58
  • 58 57:45
    Kutná Hora

Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn - FBC Kutná Hora 5:3
branky: 5. Adéla Vrbková, 29. Johana Vejvodová, 41. Johana Vejvodová, 43. Kristýna Minářová, 52. Tereza Bočková - 38. Melánie Dubská, 44. Natálie Beranová, 54. Denisa Drahokoupilová; rozhodčí: Jan Máca - Jan Tomšů; vyloučení: 1:0 + Nikol Němcová 5; využití: 2:0; diváků: 52; zásahy brankářů: Simona Werbynská 34 - Martina Miksová 19; po třetinách: 1:0, 1:1, 3:2
60:00 Komentář hostů Chalupa Josef (Trenér): Divácky velice atraktivní utkání, ve kterém jsme soupeře zasypali spoustu střel. Skvěle chytající golmanka soupeře si za svůj výkon zaslouží obdiv.
60:00 Komentář domácích Vondruška Jan (Trenér): Vzhledem k naší důsledné obraně jsme soupeře nepouštěli do častých zakončení. V útoku se nám dnes dařilo, plnili jsme předem dané pokyny. Děkujeme soupeři za kvalitní utkání a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 9:12
57:45 Timeout FBC Kutná Hora
53:00 GÓL FBC Kutná Hora! 5:3
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #21 Denisa Drahokoupilová, asistoval #38 Kateřina Moravcová (5:3)
51:20 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 5:2
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #33 Tereza Bočková, asistoval #8 Bára Procházková (5:2)
46:19 Útočnice hostí prošla obranou jako nůž máslem. Ovšem branku domácích netrefila
43:42 GÓL FBC Kutná Hora! 4:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #7 Natálie Beranová, asistoval #12 Melánie Dubská (4:2)
42:29 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 4:1
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #38 Kristýna Minářová bez asistence (4:1)
40:55 Johanka opět vzala míček za půlící čárou a táhlou střelou rozesmutnila hráčky hostí! 3:1!
40:50 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 3:1
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #27 Johana Vejvodová, asistoval #33 Tereza Bočková (3:1)
40:00 Střely ve 2. části: 10:11
38:22 Vyloučen hráč #15 Nikol Němcová družstva FBC Kutná Hora na 5 minuty za vysoká florbalka
37:04 GÓL FBC Kutná Hora! 2:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #12 Melánie Dubská bez asistence (2:1)
33:00 Dračice zaťaly své drápy do soupeře a doslova ho ždímají!
32:25 Balonek lítá sem a tam po brankové čáře hostí, ale ne a ne tam spadnout!
29:00 Diváci bouří a ženou naše holky za dalším vítězstvím!
28:43 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 2:0
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #27 Johana Vejvodová, asistoval #99 Denisa Příhodová (2:0)
28:43 Nyní už to Johance vyšlo! Přihrávku od Denči Příhodové vyslala skoro z poloviny hřiště na branku. Golmanka hostí měla zakrytý výhled. Balonek viděla až ve své brance.
27:55 Nechci nic zakřiknout, ale zdá se, že Kutná Hora ne a ne najít recept, jak pokořit zformovanou obranu domácího celku
26:15 Musím pochválit moji asistentku na pozici zdravotníka, dnes plní své úkoly na 100%
24:48 Vynikající střela Terky Bočkové a ještě lepší zákrok golmanky hostí!
20:05 Kuriozní věc, rozhodčí trestají tým domácích prý za pozdní nástup na hřiště. To jsem ještě neviděl
20:00 Vyloučen hráč #12 Veronika Pavlovcová družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za zdržování hry
20:00 Střely v 1. části: 5:14
17:15 Simča si velmi dobře postavila svoji svatyni! Zvoní tyč!
16:11 Opět střela hostí a opět Simča na svém místě!
15:00 Adél netrefuje prázdnou branku! Mohli jsme vidět doslova stejný gól jako v úvodu zápasu!
14:19 Střela Johy Vejvodové plachtila, plachtila, plachtila, až zapadla vedle horního rohu branky. Chybělo málo
12:15 Simča Werbynská zatím doslova trápí hráčky hostí!
06:10 V brance domácího týmu vidíme po dlouhé době Simču Werbynskou. Tímto ji zdravím a doufám, že její návrat přinese Dračicím 3 bodíky do tabulky!
04:57 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 1:0
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #88 Adéla Vrbková, asistoval #33 Tereza Bočková (1:0)
04:57 Nádherná akce do prázdné branky!
03:53 První minuty ukazují, že dnes si oba týmy nedají ani metr hřiště zadarmo!
00:56 První střela domácích a pěkná jedovka! Autorkou byla Terka Bočková