• 45 44:58
    7:6
    ()

HAGA Pardubice - Sokol Chlumec nad Cidlinou 7:6
branky: 15. Šimon Lazarák, 30. Patrik Belej, 32. David Honzíček, 32. Filip Voženílek, 35. Patrik Belej, 37. Daniel Pravec, 45. Daniel Pravec - 7. Dominik Znamínko, 7. Lukáš Příhonský, 22. Martin Tomášek, 42. Dominik Znamínko, 42. Lukáš Příhonský, 45. Dominik Znamínko; rozhodčí: Tomáš Marek - Radek Hrdlička; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 31; zásahy brankářů: Vojtěch Moravec 19 - Petr Pihýr 25; po třetinách: 1:2, 1:1, 5:3
45:00 Střely ve 3. části: 12:11
44:58 GÓL Sokol Chlumec nad Cidlinou! 7:6
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #22 Dominik Znamínko z trestného střílení (7:6)
44:28 GÓL HAGA Pardubice! 7:5
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #29 Daniel Pravec bez asistence (7:5)
41:27 Timeout HAGA Pardubice
41:27 GÓL Sokol Chlumec nad Cidlinou! 6:5
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #20 Lukáš Příhonský, asistoval #99 Filip Kala (6:5)
41:27 Chlumec opět skóruje a snižuje na jednobrankový rozdíl
41:07 GÓL Sokol Chlumec nad Cidlinou! 6:4
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #22 Dominik Znamínko, asistoval #20 Lukáš Příhonský (6:4)
41:07 Hosté snižují perfektní střelou pod horní tyč
36:30 GÓL HAGA Pardubice! 6:3
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #29 Daniel Pravec, asistoval #18 Martin Born (6:3)
36:30 Haga odskakuje na třígólový rozdíl
34:22 Timeout Sokol Chlumec nad Cidlinou
34:22 GÓL HAGA Pardubice! 5:3
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #42 Patrik Belej, asistoval #29 Daniel Pravec (5:3)
34:22 Haga si vytváří dvoubrankový náskok
32:10 Haga trefuje tyčku z veliké šance
31:40 Haga otáčí skóre po 2 rychle vstřelených gólech
31:12 GÓL HAGA Pardubice! 4:3
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #26 Filip Voženílek, asistoval #61 Šimon Lazarák (4:3)
31:03 GÓL HAGA Pardubice! 3:3
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #21 David Honzíček, asistoval #22 Jan Dašek (3:3)
30:00 Střely ve 2. části: 12:5
29:25 GÓL HAGA Pardubice! 2:3
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #42 Patrik Belej, asistoval #18 Martin Born (2:3)
21:40 Vyloučen hráč #18 Martin Born družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za sekání
21:06 GÓL Sokol Chlumec nad Cidlinou! 1:3
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #26 Martin Tomášek bez asistence (1:3)
17:50 Haga netrefuje odkrytou bránu
17:37 Haga se víc zdržuje na míčku a vyvíjí tlak na Hosty
15:00 Střely v 1. části: 7:9
14:42 GÓL HAGA Pardubice! 1:2
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #61 Šimon Lazarák, asistoval #69 Filip Zerzán (1:2)
12:05 Haga zkouší všechny možné způsoby aby skórovali, ale obrana Chlumce je zatím stoprocentní
11:00 Zatím je to velice vyrovnané utkání co se týče střel, Haga zvyšuje tlak a je vidět že chce srovnat
06:13 GÓL Sokol Chlumec nad Cidlinou! 0:2
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #20 Lukáš Příhonský, asistoval #2 Jiří Festa (0:2)
06:00 GÓL Sokol Chlumec nad Cidlinou! 0:1
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #22 Dominik Znamínko, asistoval #4 Vít Školník (0:1)