• 36 35:47
    4:2
    (Valchář)

IBK Kubánský Klan B - MISTŘI!!! - FBC Penguins Praha 4:2
branky: 16. Jakub Valchář, 16. Vlastimil Pustina, 23. Ladislav Němeček, 36. Vlastimil Pustina - 6. Jakub Rada, 27. Ondřej Zeman; rozhodčí: Patrik Trejbal - Jan Chuděj; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Petr Konáš ? - Jan Roháč ?; po třetinách: 0:1, 3:0, 1:1
35:47 GÓL IBK Kubánský Klan B - MISTŘI!!!! 4:2
Branku družstva IBK Kubánský Klan B - MISTŘI!!! vstřelil #7 Vlastimil Pustina, asistoval #89 Jakub Valchář (4:2)
32:31 Timeout FBC Penguins Praha
26:41 GÓL FBC Penguins Praha! 3:2
Branku družstva FBC Penguins Praha vstřelil #97 Ondřej Zeman, asistoval #18 Michal Šíma (3:2)
22:54 GÓL IBK Kubánský Klan B - MISTŘI!!!! 3:1
Branku družstva IBK Kubánský Klan B - MISTŘI!!! vstřelil #90 Ladislav Němeček, asistoval #87 Josef Vlček (3:1)
15:43 GÓL IBK Kubánský Klan B - MISTŘI!!!! 2:1
Branku družstva IBK Kubánský Klan B - MISTŘI!!! vstřelil #7 Vlastimil Pustina bez asistence (2:1)
15:35 GÓL IBK Kubánský Klan B - MISTŘI!!!! 1:1
Branku družstva IBK Kubánský Klan B - MISTŘI!!! vstřelil #89 Jakub Valchář, asistoval #7 Vlastimil Pustina (1:1)
11:15 Vyloučen hráč #12 Václav Boček družstva FBC Penguins Praha na 2 minuty za špatné střídání
05:32 Vyloučen hráč #14 Tomáš Kriebel družstva IBK Kubánský Klan B - MISTŘI!!! na 2 minuty za sekání
05:20 GÓL FBC Penguins Praha! 0:1
Branku družstva FBC Penguins Praha vstřelil #31 Jakub Rada, asistoval #97 Ondřej Zeman (0:1)