2
    Tomáš WERNER
    opakované přestupky

ACEMA Sparta Praha YELLOW - Předvýběr.CZ Florbal MB B 6:0
branky: 2. Tomáš Smetana, 3. Daniel Šťastník, 3. Tomáš Novotný, 8. Jakub Slavík, 13. Filip Šváb, 23. Adam Roháč; rozhodčí: Karel Kotyza - Tomáš Grigar; vyloučení: 2 + Adam Bareš 4:3; využití: 1:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Matěj Medal 13 - Josef Lochman 24; po třetinách: 5:0, 1:0, 0:0
45:00 Střely ve 3. části: 6:2
36:56 Vyloučen hráč #5 Tomáš Werner družstva Předvýběr.CZ Florbal MB B na 2 minuty za opakované přestupky
31:10 Vyloučen hráč #16 Adam Bareš družstva ACEMA Sparta Praha YELLOW na 2+2 minuty za hrubost
30:00 Střely ve 2. části: 8:6
29:36 Vyloučen hráč #48 Filip Šváb družstva ACEMA Sparta Praha YELLOW na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
23:53 Vyloučen hráč #53 Daniel Šťastník družstva ACEMA Sparta Praha YELLOW na 2 minuty za zvedání florbalky
22:03 GÓL ACEMA Sparta Praha YELLOW! 6:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha YELLOW vstřelil #78 Adam Roháč, asistoval #87 Jan Urych (6:0)
20:03 Vyloučen hráč #32 Jakub Hložek družstva Předvýběr.CZ Florbal MB B na 2 minuty za hrubost
15:00 Střely v 1. části: 16:5
12:22 GÓL ACEMA Sparta Praha YELLOW! 5:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha YELLOW vstřelil #48 Filip Šváb, asistoval #31 Jakub Slavík (5:0)
09:59 Vyloučen hráč #91 Marek Rősler družstva Předvýběr.CZ Florbal MB B na 2 minuty za nedovolené vrážení
07:46 GÓL ACEMA Sparta Praha YELLOW! 4:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha YELLOW vstřelil #31 Jakub Slavík, asistoval #45 Tomáš Smetana (4:0)
02:21 GÓL ACEMA Sparta Praha YELLOW! 3:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha YELLOW vstřelil #27 Tomáš Novotný, asistoval #29 Martin Prunner (3:0)
02:03 GÓL ACEMA Sparta Praha YELLOW! 2:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha YELLOW vstřelil #53 Daniel Šťastník, asistoval #48 Filip Šváb (2:0)
01:03 GÓL ACEMA Sparta Praha YELLOW! 1:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha YELLOW vstřelil #45 Tomáš Smetana, asistoval #29 Martin Prunner (1:0)