12:2
    Terezie ŠUSTROVÁ
    (Procházková)

IP Polná SK Jihlava - FA Č. Budějovice 12:2
branky: 10. Gabriela Procházková, 19. Gabriela Procházková, 23. Barbora Levová, 27. Veronika Prokšová, 28. Veronika Krčálová, 30. Dominika Dvořáková, 35. Gabriela Procházková, 35. Eliška Šmahelová, 37. Gabriela Procházková, 38. Veronika Prokšová, 38. Tereza Vytisková, 41. Terezie Šustrová - 13. Viktorie Váňová, 36. Kateřina Brousilová; rozhodčí: Kryštof Jech - Filip Češner; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Karolína Klímová ? - Lucie Drozdová ?; po třetinách: 1:1, 5:0, 6:1
40:08 GÓL IP Polná SK Jihlava! 12:2
Branku družstva IP Polná SK Jihlava vstřelil #92 Terezie Šustrová, asistoval #3 Gabriela Procházková (12:2)
37:52 GÓL IP Polná SK Jihlava! 11:2
Branku družstva IP Polná SK Jihlava vstřelil #11 Tereza Vytisková, asistoval #35 Veronika Krčálová (11:2)
37:00 GÓL IP Polná SK Jihlava! 10:2
Branku družstva IP Polná SK Jihlava vstřelil #7 Veronika Prokšová, asistoval #92 Terezie Šustrová (10:2)
36:19 GÓL IP Polná SK Jihlava! 9:2
Branku družstva IP Polná SK Jihlava vstřelil #3 Gabriela Procházková, asistoval #11 Tereza Vytisková (9:2)
35:27 GÓL FA Č. Budějovice! 8:2
Branku družstva FA Č. Budějovice vstřelil #93 Kateřina Brousilová bez asistence (8:2)
35:27 GÓOOOOOLLL
34:17 GÓL IP Polná SK Jihlava! 8:1
Branku družstva IP Polná SK Jihlava vstřelil #23 Eliška Šmahelová bez asistence (8:1)
34:10 GÓL IP Polná SK Jihlava! 7:1
Branku družstva IP Polná SK Jihlava vstřelil #3 Gabriela Procházková, asistoval #92 Terezie Šustrová (7:1)
29:59 7 vteřin před koncem druhé třetiny dává gól Jihlava a je to tím pádem 6:1.
29:53 GÓL IP Polná SK Jihlava! 6:1
Branku družstva IP Polná SK Jihlava vstřelil #17 Dominika Dvořáková, asistoval #23 Eliška Šmahelová (6:1)
29:48 Yeah Why you callin' at 11:30 When you only wanna do me dirty? But I hit right back 'cause you got that, that, yeah Why you always wanna act like lovers But you never wanna be each other's? I say, "Don't look back" but I go right back and Kdo uhádne tuto písničku vyhrává zlatého bludišťáka.
29:42 Abychom si zkrátili čas čekáním na třetí periodu, tak si tady dáme takzvanou GUESS THE SONG ČELENŽ.
27:50 Another šance Jihlavy another gól. 5:1 pro Jihlavu.
27:42 GÓL IP Polná SK Jihlava! 5:1
Branku družstva IP Polná SK Jihlava vstřelil #35 Veronika Krčálová, asistoval #18 Pavla Homolová (5:1)
26:30 GÓL IP Polná SK Jihlava! 4:1
Branku družstva IP Polná SK Jihlava vstřelil #7 Veronika Prokšová, asistoval #1 Karolína Klímová (4:1)
26:30 Tak tohle? Jsme svědky krásné branky u které si připisuje asistenci brankářka družstva IP Polná SK Jihlava. Opravdu nevídaný jev.
24:50 Tak teď nemůžu napsat nic jiného než WHAT A SAVE BY BUDĚJOVICE KEEPER. Brankářka Budějovic vytáhla zákrok utkání a drží naděje svého týmu na lepší výsledek.
23:45 Musíme uznat, že Budějovice i přes nepříznivý skvěle brání a hrozí zejména ze smrtících protiútoků.
22:55 Góóóóóóólll Jihlavaaa. Prosazuje se hráčka s číslem 50 BARBORA LEVOVÁ. Asistovala Dominika Dvořáková.
22:26 GÓL IP Polná SK Jihlava! 3:1
Branku družstva IP Polná SK Jihlava vstřelil #50 Barbora Levová, asistoval #17 Dominika Dvořáková (3:1)
22:00 Na to, že to ze začátku utkání nevypadalo na vyhrocený zápas, tak od druhé třetiny jsme svědky poměrně velké řežby z obou stran.
20:00 Na míčku hraje více tým z Jihlavy. Musíme ale podotknout, že se Budějovice ( na to v jakém jsou počtu) snaží.
18:50 Dobrý den vážení diváci kvalitního florbalu. Bohužel nám nešel manuální online, proto píšeme až v průběhu druhé periody. Stav utkání je momentálně 2:1 pro IP Polná SK Jihlava.
18:08 GÓL IP Polná SK Jihlava! 2:1
Branku družstva IP Polná SK Jihlava vstřelil #3 Gabriela Procházková, asistoval #23 Eliška Šmahelová (2:1)
15:56 Vyloučen hráč #3 Gabriela Procházková družstva IP Polná SK Jihlava na 2 minuty za špatné střídání
15:00 Střely v 1. části: 7:3
12:48 GÓL FA Č. Budějovice! 1:1
Branku družstva FA Č. Budějovice vstřelil #5 Viktorie Váňová, asistoval #27 Eva Vobrová (1:1)
12:40 Vyloučen hráč #17 Dominika Dvořáková družstva IP Polná SK Jihlava na 2 minuty za sekání
09:31 GÓL IP Polná SK Jihlava! 1:0
Branku družstva IP Polná SK Jihlava vstřelil #3 Gabriela Procházková bez asistence (1:0)