5:8
    Aja BOHATÁ
    (Slaná)

Banes Florbal Soběslav - FBC Česká Lípa 5:8
branky: 2. Eliška Juhaňáková, 20. Andrea Dostálová, 27. Jana Straková, 31. Andrea Dostálová, 48. Monika Hrnečková - 4. Petra Pavlíková, 18. Šárka Minářová, 21. Tereza Seifrtová, 36. Leona Lahoda, 36. Šárka Minářová, 38. Tereza Seifrtová, 46. Aja Bohatá, 48. Aja Bohatá; rozhodčí: Patrik Plocha - David Staněk; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Eliška Hnojnová 35 - Nikola Soukupová 19; po třetinách: 2:2, 2:4, 1:2
60:00 Komentář trenéra hostů Procházky: konečně jsme zahráli to co umíme a holky odehrály celých 60 minut. Děkujeme soupeři za zápas.  Komentář trenéra domácích Mendla: Dneska jsme se překonali a odehráli nejhorší zápas sezony. Vůbec nic se nadařilo a body jsme odevzdali do Lípy. Děkuji soupeři za utkání.
59:59 Počet střel během 3. třetiny - Soběslav 6 : Česká Lípa 18.
58:29 Hra je stále ve vysokém tempu, i když se blíží konec zápasu.
58:00 Probíhají poslední 2 minuty utkání.
47:54 GÓL FBC Česká Lípa! 5:8
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #20 Aja Bohatá, asistoval #3 Aneta Slaná (5:8)
47:36 Domácí se nevzdávají a stále bojují.
47:32 GÓL Banes Florbal Soběslav! 5:7
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #8 Monika Hrnečková, asistoval #18 Petra Kabešová (5:7)
45:55 GÓL FBC Česká Lípa! 4:7
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #20 Aja Bohatá, asistoval #10 Markéta Cháberová (4:7)
45:26 Vacková si hravě prokličkovala celé hriště, ale bohužel ji brankářka vychytala.
43:25 Hrnečková trefuje tyč branky.
39:59 Počet střel ve 2.třetině - Soběslav 8 : Česká Lípa 16.
37:40 GÓL FBC Česká Lípa! 4:6
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #13 Tereza Seifrtová, asistoval #3 Aneta Slaná (4:6)
35:32 Domácí vyloučení zřejmě rozhodilo celýž tým a v krátkém intervalu Lípa dává 2 góly, které je posílají do vedení zápasu.
35:31 GÓL FBC Česká Lípa! 4:5
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #8 Šárka Minářová, asistoval #22 Lucie Šmídová (4:5)
35:17 GÓL FBC Česká Lípa! 4:4
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #28 Leona Lahoda, asistoval #88 Petra Pavlíková (4:4)
35:16 Domácí jsou v plném počtu.
33:16 Vyloučen hráč #3 Šárka Drunecká družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za špatné střídání
33:16 Česká Lípa hraje přesilovou hru.
30:10 Díky gólu Dostálové se domácí dostávají do vedení.
30:09 GÓL Banes Florbal Soběslav! 4:3
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #6 Andrea Dostálová, asistoval #18 Petra Kabešová (4:3)
28:45 Rychlou rozehrávkou zkouší vstřelit gól Šreierová. Brankářka na poslední chvíli chytá.
26:35 GÓL Banes Florbal Soběslav! 3:3
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #63 Jana Straková, asistoval #93 Kateřina Vojtová (3:3)
26:35 Skóre srovnává Straková po nahrávce Vojtové. Zápas je opět nerozhodný.
21:00 Pro domácí tým druhá třetina moc šťastně nezačala a Lípa opět navyšuje skóre.
20:57 GÓL FBC Česká Lípa! 2:3
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #13 Tereza Seifrtová bez asistence (2:3)
19:59 Počet střel během,první třetiny: Soběslav 10 : Česká Lípa 9.
19:52 GÓL Banes Florbal Soběslav! 2:2
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #6 Andrea Dostálová bez asistence (2:2)
19:52 Další pokus Dostálové už je zakončen v síťce branky hostů. Skóre je vyrovnáno.
19:25 Ostrou střelou prověřuje brankářku hostí Dostálová.
18:40 Hrnečková také zkouší předvést důraz před brankou, bohužel nebodovala.
17:23 GÓL FBC Česká Lípa! 1:2
17:23 Důraz na bránu předvedla Minářová, která střílí druhou branku hostí.
13:02 Hosté rozehrávají a zkouší nahodit míček obloukem do branky - nepovedlo se.
11:50 Pavlíková z týmu hostů prověřuje pozornost Hnojnové, ta je ovšem připravená.
10:50 Domácí rozehrávají z rohu za bránou, ale bohužel se naučený signál nepovedl.
08:54 Na obou stranách můžeme vidět plno akcí, zatím bez dalsích gólů.
04:00 Náskok domácích dlouho nevydržel a hosté srovnávají skóre.
03:57 GÓL FBC Česká Lípa! 1:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #88 Petra Pavlíková bez asistence (1:1)
03:20 Duo, které se postaralo o první domácí branku opět útočilo. Juhaňáková poslala dlouhou přímou přihrávku na Dostálovou, která krásně zpracovala a vystřelila, ale Soukupová ji vychytala.
01:16 GÓL Banes Florbal Soběslav! 1:0
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #40 Eliška Juhaňáková, asistoval #6 Andrea Dostálová (1:0)