3

2

6.

FAT PIPE FLORBAL CHODOV B - Fbk Buldoci GOP Radotín 5:4pn
branky: 8. David Martenek, 28. Radek Šenkypl, 34. David Martenek, 44. Jaroslav Macášek, N Tomáš Pouska - 8. David Valeš, 15. Vít Andrle, 18. Roman Hanuš, 44. Luboš Jindřich; rozhodčí: Václav Flek - Filip Bollardt; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 16; zásahy brankářů: Jan Hrubín -4 - David Poláček -4; po třetinách: 1:2, 1:1, 2:1
6 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B hráč #22 Tomáš Pouska a vstřelil rozhodující gól (5:4).
6 Nájezd na branku provedl z družstva Fbk Buldoci GOP Radotín hráč #15 Roman Hanuš , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B hráč #88 Jaroslav Macášek , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva Fbk Buldoci GOP Radotín hráč #13 Vít Moučka , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B hráč #44 Josef Světlý a vstřelil gól.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Fbk Buldoci GOP Radotín hráč #64 Vít Andrle a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Fbk Buldoci GOP Radotín hráč #48 Tomáš Košulič , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B hráč #29 David Martenek , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Fbk Buldoci GOP Radotín hráč #13 Vít Moučka a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Fbk Buldoci GOP Radotín hráč #7 Martin Bžoch , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
43:56 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV B! 4:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil #88 Jaroslav Macášek, asistoval #10 Jan Aubrecht (4:4)
43:30 Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV B
43:30 GÓL Fbk Buldoci GOP Radotín! 3:4
Branku družstva Fbk Buldoci GOP Radotín vstřelil #5 Luboš Jindřich, asistoval #64 Vít Andrle (3:4)
37:44 Vyloučen hráč #26 Radek Šenkypl družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B na 2 minuty za sekání
33:10 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV B! 3:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil #29 David Martenek bez asistence (3:3)
32:00 Vyloučen hráč #88 Jaroslav Macášek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B na 2 minuty za špatné střídání
27:50 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV B! 2:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil #26 Radek Šenkypl, asistoval #29 David Martenek (2:3)
20:01 Vyloučen hráč #22 Tomáš Pouska družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B na 2 minuty za sekání
19:11 Vyloučen hráč #11 David Valeš družstva Fbk Buldoci GOP Radotín na 2 minuty za zvedání florbalky
17:24 GÓL Fbk Buldoci GOP Radotín! 1:3
Branku družstva Fbk Buldoci GOP Radotín vstřelil #15 Roman Hanuš, asistoval #13 Vít Moučka (1:3)
14:11 GÓL Fbk Buldoci GOP Radotín! 1:2
Branku družstva Fbk Buldoci GOP Radotín vstřelil #64 Vít Andrle, asistoval #5 Luboš Jindřich (1:2)
07:55 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV B! 1:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil #29 David Martenek, asistoval #82 Martin Macášek (1:1)
07:38 GÓL Fbk Buldoci GOP Radotín! 0:1
Branku družstva Fbk Buldoci GOP Radotín vstřelil #11 David Valeš, asistoval #69 Tomáš Prokop (0:1)