• 37 36:03
    2:2
    (Jelínková)

FBK Spartak Hluk - FbC Aligators Orel Moutnice 2:2
branky: 14. Denisa Miklíková, 28. Kateřina Sedlářová - 2. Veronika Palánová, 37. Veronika Palánová; rozhodčí: Šimon Borek - Jakub Fedra; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Kristýna Manová ? - Petra Drápalová ?; po třetinách: 0:1, 1:0, 1:1
39:00 Ukončení 3. části
36:03 GÓL FbC Aligators Orel Moutnice! 2:2
Branku družstva FbC Aligators Orel Moutnice vstřelil #14 Veronika Palánová, asistoval #6 Jana Jelínková (2:2)
36:03 Nepříjemnou ránu vypálila hráčka Aligators Palánová, která se od hlavy soupeřky odrazila do branky. Tímto gólem hosté opět vyrovnali stavy.
29:00 hráčky Aligators vyvíjí nepřijemný tlak na soupeřovu branku. Nutno podotknout, že hra se na obou stranách zostřila a rozhdčí často přerušuje hru.
27:15 GÓL FBK Spartak Hluk! 2:1
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #9 Kateřina Sedlářová bez asistence (2:1)
27:15 po necelých dvou minutách třetí třetiny Hluk otáčí průběh utkání a poprvé se dostává do vedení zásluhou hráčky Sedlářové.
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Zatím jsme v průbehu utkání měli možnost shlédnout vyrovnané utkání. Po dvou třetinách je tedy stav nerozhodný.
26:00 Ukončení 2. části
22:04 Hráčky Aligators vyvíjí nebezpečný tlak na polovině soupeře.
13:41 GÓL FBK Spartak Hluk! 1:1
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #24 Denisa Miklíková, asistoval #11 Frederika Klčová (1:1)
13:41 Nepřesnou přihrávku Aligátorek zpracovala hráčka Hluku Klčová, která krásnou přihrávkou asistovala Šobáňové. Stav utkání je opět vyrovnaný.
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
06:37 Po krásné souhře útoku Aligators se dostala do šance hráčka Kadlecová, bohužel přestřelila skoro prázdnou branku.
01:49 GÓL FbC Aligators Orel Moutnice! 0:1
Branku družstva FbC Aligators Orel Moutnice vstřelil #14 Veronika Palánová, asistoval #16 Lenka Machová (0:1)
01:49 Nádherná souhra hráček Aligators znamená změnu stavu 1:0 pro hosty. Kadlecová připravila pro Palanovou perfektní přihrávku.