• 50 49:04
    2
    Monika JAHODOVÁ

K1 Florbal Židenice - TJ Znojmo LAUFEN CZ 5:4
branky: 5. Klára Jahodová, 12. Petra Bílá, 27. Petra Bílá, 35. Lucie Ponížilová, 37. Natálie Janečková - 4. Marie Pelánová, 8. Eva Smutná, 23. Eva Nečasová, 45. Marie Bartušková; rozhodčí: Jana Lišková - Monika Zamazalová; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 116; zásahy brankářů: Anna Kratochvílová 10 - Veronika Šplíchalová 26; po třetinách: 2:2, 3:1, 0:1
60:00 Střely ve 3. části: 8:3
59:59 Židenice berou 3 body.
59:00 Poslední minuta třetí třetiny, fanoušci se probouzí a povzbuzují.
57:33 Zatím se nic zajímavého na hrišti neděje, všichni hrají opatrně.
57:00 Právě probíhají poslední 3 minuty třetí třetiny.
55:11 Znojmo je pod tlakem a ztrácí míček více než je vhodné.
53:00 Čím více jsou Židenice pod tlakem, tím víc dělají chyb.
52:00 Míček je sice v bráně, ale po seknutí gólmanky gól neplatí.
51:08 Židenice hrají v plném počtu.
50:15 Tato přesilová hra je plná střel, ale žádný gól.
49:24 Gólmanka zachraňuje situaci a nedovoluje Znojmu navýšit.
49:04 Vyloučen hráč #46 Monika Jahodová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání
48:42 Bojuje se v rohu o míč, ale je z toho trest za 2 minuty.
47:01 Hráčky hostí se rvou jako lvice, aby dorovnaly stav utkání.
45:42 Gólmanka hostí odráží každou střelu domácích, je jako zeď.
44:22 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 5:4
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #66 Marie Bartušková, asistoval #37 Bára Procházková (5:4)
44:21 Židenice se rozestoupily před soupeřem jako moře před Mojžíšem a Znojmo snižuje na 5:4
43:24 Židenice se pokouší kombinovat a chtějí si pojistit skóre, to se jim ovšem moc nedaří.
41:07 Znojmo po krásné kombinaci, těsně míjí bránu domácích.
40:00 Střely ve 2. části: 14:6
39:46 Pomalu se blíží konec druhé třetiny a Znojmo začalo více napadat.
36:19 GÓL K1 Florbal Židenice! 5:3
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #9 Natálie Janečková, asistoval #6 Petra Bílá (5:3)
36:18 Po krásné střele Janečková dává gól a zvyšuje stav utkání na 5:3.
34:45 Židenicím jejich čtvrtý gól dodal sebedůvěru a začali hrát více na útočné polovině.
34:24 GÓL K1 Florbal Židenice! 4:3
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #16 Lucie Ponížilová, asistoval #31 Anna Klvačová (4:3)
33:30 Velká chyba v rozehrávce Židenic, ale Znojmo šanci nevyužilo a neproměňuje.
32:01 Židenice teď meli minimálně 3 střelecké šance, ale ani jednu neproměnily.
29:33 Dnešnímu utkání přihlíží 116 diváků. Děkujeme
26:53 GÓL K1 Florbal Židenice! 3:3
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #6 Petra Bílá bez asistence (3:3)
26:52 Po důsledné dorážce od Bílé snižují Židenice stav na 3:3.
25:48 Oba týmy mají hodně střeleckých šancí, které neproměňují.
23:16 Židenice měli krásnou střeleckou šanci, ale gólmanka hostí chytá.
22:43 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 2:3
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #27 Eva Nečasová, asistoval #37 Bára Procházková (2:3)
22:42 Znomjo po pěkné střele dává gól a ujímá se vedení.
22:11 Za stavu 2:2 hrají oba týmy velice opatrně.
21:48 Hra je těď jak na horské dráze - nahorů, dolů.
20:00 Střely v 1. části: 9:5
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny a nikdo už se nepouští do velkých akcí.
17:31 Židenice hrají v plném počtu.
15:22 Židenice hrají oslabení, ale to jim nebrání se dostat na útočnou polovinu, kde se dostávají do střelecké šance.
15:19 Vyloučen hráč #18 Michaela Sabolová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za špatné střídání
12:47 Teď neměli Židenice daleko k dalšímu gólu, který by je dostal do vedení.
11:58 GÓL K1 Florbal Židenice! 2:2
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #6 Petra Bílá, asistoval #9 Natálie Janečková (2:2)
11:57 Židenice se dostaly na útočnou polovinu a přímo z rozehrávky střílí gól.
10:22 Znojmo vytváří velký nátlak při rozehrávce domácích. Berou míček a střílí. Ovšem mimo.
08:30 Jahodová K. utelka přes celé hřiště a po krásné přihrávce její sestra střílí vedle.
07:38 Na družstvu domácích jde vidět lehká nervozita a snaží se hrát opatrně.
07:01 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:2
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #11 Eva Smutná bez asistence (1:2)
06:59 Znojmo se dostalo k míči a po krásné nahrávce zvyšuje stav na 1:2.
05:33 Židenice se probouzí a napadají soupeře. Jde vidět, že chtějí dát další gól.
04:22 GÓL K1 Florbal Židenice! 1:1
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #64 Klára Jahodová, asistoval #43 Jitka Drápalová (1:1)
04:21 Židenicím se nelíbil náskok soupeřů a snižují na stav 1:1.
03:25 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 0:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #21 Marie Pelánová bez asistence (0:1)
03:24 Znojmo využívá svého přečíslení a dávají gól.
02:59 Židenice měli teď obrovskou šanci na gól, ale po dobrém bloku se dostalo do přečíslení Znojmo.
01:14 Židenice nezůstávají pozadu a tvoří si 2 střelecké situace, ty ovšem chytá gólmanka hostí.
00:11 Znojmo si hned po úvodním buly bere míček a během chvilky si vytvořily střeleckou šanci, kterou neproměňují.
00:01 Úvodní buly pro Znojmo.