• 36 35:50
    9:1
    (Červenka)

FbŠ Bohemians D - SK Black Dragons 9:1
branky: 6. Ondřej Plecháč, 8. Michal Křenek, 15. Petr Červenka, 16. Ondřej Erben, 19. Ondřej Plecháč, 19. Kryštof Blažej, 33. Martin Boháč, 34. Ondřej Erben, 36. Martin Boháč - 11. Rudolf Jung; rozhodčí: Štěpán Weber - Andrej Lipan; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; diváků: 18; zásahy brankářů: Stanislav Martínek ? - Lukáš Sýkora ?; po třetinách: 2:1, 4:0, 3:0
35:50 GÓL FbŠ Bohemians D! 9:1
Branku družstva FbŠ Bohemians D vstřelil #27 Martin Boháč, asistoval #4 Petr Červenka (9:1)
33:07 GÓL FbŠ Bohemians D! 8:1
Branku družstva FbŠ Bohemians D vstřelil #14 Ondřej Erben bez asistence (8:1)
32:40 GÓL FbŠ Bohemians D! 7:1
Branku družstva FbŠ Bohemians D vstřelil #27 Martin Boháč, asistoval #21 Jan Harák (7:1)
22:34 Černí draci jako by to vzdali a jako by byli už jednou nohou v bobu.
18:44 Vyloučen hráč #66 Tomáš Lasek družstva SK Black Dragons na 2 minuty za sekání
18:44 Ačkoliv klokani jsou zimomřiví, vypadá to, že dnešní počasí jim formu spíše naladilo. Přijeli se prostě zahřát.
18:24 GÓL FbŠ Bohemians D! 6:1
Branku družstva FbŠ Bohemians D vstřelil #71 Kryštof Blažej, asistoval #8 Ondřej Plecháč (6:1)
18:05 GÓL FbŠ Bohemians D! 5:1
Branku družstva FbŠ Bohemians D vstřelil #8 Ondřej Plecháč, asistoval #4 Petr Červenka (5:1)
15:55 Bohemští silničáři jako by nasolili herní plochu a černodraci pomalu začali tát jako dnešní sněhová pokrývka.
15:05 GÓL FbŠ Bohemians D! 4:1
Branku družstva FbŠ Bohemians D vstřelil #14 Ondřej Erben bez asistence (4:1)
14:20 GÓL FbŠ Bohemians D! 3:1
Branku družstva FbŠ Bohemians D vstřelil #4 Petr Červenka, asistoval #27 Martin Boháč (3:1)
12:00 První část se nesla ve znamení přelévavé hry. Ob+ družstva se snažila o ofenzívu, ale defenzívě věnovala více úsilí.
10:15 GÓL SK Black Dragons! 2:1
Branku družstva SK Black Dragons vstřelil #4 Rudolf Jung, asistoval #66 Tomáš Lasek (2:1)
10:15 Černí draci se zuby nehty snaží najít mezeru v obranách a nacjházejí. Střílejí GÓOL!
10:00 V první části družstvo Bohemians trestalo v přesilovce a dohromady už mají 2 góly.
07:55 GÓL FbŠ Bohemians D! 2:0
Branku družstva FbŠ Bohemians D vstřelil #15 Michal Křenek, asistoval #8 Ondřej Plecháč (2:0)
05:30 GÓL FbŠ Bohemians D! 1:0
Branku družstva FbŠ Bohemians D vstřelil #8 Ondřej Plecháč, asistoval #21 Jan Harák (1:0)
01:44 Vyloučen hráč #40 Martin Javor družstva SK Black Dragons na 2 minuty za sekání