2

2.

série

OLYMP FLORBAL - BLACK ANGELS B BENFICA 5:6pn
branky: 23. Šimon Černý, 29. Tomáš Jirát, 31. Šimon Černý, 36. Matyáš Sokol, 43. Tomáš Jirát - 11. Matěj Boček, 26. Lukáš Tichý, 28. Marek Hausmann, 38. Tadeáš Velechovský, 45. Jakub Votruba, N Marek Hausmann; rozhodčí: Antonín Keprta - Filip Bollardt; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 3; zásahy brankářů: Lukáš Rašovský ? - Petr Pajer ?; po třetinách: 0:1, 2:2, 3:2
2 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS B BENFICA hráč #4 Marek Hausmann a vstřelil rozhodující gól (5:6).
2 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS B BENFICA hráč #3 Tadeáš Velechovský a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva OLYMP FLORBAL hráč #83 Šimon Černý , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva OLYMP FLORBAL hráč #49 Dominik Obermajer , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
44:48 GÓL BLACK ANGELS B BENFICA! 5:5
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil #92 Jakub Votruba, asistoval #3 Tadeáš Velechovský (5:5)
43:57 Timeout BLACK ANGELS B BENFICA
42:47 GÓL OLYMP FLORBAL! 5:4
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #96 Tomáš Jirát bez asistence (5:4)
39:59 Vyloučen hráč #69 Přemysl Machek družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za nedovolené vrážení
37:20 GÓL BLACK ANGELS B BENFICA! 4:4
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil #3 Tadeáš Velechovský bez asistence (4:4)
35:37 GÓL OLYMP FLORBAL! 4:3
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #39 Matyáš Sokol, asistoval #69 Přemysl Machek (4:3)
31:46 Vyloučen hráč #3 Tadeáš Velechovský družstva BLACK ANGELS B BENFICA na 2 minuty za sekání
30:45 GÓL OLYMP FLORBAL! 3:3
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #83 Šimon Černý, asistoval #57 Matyáš Prchlík (3:3)
28:20 GÓL OLYMP FLORBAL! 2:3
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #96 Tomáš Jirát, asistoval #57 Matyáš Prchlík (2:3)
27:50 GÓL BLACK ANGELS B BENFICA! 1:3
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil #4 Marek Hausmann, asistoval #91 Jaromír Sedmík (1:3)
25:14 GÓL BLACK ANGELS B BENFICA! 1:2
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil #43 Lukáš Tichý, asistoval #29 Martin Halama (1:2)
22:38 GÓL OLYMP FLORBAL! 1:1
13:26 Vyloučen hráč #55 Martin Pavelek družstva BLACK ANGELS B BENFICA na 2 minuty za sekání
10:42 GÓL BLACK ANGELS B BENFICA! 0:1
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil #7 Matěj Boček, asistoval #34 Tomáš Čáslava (0:1)
03:53 Vyloučen hráč #12 David Smetana družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za špatné střídání
03:11 Vyloučen hráč #55 Martin Pavelek družstva BLACK ANGELS B BENFICA na 2 minuty za bránění ve hře