Jan Lankaš (12:9)
52:57 GÓL FBŠ Všestary! 11:9
50:16 GÓL FBC Panthers Liberec! 10:9
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #93 Ondřej Neuman, asistoval #22 Jan Král (10:9)
48:23 Vyloučen hráč #98 Aleš Klemš družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání
44:03 GÓL FBŠ Všestary! 10:8
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #67 Jakub Moravec, asistoval #7 Pavel Hellmann (10:8)
42:34 Trestné střílení družstva FBC Panthers Liberec neproměnil #22 Jan Král.
41:54 GÓL FBC Panthers Liberec! 9:8
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #26 Šimon Krebs, asistoval #22 Jan Král (9:8)
41:00 Vyloučen hráč #98 Aleš Klemš družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání
40:00 Střely ve 2. části: 11:6
38:44 GÓL FBŠ Všestary! 9:7
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #99 Štěpán Novák, asistoval #7 Pavel Hellmann (9:7)
35:46 GÓL FBŠ Všestary! 8:7
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #17 Jan Freiberg, asistoval #7 Pavel Hellmann (8:7)
33:39 Vyloučen hráč #6 Jan Kubec družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za hrubost
33:39 Vyloučen hráč #12 Pavol Soroka družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za hra na zemi
33:03 GÓL FBC Panthers Liberec! 7:7
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #22 Jan Král, asistoval #93 Ondřej Neuman (7:7)
30:37 GÓL FBC Panthers Liberec! 7:6
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #10 Jan Burkoň, asistoval #93 Ondřej Neuman (7:6)
29:52 GÓL FBC Panthers Liberec! 7:5
28:38 GÓL FBC Panthers Liberec! 7:4
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #26 Šimon Krebs, asistoval #12 Pavol Soroka (7:4)
22:45 GÓL FBŠ Všestary! 7:3
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #18 Mikuláš Ryba, asistoval #64 Oldřich Vaňkát (7:3)
20:00 Střely v 1. části: 16:11
17:26 GÓL FBŠ Všestary! 6:3
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #64 Oldřich Vaňkát, asistoval #6 Jan Kubec (6:3)
14:11 GÓL FBŠ Všestary! 5:3
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #18 Mikuláš Ryba, asistoval #6 Jan Kubec (5:3)
12:16 GÓL FBŠ Všestary! 4:3
10:38 GÓL FBŠ Všestary! 3:3
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #8 Tomáš Krejsa, asistoval #99 Štěpán Novák (3:3)
10:00 GÓL FBŠ Všestary! 2:3
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #74 Miloš Macháček, asistoval #7 Pavel Hellmann (2:3)
08:11 Vyloučen hráč #93 Ondřej Neuman družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání
06:03 GÓL FBC Panthers Liberec! 1:3
03:32 GÓL FBŠ Všestary! 1:2
03:32 Zatím to vypadá na gólové hody. tři a půl minuty a tři branky.
03:18 GÓL FBC Panthers Liberec! 0:2
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #22 Jan Král, asistoval #10 Jan Burkoň (0:2)
01:00 Domácí však působí rozpačitě a Liberec toho velmi rychle využil.
00:12 GÓL FBC Panthers Liberec! 0:1
00:01 Vítejte u dnešního online posledního zápasu sezony. Úvodní buly pro domácí.