• 36 35:36
    5:5
    (Mendel)

S.K. P.E.M.A. OPAVA - 1. SC BOHUMÍN 98 5:5
branky: 4. Ondřej Adámek, 15. Dalibor Hruška, 16. Dominik Řehula, 33. Jiří Němec, 36. Ondřej Adámek - 6. Vojtěch Stuš, 20. Vojtěch Stuš, 26. Jan Zimulák, 29. Michael Vojáček, 29. Vojtěch Stuš; rozhodčí: Daniel Kotzur - Jan Adamík; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 24; zásahy brankářů: Matěj Kupka ? - Jan Šípek ?; po třetinách: 1:1, 2:1, 2:3
36:00 Ukončení 3. části
35:36 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 5:5
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #10 Ondřej Adámek, asistoval #2 Jan Mendel (5:5)
32:33 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 4:5
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #8 Jiří Němec, asistoval #3 Filip Hruška (4:5)
30:57 Honza Zimulák v závěrečném tlaku oslabuje svůj tým.
30:54 Vyloučen hráč #13 Jan Zimulák družstva 1. SC BOHUMÍN 98 na 2 minuty za sekání
28:08 Bohumín neuvěřitelně otáčí zápas a Vojta Stuš si připisuje hattrick.
28:07 GÓL 1. SC BOHUMÍN 98! 3:5
Branku družstva 1. SC BOHUMÍN 98 vstřelil #2 Vojtěch Stuš, asistoval #5 Ondřej Šindelka (3:5)
28:00 GÓL 1. SC BOHUMÍN 98! 3:4
Branku družstva 1. SC BOHUMÍN 98 vstřelil #10 Michael Vojáček bez asistence (3:4)
25:48 Neuvěřitelná střela od mantinelu v podání Honzy Zimuláka, vrací Bohumín do hry.
25:47 GÓL 1. SC BOHUMÍN 98! 3:3
Branku družstva 1. SC BOHUMÍN 98 vstřelil #13 Jan Zimulák, asistoval #10 Michael Vojáček (3:3)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
21:04 Vyloučen hráč #19 Antonín Musil družstva 1. SC BOHUMÍN 98 na 2 minuty za sekání
20:00 Vojta Stuš je dnes ve velmi dobré formě.
19:13 GÓL 1. SC BOHUMÍN 98! 3:2
Branku družstva 1. SC BOHUMÍN 98 vstřelil #2 Vojtěch Stuš, asistoval #4 Martin Nitsche (3:2)
18:23 Padající kapitán Ondra Šindelka zasáhl svého vlastního trenéra pana ''The big BOSS'' Šalbuta.
16:00 Gólman Bohumína loví další míček ze sítě.
15:59 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 3:1
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #34 Dominik Řehula, asistoval #8 Jiří Němec (3:1)
14:55 Gólman Bohumína byl řádně pokárán trenérem Ondym Šalbutem.
14:53 Fatální chyba gólmana Bohumína, který nedokázal pokrýt střelu z půlky hřiště, zapříčinila gól do bohumínské branky.
14:52 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 2:1
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #67 Dalibor Hruška, asistoval #15 Jakub Ryba (2:1)
12:43 Bohumín se na začátku druhé části dostává do četných gólových příležitostí, ale zatím se nepodařilo upravit skóre v jejich prospěch.
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
10:00 Vojta Stuš se dostal do samostatného úniku na brankáře, ale míjí bránu.
09:10 V hale je hrobové ticho... Slyšíme i seknutí do hokejky.
06:58 Děkuje všem 24 divákům za skvělou atmosféru.
06:00 Z nepřehledné situace v brankovišti, Bohumín vytěžil vyrovnávací gól.
05:58 GÓL 1. SC BOHUMÍN 98! 1:1
Branku družstva 1. SC BOHUMÍN 98 vstřelil #2 Vojtěch Stuš, asistoval #19 Antonín Musil (1:1)
03:57 Střela od mantinelu padá do bohumínské sítě.
03:56 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 1:0
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #10 Ondřej Adámek, asistoval #34 Dominik Řehula (1:0)