11:4
    Jakub HAMPL
    (Krtička)

FbC Sokol Předměřice n/L - Orel Přelouč 11:4
branky: 7. František Krtička, 9. Adam Jedlička, 12. Pavel Hlaváček, 16. Nikolas Šturza, 17. Jakub Vaculík, 19. František Krtička, 20. Nikolas Šturza, 24. Adam Jedlička, 26. Nikolas Šturza, 40. Jakub Hampl, 45. Jakub Hampl - 3. Marek Skyva, 18. Jan Rybář, 23. Marek Skyva, 28. Michal Vágner; rozhodčí: Jiří Němec - Matěj Kourek; vyloučení: 1 + Nikolas Šturza 4:4; využití: 1:0; zásahy brankářů: Lukáš Volf 13 - Tomáš Rosenberger 9; po třetinách: 3:1, 6:3, 2:0
45:00 Střely ve 3. části: 4:4
44:40 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 11:4
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #13 Jakub Hampl, asistoval #9 František Krtička (11:4)
40:50 Vyloučen hráč #63 Jáchym Kučera družstva Orel Přelouč na 2 minuty za sekání
39:30 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 10:4
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #13 Jakub Hampl, asistoval #31 Petr Šolc (10:4)
38:29 Blíže nespecifikovaný fanoušek právě z tribuny zvolal typický hokejový pokřik "ve 4, ve 4, dáme góla ve 4"
37:29 Vyloučen hráč #13 Jakub Hampl družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za hrubost
37:29 Vyloučen hráč #72 František Sedlák družstva Orel Přelouč na 2 minuty za hrubost
36:37 Nevídaný jev, se stal vídaným. Hráči celku Orel Přelouč přešli na konzervativní fotbalový styl, když poslali malého šmudlu vlastnímu brankáři. Rozhodčí Matěj "nicnetrefí" Kourek si toho však všiml.
35:44 Hráči celku Orel Přelouč přešli na hru stylu Bowling. Naši odbornící ze zapisovatelského můstku zaznamenali přibližně 8 přihrávek mezi obránci na středové čáře.
34:52 Vyloučen hráč #22 Nikolas Šturza družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2+2 minuty za hrubost
33:53 Tréner Přeloučské střídačky, vizuálem připomínající Adama Larsonna, právě přešel na agresilní mluvu. Opravdu nesportovní chování!
30:00 Střely ve 2. části: 9:7
29:00 Slovy Roberta Záruby, právě jsme vsoupili do poslední třetiny 3. třetiny. Kolega u časomíry hodnotí dosavadní průběh jako "vyrovnaný".
27:18 GÓL Orel Přelouč! 9:4
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil #68 Michal Vágner bez asistence (9:4)
25:49 Celek FbC Sokol Předměřice právě zahájil brutální ostřelovánií protějšího gólmana. Znalci z Mistrů Zastavárny by to přirovnali k ostřelovací přípravě spojenecké flotily 6.6.1944 poblíž Normandie.
25:35 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 9:3
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #22 Nikolas Šturza bez asistence (9:3)
23:47 Hráči obou celků přešli na hru z filmju Rrrrrr, když kmeny urputně soupeřili k šampón. V nejbližších chvílích očekáváme použití pazourku.
23:45 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 8:3
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #87 Adam Jedlička, asistoval #22 Nikolas Šturza (8:3)
22:31 GÓL Orel Přelouč! 7:3
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil #70 Marek Skyva, asistoval #28 Valentin Domniku (7:3)
19:21 Vyloučen hráč #68 Michal Vágner družstva Orel Přelouč na 2 minuty za hra rukou
19:21 Další vyloučení celku Orel Přelouč, tentokrát za hru rukou. Režie nám dala informaci, že hráč při příchodu na trestnou komentoval průběh slovy "Tož, včera jsem koukal na hokej a jaksi mi nedošlo, co jdu dneska hrát já".
19:10 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 7:2
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #22 Nikolas Šturza, asistoval #87 Adam Jedlička (7:2)
18:39 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 6:2
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #9 František Krtička bez asistence (6:2)
17:05 GÓL Orel Přelouč! 5:2
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil #10 Jan Rybář, asistoval #24 Tomáš Křinka (5:2)
16:37 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 5:1
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #17 Jakub Vaculík, asistoval #22 Nikolas Šturza (5:1)
15:17 Gólová přestřelka, aka Western, se dnes objevuje až překvapivě často. Během necelých 3 minut padly totiž 3 góly, sázkové kanceláře přehodnocují kurzy.
15:16 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 4:1
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #22 Nikolas Šturza, asistoval #3 Leoš Bárta (4:1)
15:16 Kdo se zdržel v bufetu, při koupi piva a klobásy, a nestihl začátek zápasu, o hdoně přišel. Celek FbC Sokol Předměřice záhájit hru stylem Blitzkrieg a ihned vstřelil gól.
15:00 Střely v 1. části: 7:6
14:59 Ačkoliv leckterý fanoušek nepochopil, proč skončila třeti v čase 3:18, připomínáme, že hra byla sabotována v čase 11:42. Očekáváme, že fanoušci tohoto typu neumí dodnes pochopit, jak Tomáš Hyka nemohl v 7. zápase Semifinále mezi HC Dynamo Pardubice a HC Oceláři Třinec proměnit osudový nájezd v čase 19:58.
11:42 Vinou pořadatele a halvního trenéra v jedné osobě, Lub oše Drahozala, se musela přerušit hra. Právě on totiž sabotoval časomíru a hra musí běžet ve zvláštním režimu. Doufjme, že to nezaviní ovlivnění psychiky týmů a tím pádem neovlivní průběh. Odborníci radí, ho umístit na kurz "jak nesabotovat průběh čehokoliv".
11:26 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 3:1
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #11 Pavel Hlaváček bez asistence (3:1)
10:07 Vyloučen hráč #73 Rostislav Šimon družstva Orel Přelouč na 2 minuty za hrubost
10:06 Výše zmíněný hráč, s číslem 9, právě donutil svojí pílý soupeřní celek k ohavnému faulu. Tým FbC Sokol Předměřice si tak zahraje přesilovou hru.
09:30 Hráč týmu FbC Sokol Předměřice s číslem 9, s muletem na styl Jardy Jágra, předvedl nádhenou střelu o síle družiny Přemysla Otakara II. Bohužel ta šla mimo
08:20 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 2:1
08:10 Po srovnávacím gólu na 1:1 začali jemně favorizovat hráči celku FbC Sokol Předměřice. Ačkoliv jednou za čas přijde rychlý protiútok druhého celku, jemnou "nadvládu", jak se říká ve světoznáme hře World of Tanks, drží Předměřice.
06:05 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 1:1
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #9 František Krtička, asistoval #31 Petr Šolc (1:1)
03:39 Intenzita na hřišti by se dala přirovnat bojům ze VI. filmu ze série Star Wars. Doposud nejsme schopni určit, kdo zastupuje Povstalce a kdo Impérium, ale očekáváme, že tato záhada, podobně jako "kdo zvítězí" se brzy rozkryje.
02:28 GÓL Orel Přelouč! 0:1