6:4
    David RAFFAY
    (Svatoš)

Prague Tigers B - SK Alien Nation Černošice 6:4
branky: 3. Vojtěch Zmrzlík, 7. Teodor Bodlák, 21. Baldo Gregor, 28. Michal Doležal, 35. Vojtěch Zmrzlík, 42. David Raffay - 16. Benjamin Rais, 18. Adam Škarda, 38. Dominik Škarda, 40. Dominik Ottomanský; rozhodčí: Dominik Bartoš - Dalibor Berka; vyloučení: 2:1; využití: 0:2; diváků: 11; zásahy brankářů: David Balla ? - Milan Janura ?; po třetinách: 2:0, 2:2, 2:2
45:00 od komentátorského stanoviště se loučíme a těšíme se na další utkání
45:00 a je zde konec. Hráči si podávají s rozhodčími ruce, byl to pohledný zápas.
44:55 a ještě obrovská šance alien
44:01 zápas má opravdu strhující tempo, hraje se nahoru dolu
44:00 hraje se poslední minuta 3. třetiny, půjdou Alien do 6?
42:48 krásný průnik hráče Tigers číslo 3, dostal se do nebezpečného zakončení, v zápětí přišli i dšlí nebezpečné šance, je cítit celké napětí
42:02 hraje se sice tvrdě ale férově, hráč Alien se přiznal k teči a mohou tak rozehrávat Tigers
41:03 GÓL Prague Tigers B! 6:4
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil #11 David Raffay, asistoval #23 Andrej Svatoš (6:4)
41:03 ale Tigers skorují v oslabení a znovu odskakují na rozdíl dvou branek
40:50 zápas se dramatizuje
39:58 GÓL SK Alien Nation Černošice! 5:4
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil #79 Dominik Ottomanský, asistoval #17 Tomáš Dejmek (5:4)
39:58 Alien skorují a pokračují v přesilovce, byla signalizována výhoda
39:05 Timeout SK Alien Nation Černošice
39:05 Vyloučen hráč #9 Petr Matoušů družstva Prague Tigers B na 2 minuty za držení
39:05 a šance se zvyšuje, Alien hrají přesilovku, zkusí  power play?
38:33 hráči Alien mají lehce přes šest minut aby ještě něco vymysleli a něco se zápasem provedli
37:02 hráč číslo 69 vybojoval v osobním souboji míček a sám mezi třemi hráči se dostal ke střele a skoruje. GOOOOOOOOOOL
37:01 GÓL SK Alien Nation Černošice! 5:3
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil #69 Dominik Škarda bez asistence (5:3)
36:46 teď si zahráli i rozhodčí, hráč Alienu se za něj na to  kouká vyčítavě
35:18 hráč Bíl (Alien) to přehnal s důrazem a je vyloučen
35:16 Vyloučen hráč #11 Lukáš Bíl družstva SK Alien Nation Černošice na 2 minuty za bránění ve hře
34:59 GÓL Prague Tigers B! 5:2
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil #12 Vojtěch Zmrzlík, asistoval #11 David Raffay (5:2)
33:00 Navíc v rámci zaujetí hrou jsou v postavení u mantinelu, čímž brání časoměřičům v lepším výhledu a přehledu o zápase
32:25 ale posléze se Alien opět nejsou schopni udržet na míčku a kombinace vázne
31:29 golman Alein neví kde má míček, spoluhráči naštěstí míč odehrávají pryč a v zápětí se dostávají sami do slušné šance
30:20 třetí třetina začala oproti předchozím třetinám přeci jen opatrněji
29:00 hraje se poslední minuta druhé třetiny
27:32 GÓL Prague Tigers B! 4:2
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil #14 Michal Doležal, asistoval #11 David Raffay (4:2)
27:32 Tigers získali na polovině míček v osobním souboji a z následného protiútoku v situaci 2:1 skórují a zvyšují tak vedení o dva goly
27:18 Alien zahrávají standartku, ale je to jen střela do golmana
26:21 Alien se dostali do rychlého brejku, ale jako i s ostatními šancemi i s touto naložily zbrkle
24:39 na obou střídačkách panuje čilá diskuze, jak nadále hrát zápas
23:30 Trestné střílení družstva Prague Tigers B neproměnil #3 Baldo Gregor.
23:30 Hráči Tigers měli jedinečnou šanci navýšit vedení, ale hráč číslo tři naložil s trestným střílením prabídně, šel pomalu a nakonec mu i míček utekl z hole a nedokázal kloudně zakončit
23:09 Tigers rozehráli standartku a dostali se až nebezpečně ke golmanovi
22:42 Alien se snaží kobinovat ale kros přihrávky se jim vůbec nedaří
20:50 radost Tigers přišla v zápětí s dvousekundovou prodlevou
20:40 GÓL Prague Tigers B! 3:2
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil #3 Baldo Gregor, asistoval #7 František Novák (3:2)
20:40 po dlouhém nahození hráč čílo 3 vybojoval v osobním souboji míček,a pod tělem gólmana se pomalounku míč dokutálel do brány
18:55 Tigers se snaží získat klid na hokejky a opět kombinují a dostávají se k nebezpečné střele
17:52 hra se docela přitvrdila, zápas je plný ostrých soubojů, Alien tento trend využívají a skore je srovnáno
17:50 GÓL SK Alien Nation Černošice! 2:2
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil #82 Adam Škarda, asistoval #69 Dominik Škarda (2:2)
15:19 GÓL SK Alien Nation Černošice! 2:1
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil #24 Benjamin Rais, asistoval #79 Dominik Ottomanský (2:1)
15:19 Alien získali možnost přesilovky kterou po 19 sekundách využívají
15:00 Vyloučen hráč #12 Vojtěch Zmrzlík družstva Prague Tigers B na 2 minuty za sekání
15:00 brankář Alien hecuje spoluhráče, zkusí ještě se zápasem něco udělat
14:00 hraje se poslední minuta 1. třetiny
13:17 Tigers hrají soustředěně, oba tými udržují vysoké tempo hry
12:05 hráč ALien se zničehonic dostal k míčku sám před golmanem ale střela mu vůbec nesedla a letěla vysoko nad bránu
11:22 Alien šli tři na dva ale akci uspěchali a vystřelili bez jakékoliv souhry
09:56 Alien se snaží najít pozici na střelu , ale kombinace jim trochu váyne, chybí finální přihrávka do střely
08:41 Alien ze standartky hned vystřelili, golman bezpečně zasáhl
06:53 ale hned z protiůtoku Tigers skórují
06:51 GÓL Prague Tigers B! 2:0
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil #41 Teodor Bodlák, asistoval #7 František Novák (2:0)
06:42 Allien teď hezky zakombinovali a vystřelili, brankář chytá
06:06 hráči Tigers začínají získavat mírnou převahu, jsou jistější na míčku
05:00 hráč Zmrzlík zamrzl po zásahu do slabin
03:57 Tigers mají zatím přesnější a nebezpečnější střelbu
02:41 tigři právě vstřelili gooooool
02:31 GÓL Prague Tigers B! 1:0
01:00 zápas začal ve vysokém tempu
00:00 začala první třetina