2:14
    Kryštof KŘÍŽ
    (Tuček)

SK B.U.H. Praha B - Sokol Rudná C 2:14
branky: 3. Václav Akrman, 21. Václav Akrman - 5. Jan Karásek, 5. Lukáš Bárta, 7. Petr Holý, 10. Jan Karásek, 12. Jan Karásek, 15. Petr Holý, 15. Lukáš Bárta, 16. Lukáš Kepka, 27. Petr Holý, 30. Michal Honek, 30. Petr Zvědělík, 31. Jan Karásek, 36. Jan Karásek, 36. Kryštof Kříž; rozhodčí: Matouš Čistecký - Albert Roučka; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 33; zásahy brankářů: Štěpán Pavel ? - Jiří Uchytil ?; po třetinách: 1:5, 1:3, 0:6
35:53 GÓL Sokol Rudná C! 2:14
Branku družstva Sokol Rudná C vstřelil #11 Kryštof Kříž, asistoval #7 Martin Tuček (2:14)
35:40 GÓL Sokol Rudná C! 2:13
Branku družstva Sokol Rudná C vstřelil #31 Jan Karásek, asistoval #45 Adam Pivoňka (2:13)
31:26 Pavka opět tutovka.
30:34 GÓL Sokol Rudná C! 2:12
30:34 Nudnej gól.
30:11 Vyloučen hráč #50 Václav Akrman družstva SK B.U.H. Praha B na 2 minuty za hra na zemi
30:11 Akrman zkusil Karase zastavit rybičkou, nezastavil a má to navrch s vyloučením
29:59 GÓL Sokol Rudná C! 2:11
Branku družstva Sokol Rudná C vstřelil #24 Petr Zvědělík, asistoval #5 Lukáš Slepička (2:11)
29:36 GÓL Sokol Rudná C! 2:10
Branku družstva Sokol Rudná C vstřelil #18 Michal Honek bez asistence (2:10)
29:36 Tak snad se Honek gólem uklidní a přestane nám tady prasit.
28:58 Hosté v přesilovce neškodní, stejně jako Bobek.
26:59 Vyloučen hráč #18 Michal Honek družstva Sokol Rudná C na 2 minuty za nedovolené vrážení
26:05 GÓL Sokol Rudná C! 2:9
Branku družstva Sokol Rudná C vstřelil #22 Petr Holý, asistoval #31 Jan Karásek (2:9)
26:05 Tak hotovo.
20:12 GÓL SK B.U.H. Praha B! 2:8
Branku družstva SK B.U.H. Praha B vstřelil #50 Václav Akrman, asistoval #9 Jiří Mrázek (2:8)
19:43 Pavka zatím není moc vidět, teď ale mohl uštknout, balon ovšem z malého brankoviště netrefil.
17:29 Kryštof si teď protáhl střídání k nelibosti prezidenta klubu
15:42 GÓL Sokol Rudná C! 1:8
Branku družstva Sokol Rudná C vstřelil #30 Lukáš Kepka, asistoval #12 Marek Kunc (1:8)
15:42 Gólman hostí dnes nemá den, Kepka mu teď střelou ze střední vzdálenosti procedil míček mezi nohama.
14:48 GÓL Sokol Rudná C! 1:7
Branku družstva Sokol Rudná C vstřelil #47 Lukáš Bárta, asistoval #18 Michal Honek (1:7)
14:23 GÓL Sokol Rudná C! 1:6
14:23 V zápětí se ale typicky uvolnil na levém křídle a nekompromisně uklidil za záda brankáře. Připravte si čepice.
14:05 Mára Kunc si teď povodil soupeře, Holda na jeho fintu nenavázal.
12:50 Bobek k ničemu, ale to asi taky nikoho nepřekvapí...
11:43 GÓL Sokol Rudná C! 1:5
Branku družstva Sokol Rudná C vstřelil #31 Jan Karásek, asistoval #22 Petr Holý (1:5)
11:43 Sokol stále tlačí, někdy padne nějaký gól, nic zajímavého.
09:01 GÓL Sokol Rudná C! 1:4
06:50 Hosté zatím kromě gólu nic nepředvedli.
06:38 GÓL Sokol Rudná C! 1:3
06:38 Už ho našel, konečně.
04:58 GÓL Sokol Rudná C! 1:2
04:29 GÓL Sokol Rudná C! 1:1
04:29 Karas klasika, ale mohl najít Holdu...
02:44 GÓL SK B.U.H. Praha B! 1:0
Branku družstva SK B.U.H. Praha B vstřelil #50 Václav Akrman bez asistence (1:0)
02:44 Tukan (R9) po dobré střídání ztrácí balon na půlce a hosté se z brejku ujímají vedení.
01:50 Tukan vybídnul Bártiče k brejku, ten však odmítnul.