(Adamík)
  • 58 57:59
    Pelhřimov

1.MVIL Ostrava - Spartak Pelhřimov 6:5
branky: 3. Denis Kubiczek, 18. Patrik Němec, 43. Patrik Němec, 45. Jan Lacina, 57. Adam Tesárek, 58. Jan Lacina - 17. Martin Blažek, 19. Viktor Vlach, 25. Martin Blažek, 34. Jan Brothánek, 49. Martin Blažek; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 3 + Daniel Kotzur 5:0; využití: 0:2; diváků: 49; zásahy brankářů: Vojtěch Kořínek 29 - Jakub Kuchař 18; po třetinách: 2:2, 0:2, 4:1
60:00 Komentář trenéra hostujícího družstva Petra Zajíčka: Utkání bylo méně pohledné o to více bojovné. Nevím co, ale asi strach nám nedovolil dnes v Ostravě vyhrát.
60:00 Komentář trenéra domacích Vojtěcha Kořínka 2/2:. Ve třetí třetině se proházely pětky a konečně jsme i předvedli trošku florbalu a stačilo na tři body. Dobrý morál a bojovnost, kluci zaslouží za třetí třetinu velkou pochvalu a jsme rádi že jsme pořád ve hře o play-off. Díky soupeřům.
60:00 Komentář trenéra domacích Vojtěcha Kořínka 1/2: Všechno hrálo proti nám. Nicméně co k naší hře. První třetina z naší strany úplně na pytel. 11 trestných minut = hnus fialový. Po důrazné domluvě o přestávce jsme se posunuli a už jsme aspoň žádnou dvojku nedostali, ale hra pořád hnus fialový.
57:21 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 6:5
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #20 Jan Lacina, asistoval #5 Jan Adamík (6:5)
57:21 Pelhřimov čekal v obraně až dostane gól tak dlouho až dostal rovnou dva, tak jak předtím probíhali hosté od jedné branky k druhé, teď stejně proběhl Lacina a vsunuje vedoucí gól
56:59 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 5:5
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #10 Adam Tesárek, asistoval #70 Lukáš Svačinka (5:5)
56:43 Další pokus o kreativní rozběhávku Pelhřimova zastavil Sokol a Adamík napálil blok
55:00 Občas jako teď Pelhřimov vyhodí dlouhý nakopávaný balón a sklepává do lajny do úniku jako teď, ale únik zastaven
54:23 Obraz hry je takový, že Mvil zkouší tlačit a Pelhřimov brání
50:52 A Mvil s tím naložil podobně úspěšně takže se hraje dál
50:50 hostující 17 teď předvedl vraždu v přímém přenosu, z levého mantinelu backhandem středem na hráče, který snad běžel za mantinelem pro pití do krásného brejku Mvilu. Získává od nás tři bludišťáky., zjevně miláček trenéra.
48:22 GÓL Spartak Pelhřimov! 4:5
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #10 Martin Blažek, asistoval #9 Marek Švrkala (4:5)
48:22 Zvýšené úsilí na obou stranách přineslo akčnější hru a další branku hostů, když po chvíli kombinování na půlce soupeře finálně završili souhru 9 a 10
47:22 Z rozehrávky Mvilu se dostal do střely ze středu hřiště Svačinka, hostující chytač měl plné končetiny práce
46:40 Hosté přidali a po dlouhé době se usadili na útočné polovině a tak si Kořenek zachytal po střele devítky
46:10 Pponěkud Laxní rozehrávka skončila sice faulem domácích, ale taky hostujícím hráčem ležícím přes mantinel
45:02 Pelhřimovská 10 se rozběhl a hádejte co.....ano správně... běžel a běžel a běžel až doběžel a skončil za brankou Mvilu, tam míček ztratil
44:15 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 4:4
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #20 Jan Lacina bez asistence (4:4)
44:15 Momentálně to není ten Pelhřimov, který známe ze druhé třetiny, zvýšená aktivita domácích nese ovoce, Lacina ukořistil míček a těží individuálně vyrovnání
43:20 Unikátní rozehrávka Mvilu, kdy odd přiťuknutého míčku utekli úplně všichni hráči zpátky byl první Němec
43:03 Vhazování poté co míček opustil hrací plochu k nelibosti domácích
42:12 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 3:4
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #22 Patrik Němec, asistoval #70 Lukáš Svačinka (3:4)
42:12 Mvil v tlaku, těží po kombinaci Svačinky na Němce kontaktní gól
40:48 Teď z rozehry Pelhřimova se nejdříve srazil někdo z pelhřimova s Kořenkem, který rychle zacouval do brány, protože 10 z Pelhřimova doběhla míček vystřelila do boční sítě, přičemž skončil ležmo na střídačce v náruči domácích hráčů
40:00 úvodní vhazování bylo tak rychlé, že jsem si ho skoro nevšiml a zjistil jsem, že ho vyhrál Mvil, čímž se okamžitě dostal podtlak presujícího soupeře
40:00 Střely na branku po druhé třetině: Mvil: 8 Pelhřimov: 10
39:33 9+33=0 přesně takhle vypadala matematika pelhřimovské akce při nahrávce z levého mantinelu přímo před branku na osamoceného hráče, který poslal míček krkolomně za branku.
37:50 Pelhřimov teď zcela ze stoje vyrobil krásnou gólovku, kterou rovněž zcela stoicky poslal Zrzavý do tyče po solidním krosu Brothánka
36:33 Prozměnu se Mvil snaží postupnou rozehrávku, postupně se dostal k půlce a zpátky
36:00 Mvil zahrozil z dalšího brejku, ale hrozba zůstala skrytá
35:00 utkání sleduje 49 diváků
33:30 GÓL Spartak Pelhřimov! 2:4
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #71 Jan Brothánek, asistoval #19 Lukáš Zrzavý (2:4)
33:30 Zrzavý dostal míček na střed hřiště, uděl tak pět kroků směrem k brance Mvilu backhandem přiklepl doleva a Brothánek si Kořenka vychutnal
32:51 Kubiczek vypíchl míček Pelhřimovským a sám zkusil střelu, golman pozorný
31:20 Pelhřimovská 17 se rozběhl a běžel a běžel a běžel a pak vystřelil, Kořenek měl co dělat, aby vyrazil do rohu.
29:00 Mvil vypresoval vlastní propad při rozehrávce Pelhřimova, ten i přes další sérii přihrávek na nikoho vytvořil střeleckou situaci, ale trefil jen blok
27:38 Po útočné kombinaci z pravého rohu domácích střílela Pelhřimovská 48 do oken a ty jsou na Dubině pěěěkně vysoko
24:03 GÓL Spartak Pelhřimov! 2:3
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #10 Martin Blažek, asistoval #27 Václav Fučík (2:3)
24:03 Pelhřimov jde do vedení.
23:29 Probíhá úprava plochy. Chvilka času na poradu.
21:30 MVIL v plném počtu.
21:08 Tesárek šel v oslabení sám na brankáře, ale nedal.
20:01 Buly pro Pelhřimov.
20:01 Pelhřimov bude minutu a půl hrát přesilovku.
20:00 Střely po 1.třetině: domácí: 7 hosté: 13
19:30 Vyloučen hráč #44 Radim Valigůra družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za sekání
19:30 MVIL jde znovu do čtyřech.
19:29 MVIL v plném počtu.
19:00 Probíhá poslední minuta 1.třetiny.
18:08 GÓL Spartak Pelhřimov! 2:2
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #22 Viktor Vlach, asistoval #10 Martin Blažek (2:2)
18:08 Pelhřimov vyrovnává.
17:49 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 2:1
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #22 Patrik Němec, asistoval #91 Denis Kubiczek (2:1)
17:49 MVIL jde do vedení. V oslabení se trefuje Němec.
16:11 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:1
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #10 Martin Blažek, asistoval #21 Petr Poduška (1:1)
16:11 Pelhřimov srovnává.
14:29 Vyloučen hráč #11 Daniel Kotzur družstva 1.MVIL Ostrava na 5 minuty za nedovolené vrážení
14:29 Pelhřimov bude hrát přesilovku,která potrvá 5 minut.
11:58 MVIL se ubránil a je v zase v plné síle.
10:09 MVIL ve čtyřech.
09:58 Vyloučen hráč #43 Jakub Mechel družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za sekání
09:58 Pelhřimov bude hrát chvilku 5 na 3.
09:11 Svačinka předvedl neskutečný blok.
08:09 Vyloučen hráč #9 Matěj Kapec družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení
08:09 Pelhřimov si zahraje přesilovku.
07:19 Pelhřimov se probral a je aktivnější a vytvořil si dvě slibné šance, ale Kořínek nemusel zasahovat.
05:58 MVIL napadá a Pelhřimov je v problémech.
03:15 Pelhřimov nebezpečně vystřelil, ale Kořínek s přehledem chytá.
02:33 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 1:0
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #91 Denis Kubiczek, asistoval #9 Matěj Kapec (1:0)
02:33 Po krásné akci jde MVIL do vedení.
01:30 MVIL je aktivnější,ale prozatím neměl žádnou šanci.
00:01 Úvodní buly pro hosty.