• 44 43:07
    4:0
    (Vostrá)

FBC ROKYCANY - Florbal Sokolov 4:0
branky: 2. Denisa Razímová, 35. Jana Vostrá, 37. Denisa Razímová, 44. Denisa Razímová; rozhodčí: Filip Neumann - Radek Hrdlička; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Tereza Brejchová 6 - Petra Klímová 20; po třetinách: 1:0, 0:0, 3:0
45:00 Střely ve 3. části: 15:2
44:59 Pro diváky nebyl zápas příliš zajímavý, hráčky Rokycan si však připisují důležité tři body do tabulky
43:07 GÓL FBC ROKYCANY! 4:0
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #94 Denisa Razímová, asistoval #6 Jana Vostrá (4:0)
42:20 Hra se pomalu chýlí ke konci a hráčky domácích mají  míček pod kontrolou
38:57 Na brankářku Sokolova teď letí jedna střela za druhou
36:40 Sokolov po dlouhé době na soupeřově půlce
36:22 GÓL FBC ROKYCANY! 3:0
34:10 GÓL FBC ROKYCANY! 2:0
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #6 Jana Vostrá, asistoval #51 Kateřina Josífková (2:0)
34:10 Hráčka domácích nejprve trefila pouze břevno, podruhé se už ale nemílila
30:00 Střely ve 2. části: 8:2
29:20 Plno strát na obou stranách, které však nevedou k žádné větší šanci
26:55 Rokycany si i v oslabení dokáží vytvářet šance
25:21 Vyloučen hráč #23 Lucie Dvořáková družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za sekání
24:44 Hra není pro diváky bohužel příliš zajímavá
21:23 Hráčka Rokycan s číslem 51 upadla na půlce a poslala do breaku soupeře, který však šance nevyužil
19:45 Druhá třetina je plná vyloučení
19:36 Vyloučen hráč #17 Pavlína Škardová družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za sekání
17:56 Vyloučen hráč #8 Andrea Vaňková družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za hra rukou
16:26 Vyloučen hráč #36 Barbora Šedá družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání
15:00 Střely v 1. části: 1:2
12:55 Hostující nemůžou dobýt domácí obranu
09:56 Uvidíme jak se hra změní po time-outu domácích. Zatím to je ze strany na stranu bez dobré koncové nahrávky.
09:55 Timeout Florbal Sokolov
09:55 Hráčka Sokolova končí za mantinelem
08:20 Rokycany mají vysunutý presing
07:10 Hra se přelévá ze strany na strana
01:16 GÓL FBC ROKYCANY! 1:0
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #94 Denisa Razímová, asistoval #43 Diana Pittnerová (1:0)