6:3
    Juraj MICHAJLOV
    (Lebeda)

TJ Sokol Dobříš C - T.B.C. Králův Dvůr C - RIDERS 6:3
branky: 2. Vít Kašpar, 3. Vít Kašpar, 7. Vít Kašpar, 27. David Šiška, 27. Filip Prusík, 30. Jakub Dragoun - 5. Adam Hrdina, 25. Karel Němec, 33. Juraj Michajlov; rozhodčí: David Hertz - Ondřej Slabý; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Milan Voříšek ? - Norbert Hirschbrich ?; po třetinách: 3:1, 0:0, 3:2
34:40 Hra se rychle přelévá nahoru - dolů. Divácky vděčný zápas. Dobříš nechává hodně prostoru pro kombinaci soupeře. Ten se nezvdává ani půl minuty před koncem. Chce dát gól při hře bez brankáře. Tribuny šílí. Ne, tak to byl pouze přítomný kojenec.
32:36 GÓL T.B.C. Králův Dvůr C - RIDERS! 6:3
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr C - RIDERS vstřelil #69 Juraj Michajlov, asistoval #2 Michal Lebeda (6:3)
32:36 Králův Dvůr se konečně trefil pěkným gólem. Zkušené duo Dobříšských obránců zachovává ledový klid.
30:00 Z velkého tlaku Králova Dvora nakonec padl gól. Bohužel do sítě Králova Dvora...
29:51 GÓL TJ Sokol Dobříš C! 6:2
Branku družstva TJ Sokol Dobříš C vstřelil #18 Jakub Dragoun, asistoval #13 Viktor Křivonoska (6:2)
29:25 Králův Dvůr neztrácí motivaci, vypracovává si dobré šance, má hodně střel. Bohuže klíč k úspěchu je trefit bránu.
27:25 Dobříš nasázela dva rychlé góly za sebou. Hurónský řev by divákům mohl naznačit atmosféru Stanley Cupu, ale pořád je to regionální soutěž.
26:45 GÓL TJ Sokol Dobříš C! 5:2
Branku družstva TJ Sokol Dobříš C vstřelil #16 Filip Prusík, asistoval #8 František Doležal (5:2)
26:01 GÓL TJ Sokol Dobříš C! 4:2
Branku družstva TJ Sokol Dobříš C vstřelil #15 David Šiška, asistoval #16 Filip Prusík (4:2)
25:15 Třetí třetinu zahájuje Králův Dvůr kontaktním gólem. Vypadá to ještě na pořádný drama. Jako včera mezi Tatranem a Falunem.
24:56 GÓL T.B.C. Králův Dvůr C - RIDERS! 3:2
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr C - RIDERS vstřelil #81 Karel Němec, asistoval #17 Jaroslav Pokorný (3:2)
23:45 Druhá třetina se chýlí ke konci. Králův Dvůr měl nyní velkou šanci, ale míček do brány nedoskákal...
22:52 Hra přerušena. U dobříšské brány probíhala žhavá diskuze. Ta už je u konce a pokračujeme...
22:11 Dostal jsem vynadáno od kolegy, že nepíšu zajímavosti ze zápasu, tak jdu s chutí do toho! ... Králův Důvr na míčku, odbíjejí zvony místního kostela a slunečné nedělní odpoledne se pomalu přehupuje do své druhé poloviny. Na hřišti nám to lehce přitvrzuje, ale rozhodčí mají zápas pod kontrolou.
06:22 GÓL TJ Sokol Dobříš C! 3:1
Branku družstva TJ Sokol Dobříš C vstřelil #3 Vít Kašpar, asistoval #9 Vladimír Drnec (3:1)
04:07 GÓL T.B.C. Králův Dvůr C - RIDERS! 2:1
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr C - RIDERS vstřelil #41 Adam Hrdina, asistoval #17 Jaroslav Pokorný (2:1)
02:05 GÓL TJ Sokol Dobříš C! 2:0
01:45 GÓL TJ Sokol Dobříš C! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Dobříš C vstřelil #3 Vít Kašpar bez asistence (1:0)