3:0
    Denisa JECHOVÁ
    (Zichová)

FbC Sokol Předměřice n/L - FBC Dobré 3:0
branky: 18. Veronika Štěpánská, 18. Kristýna Bezvodová, 36. Denisa Jechová; rozhodčí: Veronika Šmídová - Lucie Adamová; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 33; zásahy brankářů: Hana Ryšavá 9 - Tereza Svobodová 23; po třetinách: 0:0, 2:0, 1:0
45:00 utkání ukončeno. Poměr střel 26:9 ve prospěch domácích, kdy střelecká převaha se projevila i na konečném výsledku
35:46 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 3:0
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #17 Denisa Jechová, asistoval #2 Klára Zichová (3:0)
35:46 krásná střela ze střední vzdálenosti a Denisa Jechová se konečně dočkala svého prvního gólu
31:00 střely na branku v první třetině 8:4, ve druhé třetině střely na branku 12:3.
30:30 Dnešní druhý zápas sleduje 33 diváků
28:26 Denisa Jechová je při chuti, ale i tentokrát zastavila její střelu branková konstrukce
24:49 břevno branky hostí trefila hráčka Předměřic Denisa Jechová
17:29 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 2:0
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #47 Kristýna Bezvodová, asistoval #74 Nela Hynková (2:0)
17:12 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 1:0
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #14 Veronika Štěpánská, asistoval #2 Klára Zichová (1:0)
17:12 rychlé vyhození domácí gólmanky přetavila v úvodní gól hráčka číslo 14 Veronika Štěpánská. Následně skórovala za domácí Kristýna Bezvodová
16:50 hráčky hostů v plném počtu
13:45 velkou šanci na skórování promarnila hráčka Předměřic Veronika Štěpánská, která trefila gólmanku do masky
11:29 sledujeme celkem vyrovnané utkání, avšak bez výraznější akce. Mírnější převahu mají hráči Předměřic.