14:9
    Aleš LINKA
    (Paseka)

Sokol Rudná - TJ Lokomotiva Louny-STARNET 14:9
branky: 7. Marek Vojáček, 9. Marek Vojáček, 11. Tomáš Bubeník, 15. Štěpán Hanzl, 21. Marek Hluchý, 35. Lukáš Kepka, 35. Marek Hluchý, 37. Jaroslav Janoušek, 38. Jan Josef Brychta, 43. Martin Špaček, 45. Tomáš Bubeník, 54. Adam Pivoňka, 55. Štěpán Hanzl, 55. Jan Josef Brychta - 3. Ondřej Hrdlička, 3. Aleš Linka, 10. Ondřej Hrdlička, 26. Ondřej Hrdlička, 39. Jiří Klokočník, 40. Lukáš Láník, 42. Ondřej Hrdlička, 50. Zdeněk Mašek, 60. Aleš Linka; rozhodčí: Václav Flek - Filip Bollardt; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; zásahy brankářů: Hugo Kalina 24 - Daniel Castrillo 25; po třetinách: 4:3, 5:3, 5:3
60:00 Komentář domácích Tuček Martin (Trenér): Pro oko nezaujatého diváka se muselo utkání líbit. 25 branek, hra nahoru dolů. Ale pro mě i kolegu na druhé straně to bylo opravdu o nervy. Soupeři děkujeme za skvěle předvedenou hru, která nám dělala veliké problémy, ale naštěstí pro nás jsme v závěru měli více sil a to dnešní vyrovnanou přestřelku rozhodlo. Důležité 3 body tak zůstávají  doma. Soupeři přejeme hodně štěstí ve zbytku sezóny a hlavně š´tastnou cestu domů!!!
60:00 Komentář hostů Lindner Jiří (Trenér): Dlouho jsme se drželi na dostřel, v závěru nám docházely síly. Kluky musím pochválit za nasazní a bojovnost. Děkujeme soupeři za hru, tři body si dnes zasloužili. FORZA LOUNY!!!
60:00 Máme za sebou utkání velmi bohaté na branky, které se muselo nezaujatému divákovi líbit. V této přestřelce jsou nakonec úspěšnější domácí a připisují si velmi důležité 3 body do tabulky a úspěšně tak zahajují domácí trojboj po vítězství 14:9. Děkuji Vám za pozornost a přeji Vám krásný zbytek víkendu a sobotního večera. Nashledanou
60:00 Střely ve 3. části: 12:12
59:30 GÓL TJ Lokomotiva Louny-STARNET! 14:9
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil #12 Aleš Linka, asistoval #10 Michal Paseka (14:9)
59:30 Kosmetická úprava v podání Loun a Aleše Linky, který si položil Kalinu a beckendovým blafákem koriguje na 14:9
59:00 Poslední minuta dnešního velmi produktivního zápasu.
54:59 GÓL Sokol Rudná! 14:8
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #98 Jan Josef Brychta, asistoval #18 Michal Honek (14:8)
54:59 I Brychta se přidává do hojné účasti domácích dvoubrankových střelců a přidává klid na domácí stranu. Nyní zbývá akorát zápas v klidu dohrát.
54:12 GÓL Sokol Rudná! 13:8
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #81 Štěpán Hanzl, asistoval #27 Jaroslav Janoušek (13:8)
54:12 Pro domácí ještě veseleji, když funguje i expantherské duo Hanzl - Janoušek. Jejich druhá úspěšná spolupráce znamená vedení již o 5 branek!!!.
53:03 GÓL Sokol Rudná! 12:8
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #45 Adam Pivoňka, asistoval #6 František Novosad (12:8)
53:03 Adam Pivoňka rovněž připomněl svou pověst kanonýra. Další z mnoha úspěšných beckendových střel dnešního večera i v podání nejlepšího střelce domácích. To vypadá už pro domácí dobře.
51:20 Přečíslení 3 na 1 v podání domácích. Lukáš Bárta čekal do poslední chvíle až si našel vhodnou chvíli pro přihrávku na Štěpána Hanzla. Ten však z hranice brankoviště přestřeluje.
50:52 Kromě veliké spousty branek nám tady i hodně často zvoní. Tentokrát po střele Janouška zvonilo břevno!!!
49:12 GÓL TJ Lokomotiva Louny-STARNET! 11:8
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil #17 Zdeněk Mašek bez asistence (11:8)
49:12 Do nařízeného volného úderu od pravého mantinelu se opřel Zdeněk Mašek a prostřelil vše před sebou.
45:10 Ondřeji Šantorovi se zaskvělo po sólo úniku. Prošel přes všechny, i blafák brankáři byl perfektní, ovšem tyčka byla v osudí pro navýšení stavu. Stav tedy nadále zůstává 11:7
44:10 GÓL Sokol Rudná! 11:7
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #17 Tomáš Bubeník, asistoval #47 Lukáš Bárta (11:7)
44:10 Podobně na něj navázal Tomáš Bubeník, který podobně zužitkoval přihrávku Lukáše Bárty a přidává tak větší klid na florbalky domácích.
42:25 GÓL Sokol Rudná! 10:7
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #26 Martin Špaček, asistoval #18 Michal Honek (10:7)
42:25 To se však vůbec nelíbilo Martinu Špačkovi, který dle toho poslal projektil po nabití od Michala Honka. Castrillo bez šance.
41:26 GÓL TJ Lokomotiva Louny-STARNET! 9:7
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil #71 Ondřej Hrdlička, asistoval #17 Zdeněk Mašek (9:7)
41:26 Louny blesku rychle využívají přesilovou hru a rázem to je pouze o dvě branky. Ondřej Hrdlička svůj tým drží na dostřel a přidává svou 4 branku.
41:22 Vyloučen hráč #14 Marek Cihelka družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání
40:00 Střely ve 2. části: 15:10
39:11 GÓL TJ Lokomotiva Louny-STARNET! 9:6
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil #7 Lukáš Láník, asistoval #17 Zdeněk Mašek (9:6)
39:11 21 vteřin a Louny opět zužitkovali svou efektivitu a zdramatizovali průběh útkání. 3. třetina bude ještě zajímavá.
38:50 GÓL TJ Lokomotiva Louny-STARNET! 9:5
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil #23 Jiří Klokočník, asistoval #12 Aleš Linka (9:5)
37:49 GÓL Sokol Rudná! 9:4
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #98 Jan Josef Brychta, asistoval #31 Jan Karásek (9:4)
37:49 Hra 4na4 znamená více prostoru, což aktuálně vyhovuje domácím. Nejprve expantherská spolupráce dua Lubenský - Janoušek, pak chladnokrevně proměněn samostatný únik beckendovým blafákem v podání Brychty znamená celkové vedení domácích o 5 branek!!!
36:48 GÓL Sokol Rudná! 8:4
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #27 Jaroslav Janoušek, asistoval #87 Matěj Lubenský (8:4)
35:55 Vyloučen hráč #71 Ondřej Hrdlička družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET na 2 minuty za hrubost
35:55 Vyloučen hráč #8 Ondřej Váně družstva Sokol Rudná na 2 minuty za hrubost
35:55 Judo zápas dvou Ondřejů. Bohužel si však popletli sport a jdou si oba odpočinout na trestnou.
34:50 GÓL Sokol Rudná! 7:4
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #7 Marek Hluchý, asistoval #21 Marek Vojáček (7:4)
34:50 Marek Hluchý je při chuti. Po druhé během prostřední části nachytal z podobného místa Castrilla a rázem je to o 3 branky ve prospěch domácích.
34:01 GÓL Sokol Rudná! 6:4
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #30 Lukáš Kepka, asistoval #81 Štěpán Hanzl (6:4)
34:01 Skvělá práce 3. útoku domácích. Dvojice Hanzl - Kepka byla velmi důrazná na hraně brankoviště a druhý jmenovaný tak vrací domácím dvoubrankové vedení.
32:34 Perfektní oslabení v podání Loun. Rudnou k ničemu nepustili. Hosté v plném počtu.
31:30 Největší šanci během početní výhody domácích měli paradoxně hosté. Hugo Kalina však vystrčil svou pravou ruku a podržel tak svůj tým!!!
30:34 Vyloučen hráč #28 Milan Čížek družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET na 2 minuty za sekání
30:34 Marek Hluchý je pomalu dostával do obrovské příležitosti, ovšem v souboji kapitánů ho zastavil Čížek poze za cenu nedovoleného zákroku.
25:53 GÓL TJ Lokomotiva Louny-STARNET! 5:4
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil #71 Ondřej Hrdlička, asistoval #39 Jiří Turek (5:4)
25:53 Louny se dotahují. Turek napřáhl ke střele, kterou Kalina dokázal vyrazit jen před sebe , kde ke štěstí hostí byl nejdůraznější Ondřej Hrdlička a dokonává tak svůj hattrick!!!. Žádné čepice se však nedočkal.
23:40 Martin Špaček se skvěle vrátil a včas vystihl soupeřovu rozehrávku z útočného rohu. Okamžitě obrátil a šel s Markem Vojáčkem 2 na 1. Jeho přihrávku na druhého jménovaného perfektně zastavil Helšus.
20:17 GÓL Sokol Rudná! 5:3
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #7 Marek Hluchý, asistoval #18 Michal Honek (5:3)
20:17 Mnohem lepší úvod v podání Rudné než v prvním dějství. Marek Hluchý prokázal svou zkušenost a od pravého mantinelu nachytal Castrillu střelou na zadní tyč!!!
20:00 Máme za sebou první třetinu souboje opravdu ve vysokém tempu. Louny velmi efektivně těží z chyb domácích a Rudná musí přeřadit okamžitě na vyšší úroveň rychlosti, aby soupeři oplatili porážku z prvního klání. Stav po první třetině 4:3 nám slibuje jistě velmi nervy drásající druhé dějství. Uvidíme se za 10 minut.
20:00 Střely v 1. části: 12:11
15:55 Ondřej Váně nyní skvěle zafungoval směrem dozadu a zklidvidoval rychlý protiútok soupeře. Můžeme to brát jako jeho vykoupení.
14:34 GÓL Sokol Rudná! 4:3
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #81 Štěpán Hanzl, asistoval #17 Tomáš Bubeník (4:3)
14:34 Máme zde otočku ve skóre. Štěpán Hanzl natáhl ke své střele a našel mezírku na blišží tyči Castrilla.
10:58 GÓL Sokol Rudná! 3:3
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #17 Tomáš Bubeník, asistoval #45 Adam Pivoňka (3:3)
10:58 A vskutku máme opět vyrovnáno!!! Castrillo ještě perfektně zlikvidoval střelu Pivoňky, ovšem u odraženého míčku byl nejdříve Tomáš Bubeník, který vybrusil zpět před branku, oběhl ležícího brankáře a pohotově beckendem zakončil!!!
10:26 Vyloučen hráč #34 Josef Helšus družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET na 2 minuty za sekání
10:26 Marek Vojáček útočil na hattrick, ale na poslední chvíli mu to překazil Helšus, ovšem pouze za cenu nedovolého zákroku. Šance pro domácí vyrovnat.
09:58 GÓL TJ Lokomotiva Louny-STARNET! 2:3
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil #71 Ondřej Hrdlička, asistoval #12 Aleš Linka (2:3)
09:58 Vyrovnaný stav nám příliš dlouho nevydržel. Svou druhou branku v utkání přidává Ondřej Hrdlička. Na něj si budou muset dát domácí pozor. Podruhé dostal více volného prostoru a podruhé je neomylný.
08:43 GÓL Sokol Rudná! 2:2
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #21 Marek Vojáček, asistoval #26 Martin Špaček (2:2)
08:43 Nádherná akce domácích!!! Marek Vojáček zpracoval na půli hřiště u mantinelu přihrávku, poslal ji do rohu, kde mu perfektně narazil Martin Špaček a na dvakrát překonává Castrilla. 2:2!!!
07:20 Obrovské štěstí pro domácí. Po dalším smrtícím protiútoku zazvonilo za Kalinou břevno!!!
06:33 GÓL Sokol Rudná! 1:2
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #21 Marek Vojáček, asistoval #18 Michal Honek (1:2)
06:33 Do svých  rukou to nyní vzaly domácí mladé pušky. Michal Honek nabíjel a snajpr Vojáček potvrdil svou pověst. 1:2!!!
02:32 GÓL TJ Lokomotiva Louny-STARNET! 0:2
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil #12 Aleš Linka bez asistence (0:2)
02:32 Nedáš, dostaneš na druhou. Nejprve měl na hranici brankoviště obrovskou příležitost Marek Vojáček po skvělé práci Martina Špačka, ovšem Castrillo všechny své mezírky utěsnil. Ovšem po rychlém protiútoku nedal Hrdlička Hugovi šanci a posílá svůj tým do vedení. Pro domácí o to horší sprcha, že hned po buly a individuální chybě se prosazuje i Aleš Linka. 2 branky v rozmezí 11 vteřin znamenají již dvoubrankový náskok hostí.
02:21 GÓL TJ Lokomotiva Louny-STARNET! 0:1
01:20 Již tradičně je úvod utkání ve vysokém tempu. Žádné pozvolné seznamování dnes nemůžeme čekat
00:01 Úvodní buly pro domácí
00:00 Mé jméno je Lukáš Beran a dnešním soubojem vás budu provázet
00:00 Krásný sobotní večer přeji. V 16. kole Divize změří své síly domácí sokoli z Rudné s hostujícími Louny. Jak dopadne odveta dnešních soupeřů? Bude to opět dobývání Lounovské svatyně a nebo bude odveta v režii domácích? To nám ukážou následující hodiny