Video

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC Liberec 13:7
branky: 21. Marek Bräuer, 23. Lukáš Hrubý, 25. Šimon Hatala, 25. Josef Rýpar, 26. Šimon Kuczera, 31. Jiří Besta, 32. Lukáš Hrubý, 37. Josef Rýpar, 45. Václav Jurdzin, 46. Marek Bräuer, 46. Lukáš Hájek, 50. Josef Rýpar, 58. Lukáš Hájek - 7. Lukáš Kořínek, 12. Jan Baudisch, 40. Patrik Rozkovec, 41. Radek Valeš, 54. Radek Valeš, 55. Jan Baudisch, 57. Radek Valeš; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 180; zásahy brankářů: Lukáš Souček 17 - Tomáš Janota 12, Jan Král 4; po třetinách: 0:2, 8:1, 5:4
60:00 Komentář trenéra domácích, Pavla Bruse: První třetinu nic, druhá super, třetí už na dohrání. 13 vstřelených je ok, 7 obdržených už tolik ne, ale hrajeme otevřeně a soupeř si našel pozice k zakončení. Jsem rád, že se nám dostává hodně kluků do formy.
60:00 Komentář trenéra hostů (Filip Hanžl): škoda výpadku, mohli jsme se prát s prozatím předvedenou hrou až do konce. Na neděli máme čistou hlavu a těšíme se na derby! Dík soupeři, rozhodčím i místním divákům.
60:00 Nejlepší hráči: Vítkovice - 2 Hrubý, Liberec - 9 Valeš
60:00 Střely ve 3. třetině 11:10, střely celkem 29:24
59:59 Utkání se dohrálo vestoje.
57:26 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 13:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #44 Lukáš Hájek, asistoval #19 Lukáš Řezanina (13:7)
56:54 GÓL FBC Liberec! 12:7
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #9 Radek Valeš, asistoval #6 Matěj Klucho (12:7)
56:54 Z obran dneska máme průchoďák a Valeš kompletuje hattrick. Součovi nepomohla ani výměna míčku.
54:30 GÓL FBC Liberec! 12:6
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #48 Jan Baudisch, asistoval #5 Jakub Kopecký (12:6)
54:30 Další gól je trošku kuriózní. Ještě, že domácí mají (zatím) dostatečný náskok.
53:19 GÓL FBC Liberec! 12:5
53:19 Valeš se zbavil Bräuera a trefil přesně na zadní.
52:15 Kopecký ze středu výýýsoko přestřeluje a domácí už to ubrání
50:21 Vyloučen hráč #26 Lukáš Herblich družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za držení
49:37 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 12:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #31 Josef Rýpar, asistoval #19 Lukáš Řezanina (12:4)
49:37 Žigyho kros z rohu uklízí z první do kasy Rýpar.
48:42 Domácí trochu protáčejí sestavu, asi aby náhradníci na střídačce nezmrzli, protože je tu kosa jak sviňa..
46:22 Valeš pouze do Součka.
45:14 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 11:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #44 Lukáš Hájek, asistoval #7 Šimon Kuczera (11:4)
45:14 Krále přivítal v brance po 12 vteřinách Hájek.
45:02 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 10:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #53 Marek Bräuer, asistoval #13 Rostislav Gattnar (10:4)
45:02 Střídání brankáře. Nový brankář #31 Jan Král družstva FBC Liberec
45:02 Dva slepené góly a změna na gólmanském postu Liberce.
44:35 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 9:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #79 Václav Jurdzin, asistoval #17 Jan Šebesta (9:4)
44:00 Světlík jen do boční sítě.
43:11 Kuczera se fotbalově neprosadil
40:11 GÓL FBC Liberec! 8:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #9 Radek Valeš bez asistence (8:4)
40:11 Liberec zahajuje třetí část tak, jak končil druhou. Vstřeleným gólem.
40:00 Střely ve 2. třetině 13:4
39:24 GÓL FBC Liberec! 8:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #22 Patrik Rozkovec, asistoval #11 Petr Kološ (8:3)
39:24 Domácí obraně zdrhnul Rozkovec objel branku a překvapil i Součka
38:25 Baudisch vybojoval míček a střílí do rohu haly.
37:22 Bräuer naznačil střelu a pak přihreávkou hledal Gattnara. Ale nenašel..
36:03 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 8:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #31 Josef Rýpar, asistoval #47 Šimon Hatala (8:2)
35:05 Před branku se cpal Valeš ale byl včas zablokován
33:37 Hrubý na Firdu, ten ale Janotu nepřekonal.
31:48 Timeout FBC Liberec
31:48 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 7:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #2 Lukáš Hrubý, asistoval #26 Lukáš Herblich (7:2)
31:48 Spolupráce dvou Lukášů, gól a time pro Liberec.
31:18 Kopecký bejzbólově napálil míček ze vzduchu a od nohy jednoho z Libereckých hráčů skončil míček v brance za Součkem ale nakonec se píská vysoká.
30:36 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 6:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #88 Jiří Besta, asistoval #11 Tomáš Sladký (6:2)
30:36 Ale Besta už měl pohodlnější pozici a využil toho.
30:19 Janota dvakrát dobře zasáhl proti Gattnarovi
28:55 Liberec teď má problémy s presinkem Vítkovic
27:46 Kološ málem vynesl Bräuera ze hřiště. Standardka z rohu.
25:56 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 5:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #7 Šimon Kuczera, asistoval #19 Lukáš Řezanina (5:2)
25:56 Kárník trefuje boční síť, láme hokejku a toho využívá k rychlému a přesnému brejku Kuczera.
25:15 Gattnar blokuje Klucha
24:38 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 4:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #31 Josef Rýpar, asistoval #2 Lukáš Hrubý (4:2)
24:38 Tak tohle už jsou trochu jiné Vítky, než v první třetině. Další gól v rychlém sledu přidává Rýpar.
24:00 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 3:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #47 Šimon Hatala, asistoval #7 Šimon Kuczera (3:2)
24:00 Hatala si vyměňuje míček s Kuczerou a věší do víka.
23:12 Sladký z dobré pozice míří vedle
22:40 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 2:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #2 Lukáš Hrubý, asistoval #5 Ondřej Firda (2:2)
22:40 Firda našel na Středu Hrubého, který se šikovně otočil a trefuje přesně nad nohu Janoty.
20:40 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 1:2
20:40 Konečně povedená akce domácích s gólovým zakončením Bräuera!
20:27 První zákrok si ve druhé třetině připsal Souček proti střele Klucha
20:00 Střely v 1. třetině 5:10
19:59 První třetina končí v ospalém tempu. Snad se domácí ve druhé části rozjedou.
18:43 Kvalita internetového připojení je srovnatelná s hrou domácích v první části. Taky žádná sláva..
15:52 Domácí to zkoušejí dalším postupným útokem.
12:03 Trestné střílení družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice neproměnil #44 Lukáš Hájek.
12:03 Ale ani Hajdovi se nájezd nepovedl..
12:03 Konečně povedená akce domácích ale Hájkovu střelu Janota vyráží a Řezaninův pokus z úhlu odpaluje jeden z beků asi vysokou holí a Vítky pojedou nájezd.
11:22 GÓL FBC Liberec! 0:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #48 Jan Baudisch, asistoval #29 Lukáš Lhota (0:2)
11:22 Další nedůraz na brankovišti trestá Baudisch a je to 0:2. Aspoň, že Baník ve stejném čase zvyšuje na 0:2 na Bohemce..
09:22 Rýpar od manťáku probudil Janotu v brance Liberce.
06:54 GÓL FBC Liberec! 0:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #67 Lukáš Kořínek, asistoval #40 Lukáš Böhm (0:1)
06:54 Chybu na středu trestá hostující Kořínek
05:11 Aktivnější jsou zatím překvapivě hosté.
04:42 Trestné střílení družstva FBC Liberec neproměnil #5 Jakub Kopecký.
04:42 Kopeckého klička na forhend byla čitelná a Souček neměl problém nájezd zlikvidovat.
04:42 Rozkovec měl před sebou dálnici až k Součkovi. Končí to faulem a nájezdem.
03:19 Hrubý před branku na Hatalu ale houby z toho.
01:32 Souček musel zasahovat proti střele Kopeckého.