5:1
    Aleš MORAVEC
    (Jiroud)

FBC Dobruška - FbC Hradec Králové B 5:1
branky: 10. Marek Čejpa, 20. Marek Čejpa, 32. Jan Čtvrtečka, 41. Jan Černý, 44. Aleš Moravec - 24. Tomáš Pokorný; rozhodčí: Vladimír Lešák - Lucie Krýslová; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 14; zásahy brankářů: Vladislav Jiroud 20 - David Šimeček 17; po třetinách: 1:0, 1:1, 3:0
45:00 Střely ve 3. části: 6:9
43:43 Dobruška si pojišťuje vítězství gólem do prázdné branky.
43:42 GÓL FBC Dobruška! 5:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #11 Aleš Moravec, asistoval #77 Vladislav Jiroud (5:1)
42:52 Hradec zkouší hru v šesti.
40:37 Holeček netrefil střelu tak jak chtěl, ale v cestě stál Černý od kterého se míček odrazil přímo pod horní tyčku.
40:36 GÓL FBC Dobruška! 4:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #21 Jan Černý, asistoval #17 Jakub Holeček (4:1)
38:55 Hradec se tlačí do koncovky, ale ne a ne svoje šance proměnit.
37:08 Vyloučen hráč #17 Jakub Holeček družstva FBC Dobruška na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
34:42 Jiroud si připisuje další důležitý zákrok.
33:36 Koubek netrefuje odkrytou klec domácích.
31:26 Čtvrtečka i díky velké porci štěstí protalčil míček za záda Šimečka.
31:25 GÓL FBC Dobruška! 3:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #15 Jan Čtvrtečka, asistoval #11 Aleš Moravec (3:1)
30:14 Strejcius skvělím obraným zákrokem ubránil šanci Dobrušky.
30:00 Střely ve 2. části: 5:7
28:56 Rolín bohužel pro Hradec nedokázal využít skvělou šanci, kterou mu připravili spoluhráči.
26:05 Hradec měl v přesilovce hned několik dobrých šancí, ale žádnou nedokázal využít.
24:02 Jiroud se blískl paradním zákrokem a drží tak stav 2:1 pro Dobrušku.
23:50 Vyloučen hráč #90 Vít Růžička družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání
23:15 Nepřehlednou situaci před brankou Dobrušky využil Pokorný.
23:14 GÓL FbC Hradec Králové B! 2:1
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #12 Tomáš Pokorný, asistoval #33 Milan Koubek (2:1)
19:46 Dobruška bravůrně vyřešina protiútok 2 na 1 a odskakuje na rozdíl dvou branek.
19:45 GÓL FBC Dobruška! 2:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #5 Marek Čejpa, asistoval #14 Jan Patrik Hanuš (2:0)
18:31 Hradec se snaží dát gól ale zatím nenašel recept na dobrou obranu Dobrušky.
17:45 Další blok od Dobrušky tentokrát od Hanuše.
16:42 Dobruška zatím blokuje většinu střel Hradce.
15:00 Střely v 1. části: 11:5
12:08 Šimenda předvedl nádhernou individuální akci v oslabení, gól pro Hradec ale nepadá.
11:25 Vyloučen hráč #15 Jakub Vít družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za blokování florbalky
09:26 Šimeček nejdříve vytáhl bravurní zákrok, ale na dorážku Čejpy už nedošáhl.
09:25 GÓL FBC Dobruška! 1:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #5 Marek Čejpa, asistoval #4 Václav Oubrecht (1:0)
07:43 Klouček trefuje horní tyč Jiroudovy branky.
07:01 Obrovská šance Dobrušky nekončí gólem, protože bránící hráč dokázal míček z brankové čáry odpálit do bezpečí.
06:18 Šimeček si připisuje zákrok po šanci Dobrušky 2 na 1.
04:42 Jiroud chytá střelu Pokorného.
01:30 Jiroud si připisuje první zákrok po střele Hradce z prostoru velkého brankoviště.