3:7
    Tomáš NYKL
    (Renza)

FbK Orlicko-Třebovsko - FLORBAL LITOMYŠL 3:7
branky: 10. Aleš Rozlívka, 32. Tadeáš Šilar, 37. Aleš Rozlívka - 3. Max Holásek, 11. Jan Majtner, 22. Tomáš Nykl, 27. Tomáš Řehůřek, 30. Tomáš Nykl, 39. Max Holásek, 44. Tomáš Nykl; rozhodčí: Filip Neumann - Radek Hrdlička; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; diváků: 16; zásahy brankářů: Matyáš Kopecký 24 - Eliška Křivková 26; po třetinách: 1:2, 0:3, 2:2
45:00 Komentář hostů Macek Marek (Trenér): Děkujeme soupeři za zápas.
45:00 Komentář domácích Ludvíček Josef (Asistent trenéra): Děkujeme soupeři za zápas.
45:00 Střely ve 3. části: 13:10
44:01 Začala nám poslední minuta dnešního zápasu.
43:32 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 3:7
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #12 Tomáš Nykl, asistoval #88 Jakub Renza (3:7)
41:49 Litomyšl nic nepouští a mírně chybuje, OT se dostává čím dál častěji do výhod
38:58 Branka v oslabení z dorážky.
38:57 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 3:6
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #77 Max Holásek, asistoval #47 Dominik Novák (3:6)
38:01 Vyloučen hráč #11 Daniel Novotný družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání
37:17 Lukáš Hochbergr si nejspíše myslil do krásné šibenice, golman bezproblému hrudí vystřeluje
37:16 Trestné střílení družstva FLORBAL LITOMYŠL neproměnil #43 Lukáš Hochbergr.
37:16 První NÁJEZD!!!
36:51 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 3:5
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #11 Aleš Rozlívka, asistoval #85 Jiří Vaňous (3:5)
36:51 OT znovu snižuje litomyšlský náskok a bojuje
35:24 Dobrá myšlenka od Borovičky nahrát svému kolegovi. Litomyšlská obrana ale situaci vycítila a bleskově se vrátila.
34:09 Oslabení ubráněno a hrajeme znovu 5 na 5.
32:00 Vyloučen hráč #47 Dominik Novák družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za vysoká florbalka
32:00 Další přesilová hra na straně Orlicka, Litomyšl bude mít další težké dvě minuty ubránit nátlak OT.
31:20 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 2:5
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #88 Tadeáš Šilar, asistoval #11 Aleš Rozlívka (2:5)
30:15 Vyloučen hráč #88 Jakub Renza družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání
30:15 Máme tu první vyloučení zápasu, Orlicko bude hrát přesilovou hru
30:00 Střely ve 2. části: 9:12
29:58 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 1:5
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #12 Tomáš Nykl, asistoval #6 Mikuláš Bulva (1:5)
29:35 Eliška zabránila nebezpečné střele a vyhazuje svým spoluhráčům do útoku
26:33 Mírné zaváhání ze strany obrany OT využili útočníci v převahu jeden na golmana, kdy Tomáš Řehůřek jednoznačně skóruje
26:32 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 1:4
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #21 Tomáš Řehůřek, asistoval #6 Mikuláš Bulva (1:4)
24:00 OT se snaží si vytvořit nějakou dobrou šanci, ale Litomyšl i přes dvougólový náskok nenechá soupeři žádnou výhodu a hrají na jistotu.
21:55 Eliška Křivková jako jediná dívka na hřišti teď ukázala, že se v bráně Litomyšle cítí skvěle, zabránila možnému kontaktnímu gólu.
21:02 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 1:3
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #12 Tomáš Nykl, asistoval #25 Matěj Dvořák (1:3)
19:55 Skvělá zeď Orlicka, brankář nemusel vůbec zasahovat.
19:03 Standartka Litomyšle neproměněna.
17:00 Litomyšl teď půl minuty hrálo na vlastní polovině, obráncům se nechtělo pustit míček do útoku.
16:15 Orlicko jako by chytilo druhý dech a drží se na míčku
15:01 První buly pro Orlicko
15:00 Střely v 1. části: 7:9
14:01 Probíhá poslední minuta první třetiny.
13:02 Max Holásek dostal skvělou příležitost vstřelit do prázdné brány, jenže mu míček prošel pod florbalkou.
10:56 Znovu malinký úskok Litomyšle kdy si Holásek našel Majtnera vpředu a ten doklepem prostřeluje.
10:55 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 1:2
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #30 Jan Majtner, asistoval #77 Max Holásek (1:2)
09:27 Aleš Rozlívka si sólově pohrál s obranou Litomyšle a čistě prostřeluje golmana nad nohou
09:26 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 1:1
07:33 Skvěle golman OT vyrazil helmou míček v situaci kdy neměl šanci nic vidět.
04:35 OT dostalo jednu z prvních větších šancí kdy skóre vyrovnat. Zatím stále stav 0:1 pro pro Litomyšl
02:50 Max Holásek získal krásnou a čistou přihrávku od Toma Řehůřka a z první míří na zadní roh brány.
02:49 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 0:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #77 Max Holásek, asistoval #21 Tomáš Řehůřek (0:1)
01:54 OT nemá moc šancí kdy získat míček, protihráči zatím nebojácně s míčkem
00:42 Litomyšl stále na míčku, střela na golmana OT a za ním se ozývá jen zvuk tyče.
00:01 Úvodní buly pro Litomyšl