• 45 44:59
    3:11
    (Hojda)

Sokol Chlumec nad Cidlinou - FbC Hradec Králové B 3:11
branky: 21. Dominik Znamínko, 33. Dominik Znamínko, 35. Filip Kala - 3. Jakub Havlíček, 14. David Štaier, 19. David Štaier, 20. Daniel Kraus, 23. Jakub Procházka, 28. Patrik Strejcius, 33. Vojtěch Vošický, 40. Tomáš Marek, 43. Daniel Kraus, 44. Vojtěch Vošický, 45. Patrik Strejcius; rozhodčí: Jiří Vaňous - Lukáš Picek; vyloučení: 4:1; využití: 1:2; diváků: 44; zásahy brankářů: Petr Pihýr 23 - Vojtěch Rott 6, Štěpán Včelák 9; po třetinách: 0:2, 1:4, 2:5
45:00 Střely ve 3. části: 7:13
44:59 GÓL FbC Hradec Králové B! 3:11
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #86 Patrik Strejcius, asistoval #14 Jan Hojda (3:11)
44:59 Hradec Králové se stává mistrem 3. ligy juniorů...... gratulujeme!!!!!!
44:59 Strejcius uzavírá tuto sezonu famozním sólem!
43:53 GÓL FbC Hradec Králové B! 3:10
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #24 Vojtěch Vošický, asistoval #25 Petr Ther (3:10)
43:53 Vošický to bude mít drahé. Dává jubilejní desátý gól a halou se nese pokřik "mistři, mistři, mistři".
42:51 GÓL FbC Hradec Králové B! 3:9
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #46 Daniel Kraus bez asistence (3:9)
42:51 Už se to blíží! Kraus střílí výstavní gól a kříčí: "Trenére bradku na stůl!"
39:26 GÓL FbC Hradec Králové B! 3:8
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #22 Tomáš Marek, asistoval #52 František Vízner (3:8)
39:26 Domácí již hrají v exhibičním tempu, ale stále si svoji precizní kombinací vytvářejí šance. Teď z jedné střílí gól Zachy. Hezké akce, jen tak dále.
34:31 GÓL Sokol Chlumec nad Cidlinou! 3:7
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #99 Filip Kala, asistoval #66 Filip Hýsek (3:7)
34:31 Kalič v přesilovce přesně trefuje levou šibenici. Včelka tady neměl šanci.
34:07 Vyloučen hráč #9 Marek Jedlan družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za sekání
32:35 GÓL FbC Hradec Králové B! 2:7
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #24 Vojtěch Vošický, asistoval #73 Jakub Havlíček (2:7)
32:35 Tak duo Havlíček a Vošický rychle odpovídá. První jmenovaný připravuje a druhý uklízí. Krásná práce chlapci!
32:16 GÓL Sokol Chlumec nad Cidlinou! 2:6
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #22 Dominik Znamínko, asistoval #99 Filip Kala (2:6)
32:16 Tak přeci jen Znamínko připisuje druhou trefu v tomnto utkání a dává Chlumci nepatrnou šanci v tomto utkání.
30:01 Máme tu poslední period této sezony. Dotáhneme tento dobře rozjetý zápas do vítězného konce?
30:00 Střely ve 2. části: 5:11
27:59 Ale následovala další přesilovka a tu už hradecký tým s přehledem proměňuje.
27:18 GÓL FbC Hradec Králové B! 1:6
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #86 Patrik Strejcius, asistoval #71 David Štaier (1:6)
26:48 Vyloučen hráč #20 Lukáš Příhonský družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou na 2 minuty za hrubost
25:54 Říká se, že pokud neproměníš přesilovku 5 na 3, tak nemůžeš vyhrát utkání. Natož trvající celé dvě minuty. Bude to dnes také platit? Chlumec nicméně krásně toto oslabení zvládl.
23:54 Vyloučen hráč #78 Adam Štěrba družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou na 2 minuty za nesportovní chování
23:54 Vyloučen hráč #33 Štěpán Trojan družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou na 2 minuty za nedovolené vrážení
23:54 Máme tu rychlý slet událostí a to znamená přesilovou hru 5 na 3 pro hradecký tým. Podaří se skórovat nebo zvládne Chlumec tuto těžkou situaci?
22:44 GÓL FbC Hradec Králové B! 1:5
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #94 Jakub Procházka, asistoval #52 František Vízner (1:5)
22:44 No tak to už musí být opravdu mistrovská sezona - Jakub Prochl Procházka vsítill gól. Gratulejeme Prochy!
20:38 GÓL Sokol Chlumec nad Cidlinou! 1:4
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #22 Dominik Znamínko, asistoval #20 Lukáš Příhonský (1:4)
20:38 Dominik Znamínko dává hezkou střelou šanci Chlumci na zvrat v zápase. Uvidíme, jak na to odpoví hradecký tým.
19:23 GÓL FbC Hradec Králové B! 0:4
19:23 A teď Kraus se dostal k výběhu a nedává šanci golmanovi soupeře.
18:31 GÓL FbC Hradec Králové B! 0:3
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #71 David Štaier, asistoval #86 Patrik Strejcius (0:3)
18:31 Strejcius se Štairem krásně kombinují v útočném pásmu soupeře. A výsledkem je krásný gól.
17:15 Rott už má pro dnešek také odpracováno a do branky nastoupil Štěpa Včelák. Ihned se uvedl krásným reflexivním zákrokem. Ať to čape, Štěpec!
16:01 Hezká průnikovka na Strejciuse, ten pálí z první ze vzduchu....bohužel o kousek mimo.
15:00 Střídání brankáře. Nový brankář #67 Štěpán Včelák družstva FbC Hradec Králové B
15:00 Střely v 1. části: 6:10
13:00 GÓL FbC Hradec Králové B! 0:2
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #71 David Štaier, asistoval #15 David Svatoň (0:2)
13:00 Je to tak! Pro krásné kombinaci se Svatoněm je přesilová hra využita.
12:08 Vyloučen hráč #2 Jiří Festa družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou na 2 minuty za sekání
12:08 První přesilovka pro Hradec. Prosadí se kanonýr Štaier?
08:55 Chlumec dobře brání a hradeckým se momentálně nedaří se dostat do větší šance. Bude to chtít zrcyhlit hru na balonku a pohlídat si brejkové situace.
02:49 GÓL FbC Hradec Králové B! 0:1
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #73 Jakub Havlíček, asistoval #24 Vojtěch Vošický (0:1)
02:49 Tak Havlíček hned od začátku posouvá svůj tým do vedení. Precizní zakončení.
00:01 Vítám Vás u přenosu z posledního utkání sezony našeho juniorského B týmu? Stanou se mladíci mistři třetí juniorské souteže a bude mít trenérský štáb po dnešním zápase obarvené bradky? Pojďme se na to podívat.