• 36 35:23
    7:2
    (Syruček)

TJ Sokol Královské Vinohrady D - Torza Sorry ASI B 7:2
branky: 1. Patrik Bron, 3. Jakub Hejduk, 16. Matyáš Zemánek, 17. Matyáš Zemánek, 18. Petr Syruček, 24. Vojtěch Krejčí, 36. Matyáš Zemánek - 2. Jan Šíp, 21. Marek Paštika; rozhodčí: Jan Šubrt - Tomáš Šimek; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 30; zásahy brankářů: Zdeněk Tesařík ? - Matyáš Lorenc ?; po třetinách: 2:1, 4:1, 1:0
36:00 Komentář domácích Stránský Daniel (Vedoucí): Tým se před zápasem dostatečně obrnil před výpary sálajícími z hráče č. 5 Ondřeje Kříže. Preventivně byl umístěn do klece u žebřin, aby svým dechem neovlivnil střízlivost zbytku mužstva. nTah se vydařil, myslím, na jedničku.
36:00 Matyáš Zemánek se dnes blýskl skvělým výkonem završeným hattrickem, přičemž na hattrickový gól mu nahrál nečekaný asistent Petr Syruček
35:23 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady D! 7:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady D vstřelil #19 Matyáš Zemánek, asistoval #11 Petr Syruček (7:2)
34:54 Vyloučen hráč #19 Jan Šíp družstva Torza Sorry ASI B na 2 minuty za sekání
32:16 Vyloučen hráč #19 Matyáš Zemánek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady D na 2 minuty za sekání
23:17 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady D! 6:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady D vstřelil #9 Vojtěch Krejčí, asistoval #5 Ondřej Kříž (6:2)
20:20 GÓL Torza Sorry ASI B! 5:2
Branku družstva Torza Sorry ASI B vstřelil #5 Marek Paštika, asistoval #10 Josef Němeček (5:2)
19:44 Vyloučen hráč #46 Lukáš Frydrych družstva TJ Sokol Královské Vinohrady D na 2 minuty za sekání
17:31 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady D! 5:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady D vstřelil #11 Petr Syruček bez asistence (5:1)
16:32 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady D! 4:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady D vstřelil #19 Matyáš Zemánek, asistoval #22 Ondřej Novák (4:1)
15:22 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady D! 3:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady D vstřelil #19 Matyáš Zemánek, asistoval #21 Jakub Hejduk (3:1)
02:40 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady D! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady D vstřelil #21 Jakub Hejduk, asistoval #19 Matyáš Zemánek (2:1)
01:43 GÓL Torza Sorry ASI B! 1:1
Branku družstva Torza Sorry ASI B vstřelil #19 Jan Šíp, asistoval #5 Marek Paštika (1:1)
00:33 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady D! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady D vstřelil #95 Patrik Bron, asistoval #24 David Zich (1:0)