44
  • 44 43:30
    Radotín

Medojedi Sedlčany - Fbk Buldoci GOP Radotín 5:4
branky: 6. Jan Lhota, 13. Jan Lhota, 15. Václav Podlipský, 38. Tomáš Kymla, 38. Václav Podlipský - 12. Luboš Jindřich, 18. Marek Střída, 23. Václav Lauda, 31. Luboš Jindřich; rozhodčí: Daniel Dupkala - Ondřej Černý; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Jiří Růzha ? - David Poláček ?; po třetinách: 3:1, 0:2, 2:1
44:10 Buldoci hrají v šesti.
43:30 Timeout Fbk Buldoci GOP Radotín
43:00 Do konce zápasu zbývají přesně 2 minuty. Doufáme ještě v dramatický konec zápasu.
41:02 Přesilová hra gól nepřinesla. Pokračovat se bude 5 na 5.
40:29 Zatím jsou ale na míčku více Medojedi.
39:01 Jedinečná možnost srovnat pro Buldoky ve formě přesilové hry. Dají z ní potřebného góla? To se dozvíme v následujících 2 minutách.
39:00 Vyloučen hráč #5 Ivan Grin družstva Medojedi Sedlčany na 2 minuty za sekání
37:51 Tak to byla rychlá smršť ze strany Medojedů. Nejprve gól ze standartky a poté rychlý přešilovkový gól znamenají, že jsou otěže zápasu opět v jejich rukou.
37:50 GÓL Medojedi Sedlčany! 5:4
Branku družstva Medojedi Sedlčany vstřelil #94 Václav Podlipský, asistoval #46 Jan Lhota (5:4)
37:21 Vyloučen hráč #64 Vít Andrle družstva Fbk Buldoci GOP Radotín na 2 minuty za sekání
37:05 GÓL Medojedi Sedlčany! 4:4
Branku družstva Medojedi Sedlčany vstřelil #6 Tomáš Kymla, asistoval #46 Jan Lhota (4:4)
30:57 Karta se obrací. Poprvé se vedení ujímají radotínští buldoci.
30:56 GÓL Fbk Buldoci GOP Radotín! 3:4
Branku družstva Fbk Buldoci GOP Radotín vstřelil #5 Luboš Jindřich, asistoval #2 Vít Moučka (3:4)
28:30 Hra se přiostřuje, hraje se tvrdě a do těla. Některým hráčům na střídačkách se to ale nelíbí.
27:30 Je to snad kouzelník?!? Čarování v podání golmana medojedů je opravdu neuvěřitelné.
22:12 Kam se hrabe standartka střešovického Beneše a Němečka. Takový signál, jako teď udělali Buldoci se jen tak nevidí. Vláček na poprvé gól nepřinesl, standartka se ale za 8 sekund opakovala a nyní už gól padl. Srovnáno 3:3.
22:11 GÓL Fbk Buldoci GOP Radotín! 3:3
Branku družstva Fbk Buldoci GOP Radotín vstřelil #47 Václav Lauda bez asistence (3:3)
20:00 Litujeme každého, kdo tu nemůže být a tento atraktivní zápas vidět. Třeba se na Exe sport aréně někdy dočkáme i automatické kamery, abyste o tento florbal nepřicházeli.
17:41 Kdo jiný než on. Kapitán Buldoků si připravil míček na střelu golfákem a jeho dalekonosný projektyl našel svůj cíl. 3:2
17:40 GÓL Fbk Buldoci GOP Radotín! 3:2
Branku družstva Fbk Buldoci GOP Radotín vstřelil #22 Marek Střída, asistoval #64 Vít Andrle (3:2)
14:35 Kombinace par excellence je zakončena výtečnou střelou. Skóre je 3:1.
14:34 GÓL Medojedi Sedlčany! 3:1
12:23 Ťukec na celou šířku byl zakočen krásnou střelou po zemi a nyní již dvougólový střelec se při střele nemýlil.
12:22 GÓL Medojedi Sedlčany! 2:1
Branku družstva Medojedi Sedlčany vstřelil #46 Jan Lhota, asistoval #6 Tomáš Kymla (2:1)
11:05 A máme srovnáno! Krásná kombinace do prázdné brány znamená, že se hraje opět od nuly.
11:04 GÓL Fbk Buldoci GOP Radotín! 1:1
07:05 Vyloučen hráč #5 Luboš Jindřich družstva Fbk Buldoci GOP Radotín na 2 minuty za nedovolené vrážení
05:28 GÓL Medojedi Sedlčany! 1:0
Branku družstva Medojedi Sedlčany vstřelil #46 Jan Lhota bez asistence (1:0)
00:01 Dobré odpoledne z pražské ExeSport Areny. Vítejte u online přenosu zápasu Medojedi Sedlčany - Fbk Buldoci GOP Radotín. Očekávat můžeme vyrovnaný zápas plný mnoha hezkých gólů.