6:5
    Jakub ČÁP
    ()

FbC Strakonice P.A. - ASK Orka Čelákovice 6:5
branky: 13. Tomáš Houska, 22. Ondřej Novák, 23. Jiří Křesák, 39. Ondřej Novák, 47. Vojtěch Houska, 59. Jiří Křesák - 5. Michal Šeda, 7. Kryštof Minařík, 51. Jakub Čáp, 54. Jakub Čáp, 59. Jakub Čáp; rozhodčí: David Kytler - Tomáš Sommer; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 60; zásahy brankářů: Jan Jeřábek 23 - Petr Freiman 41; po třetinách: 1:2, 3:0, 2:3
60:00 Vedoucí týmu hostí Martin Bejer:'Domácí dnes většinu utkání jasně lepší, my jsme začali hrát až v poslední třetině a to na výhru nestačí. Děkuji soupeři a divákům'
60:00 Komentář domácího trenéra Marka Jiříka:'Nudné utkání, pokud budou diváci chtít vrátit vstupné mohou se přihlásit v následujícím domácím utkání. Soupeře jsme porazili v druhé půli kdy jsme jej téměř nepustili do hry, zbytečně jsme se jej nechali vlastní laxnostní vrátit zpět do zápasu v poslední třetině. Děkuji soupeři a přeji štastnou cestu, také děkuji divákům'
59:57 Ze stadandartky před brankou strakonice trefuje Orka tyč....
59:40 Hra za brankou Orky.
59:23 Strakoničtí na balonku 40 vteřin před koncem
58:35 Strakoničtí se prosazují do 'prázdné' branky Friedman už se nestihl vrátit do branky, Ihned po buly pálil čáp a překonal Jeřábka!
58:27 GÓL ASK Orka Čelákovice! 6:5
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #55 Jakub Čáp bez asistence (6:5)
58:24 GÓL FbC Strakonice P.A.! 6:4
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil #19 Jiří Křesák, asistoval #14 Jan Staněk (6:4)
58:09 Timeout ASK Orka Čelákovice
58:09 Orka v 6 mározehrávku na povině
57:36 Na pěknou a nadějnou střelu Chvosty vytáhl Freiman krásný zákrok a vyráží balonek mimo
55:36 Hra obou celků opět připomíná florbal!
54:13 Bučok si vybojoval balonek, sám před Friedmanem pálí mimo
53:04 GÓL ASK Orka Čelákovice! 5:4
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #55 Jakub Čáp, asistoval #8 Jakub Doutnáč (5:4)
53:04 Čáp další povedou střelou, tentokrát od mantinelu, překonává Jeřábka
52:47 Orku vsítěný gol probudil, tlačí na strakonické, ty drží výbornými zákroky Jeřábek
50:40 GÓL ASK Orka Čelákovice! 5:3
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #55 Jakub Čáp, asistoval #66 David Novotný (5:3)
50:40 Po dlouhé době se Orka prosazuje střelou z dálky Jakuba Čápa, kterou strakonický Jeřábek přes clonící hráče vůbec neviděl
50:22 Celou halu probudil Jirka Křesák krásným brejkem, jeho střela ale končí pouze na spojnici ...
46:43 GÓL FbC Strakonice P.A.! 5:2
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil #32 Vojtěch Houska, asistoval #24 Karel Šavrda (5:2)
46:43 Vojta Houska už se na to nemohl dívat, vzal si balonek proběhl celé hřiště a střelou k tyči překonal Friemana
46:15 Tři přihrávky neprojdou přesně, hráči dokonce odmítají trefovat prázdné branky... a raději střílejí do rohů
45:02 Hra se vrací do kolejí z první třetiny... holomajzna
43:46 Hráči Orky polevili a strakoničtí kombinují na jejich polovině
41:09 Orka začíná poslední periodu aktivněji
40:00 Druhé třetině odpovídá počet střel 20:5 pro strakonické, Orka spíše bránila, na druhou stranu se dostávala jen brejky... a branku Jeřábka téměř neohrozila...
38:13 GÓL FbC Strakonice P.A.! 4:2
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil #17 Ondřej Novák, asistoval #46 David Chvosta (4:2)
38:13 Chvosta rozehrál z rohu na Nováka ten pálil přesně!
31:25 Po tej holomajzně z první třetiny se hraje koukatelný floorball oba celky se daleko více tlačí do branky!
27:48 Hráči Orky tlak ustáli, naopak svírají ted Strakonické
25:43 Strakoničtí po vsítěných golech vysoce aktivnější, Orka se brání velkému náporu
22:14 GÓL FbC Strakonice P.A.! 3:2
22:14 Ihned po buly se Strakoničtí prokombinovali do prázdné branky, kde zakončoval Křesák
21:56 GÓL FbC Strakonice P.A.! 2:2
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil #17 Ondřej Novák, asistoval #18 Marek Jiřík (2:2)
21:56 Krásně umístěnou střelou se prosadil z velkého brankoviště Novák v přesilovce
20:00 První třetina začala velmi vlažně, oba celky čekali na chybu soupeře a zmrzlým hráčům se nechtělo příliš běhat, od druhé poloviny se hra zrychlila a hráči přidali na tempu a přitvrdili... střely 13:10
12:46 GÓL FbC Strakonice P.A.! 1:2
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil #9 Tomáš Houska, asistoval #14 Jan Staněk (1:2)
12:46 Houska přesně trefil ze standartní situace!
06:48 GÓL ASK Orka Čelákovice! 0:2
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #23 Kryštof Minařík, asistoval #10 Michal Šeda (0:2)
06:48 Minařík si zatáhl po mantinelu a přesnou střelou k tyči překonal Jeřábka
04:40 GÓL ASK Orka Čelákovice! 0:1
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #10 Michal Šeda, asistoval #22 Martin Mikšovský (0:1)
04:19 Po velké šanci Mikšovkého, vyrazili strakoničtí do brejku, Johanes pálil do tyče
03:09 Staněk si vyměnil balonek s Kořánem, ten pálil těsně mimo branku soupeře
01:30 Po střídání se hra otáčí
00:33 První domácí útok začíná nátlakem