• 45 44:28
    3:8
    (Pavlovský)

FT Sokol Praha-Břevnov - SK Alien Nation Černošice 3:8
branky: 9. Ondřej Daniš, 27. Daniel Bora, 28. Vojtěch Šust - 5. Martin Jirka, 7. Tomáš Badin, 14. Tomáš Badin, 19. Alexandr Pavlovský, 21. Alexandr Pavlovský, 27. Dominik Ottomanský, 33. Martin Jirka, 45. Martin Jirka; rozhodčí: Samuel Uhliarik - David Hertz; vyloučení: 3:2; využití: 0:2; diváků: 40; zásahy brankářů: Michal Křivánek ? - Jakub Musil ?; po třetinách: 1:3, 2:3, 0:2
44:28 GÓL SK Alien Nation Černošice! 3:8
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil #89 Martin Jirka, asistoval #96 Alexandr Pavlovský (3:8)
36:41 Vyloučen hráč #90 Martin Volný družstva FT Sokol Praha-Břevnov na 2 minuty za hra rukou
33:47 Vyloučen hráč #5 Vítězslav Prágr družstva SK Alien Nation Černošice na 2 minuty za sekání
32:18 GÓL SK Alien Nation Černošice! 3:7
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil #89 Martin Jirka, asistoval #17 Tomáš Dejmek (3:7)
31:45 Vyloučen hráč #90 Martin Volný družstva FT Sokol Praha-Břevnov na 2 minuty za hrubost
27:54 GÓL FT Sokol Praha-Břevnov! 3:6
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #16 Vojtěch Šust z trestného střílení (3:6)
26:33 GÓL SK Alien Nation Černošice! 2:6
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil #79 Dominik Ottomanský, asistoval #24 Benjamin Rais (2:6)
26:17 GÓL FT Sokol Praha-Břevnov! 2:5
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #79 Daniel Bora, asistoval #28 Ondřej Daniš (2:5)
22:30 Vyloučen hráč #15 Lukáš Martínek družstva SK Alien Nation Černošice na 2 minuty za bránění ve hře
20:58 GÓL SK Alien Nation Černošice! 1:5
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil #96 Alexandr Pavlovský, asistoval #89 Martin Jirka (1:5)
18:10 GÓL SK Alien Nation Černošice! 1:4
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil #96 Alexandr Pavlovský, asistoval #73 Tomáš Badin (1:4)
13:11 GÓL SK Alien Nation Černošice! 1:3
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil #73 Tomáš Badin, asistoval #96 Alexandr Pavlovský (1:3)
08:28 GÓL FT Sokol Praha-Břevnov! 1:2
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #28 Ondřej Daniš, asistoval #90 Martin Volný (1:2)
06:13 GÓL SK Alien Nation Černošice! 0:2
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil #73 Tomáš Badin, asistoval #89 Martin Jirka (0:2)
06:04 Vyloučen hráč #29 Tomáš Pilař družstva FT Sokol Praha-Břevnov na 2 minuty za sekání
04:29 GÓL SK Alien Nation Černošice! 0:1
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil #89 Martin Jirka, asistoval #73 Tomáš Badin (0:1)