• 60 59:23
    2
    Tomáš HAVLÍČEK

Spartak Pelhřimov - Hornets Brno ZŠ Horní  3:6
branky: 20. Viktor Vlach, 47. Viktor Vlach, 53. Vojtěch Papež - 3. Martin Ryšánek, 21. Tomáš Ručka, 39. Tomáš Ručka, 46. Jan David Šamánek, 58. Jiří Žák, 59. Adam Obertan; rozhodčí: Josef Pařízek - Michal Pazderník; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 218; zásahy brankářů: Libor Domkář 13 - Bořek Králík 22; po třetinách: 1:1, 0:2, 2:3
60:00 Komentář domácích Knězů Jan (Trenér): Dnes zcela zasloužená prohra. Soupeř byl lepší v osobních soubojích a lepší směrem do brány a trestal naše chyby. Nám se podařilo vždy dotáhnout, ale naše nekoncentrace bohužel rozhodla. Na konci bohužel náš tlak nebyl připuštěn. Díky soupeři za utkání, divákům za podporu a hráčům za výkon. Děkuji skvělým pořadatelům.
60:00 Komentář hostů Brückner Pavel (Trenér): Dnes jsme až na pár jednotlivých momentů, které nás můžou stát jiné zápasy, udrželi koncentraci po celé utkání. Byli jsme lepší v soubojích i zakončení a to rozhodlo. Smekám klobouk před pořadatelským týmem soupeře, skvělá práce okolo celého utkání a byla radost tady hrát. Stejně tak oceňujeme domácí fanoušky, v jakém počtu přišli a jakou vytvořili parádní atmosféru. Děkuji soupeři i rozhodčím za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 9:8
59:23 Vyloučen hráč #45 Tomáš Havlíček družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za bránění ve hře
59:00 Právě probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:58 Timeout Spartak Pelhřimov
58:56 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 3:6
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #83 Adam Obertan, asistoval #91 Tomáš Ručka (3:6)
58:27 Vyloučen hráč #34 Vojtěch Papež družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání
57:09 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 3:5
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #98 Jiří Žák, asistoval #85 Michal Rada (3:5)
57:00 Právě probíhají poslední tři minuty třetí třrtiny.
55:58 Vlachova střela od pravého mantinelu na bližší tyč, brankář hostů vyrazil balonek do rohu.
54:25 Papež výborně získal balonek na plovině hřiště obehrál obránce Hornets, brnaku bohužl nevstřelil.
53:50 Zajíček  bežel přes půlku hřiště sám, Bohužel pro domácí branku nevstřelil.
52:30 DOmácí znovu snižují náskok hostů a teď ž jenom na jedno brankový. Pelhřimovští budou bojovat a snažirt se vstřelit vyrovnávací branku.
52:29 GÓL Spartak Pelhřimov! 3:4
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #34 Vojtěch Papež, asistoval #3 Martin Kos (3:4)
51:25 Pelhřimov ubránil přesilovku, a bude chtít vyrovnat skóre.
49:59 Hornets Brno budou hrát první řesilovou hru v tomto utkání. Hosté budou ctít zvýšit náskok znovu o tři branky.
49:38 Vyloučen hráč #34 Vojtěch Papež družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za bránění ve hře
48:53 Kuchyňova střela po zemi, Brankář Brna jí vychytal nohou. Míček  ve vzduchu nad brankovištěm, domácí mají ještě slibnou šanci.
46:20 Pelhřiov docela rzchle odpovídá na branku hostů a snižují jejjich náskok o jednu branku.
46:16 GÓL Spartak Pelhřimov! 2:4
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #22 Viktor Vlach, asistoval #3 Martin Kos (2:4)
45:37 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 1:4
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #88 Jan David Šamánek, asistoval #83 Adam Obertan (1:4)
45:37 Hornets v přečíslení, díky zahycené přihrávce. hosté potrestali chybu.
44:18 Domácí chtějí vyrovnat zápas, tlačí se do střel mají hodně brajků. Hornets dobře brání  a do ničeho je moc nepouštějí.
43:36 Pelhřimov v brejku, faul od Hornets, domácí budou mít rozehru  před velkým brankovištěm.
42:50 Vít Papež sám před brankou, brankář Hornets vychytal střelu nohou.
40:00 Úvodní bulyve třetí třetině vyhráváv Plehřimov.
40:00 Střely ve 2. části: 9:5
39:00 Poslední minuta druhé třetiny.
38:58 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 1:3
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #91 Tomáš Ručka, asistoval #88 Jan David Šamánek (1:3)
38:52 Hornet jdou před koncem  druhé třetiny do vedení o dvě branky, domácí budou mít co dohánět ve třetí třetině.
38:00 Poslední dvě minuty druhé třetiny.
37:45 Zach vybojval balonek u střídačky hostů střílel nad nohu Brankáře Hornets, střela minula branku.
36:16 Pelhřimov je posledních šest minut honě aktivní snaží se vyrovnat skóre, Brno zatím dobře brání.
35:13 Vojtěch Papež Prošel dva hráče na středu, snažil se přehodit brankáře Hornets Brno, ten bohužel pro domácí balonek vykopl do rohu.
34:12 Petr Zajíček se snažil dát gól z poza branky. Brankář Hornets jí se štěstím chytil.
32:38 Hra je poslední dvě minuty hodně nahoru a dolu. Pelhřimov se tlačí dopředu, ale Brno výborně brání a nepouští je moc do střel.
31:25 Papežova střela ze středu hřiště, bohužel pro pelhřimovské končí za mantinelem.
30:05 Pelhřimov se nemůže dosta na polovinu hostů, dělají chyby a hosté chodí do přečíslení.
28:30 Hornets kombinují na pelhřimovské polovině.
25:30 Mozrova střela po zemi brankář hostů jí se štěstím chytil. Pelhřimov neproměňuje hodně slibné šance a to je může mrzet.
23:53 Pelhřimov měl dvě slibné šance, bohužel pro Pelhřimov je neproměnily.
22:31 Pelhřimov se nemůže dostat dopředu přes vysokou obranu Hornets.
20:29 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 1:2
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #91 Tomáš Ručka bez asistence (1:2)
20:29 Hosté do druhé třtiny vstoupili výborně a po třiceti vteřinách jdou znovu do vedení.
20:00 Střely v 1. části: 7:6
19:42 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:1
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #22 Viktor Vlach, asistoval #8 Tomáš Kocián (1:1)
19:42 Pelhřimov ke konci utkání vyrovná,a tato branka jim určitě pomůže v další třetině.
19:00 Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
18:12 Hra je zatím  v celku vyrovnaná oba celky  měli slibné šance, ale Pelhřimov bude ještě chtít zaútočit ke konci třetiny.
15:38 Střela od hostů z půly, naštěští pro domácí střela trefila tyč a ne branku.
14:33 Hornets se toho nebojí střílejí z dálky. Pelhřimov je nestíhá blokovat.
14:18 Výborný blok Kutílka.
13:27 Hosté v přečíslení, balonek končí v rohu.
12:43 Pelhřimovští točí hosty na jejich půlce, ale ne a ne vstřelit branku.
11:34 Hosté mají balonek na svojí polovině, ale nemůžou se dostat dopředu přes pelhřimovskou obranu.
09:23 Pelhřimov dobře presuje Hornets je to nepříjemné dělají chyby, ale ty domácí netrestají.
06:50 Zajíček jde do brejku jeden na jednoho, bekhendem se snažil přehodit brankáře. Od něho se balonek odrazil do velkého brankoviště. Zmatek před brankou.
04:39 Pelhřimov má rozehru na polovině hřiště.
03:30 Pelhřimov jde do brejku po vyhraném souboji v rohu. Domácí neproměňují slibnou šanci.
02:45 Balonek mají hosté a snaží se postupnou rozehrou dostat dopředu.
02:08 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 0:1
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #65 Martin Ryšánek, asistoval #95 Jan Lacina (0:1)
00:30 Hornets na Pelhřimov vysunuly hned od začátku vysoký přes.
00:00 Úvodní buly vyhrávají domácí.