0

0

0.

FBC YOUNG BOYS - Fbk Buldoci Radotín B 3:4pn
branky: 3. Petr Kadlec, 27. Kryštof Rossmann, 31. David Václavík - 6. Vojtěch Svoboda, 9. Vojtěch Svoboda, 33. Vojtěch Svoboda, N Vojtěch Dlouhý; rozhodčí: Marek Schober - Filip Beran; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Kryštof Petr ? - Matěj Šturma ?; po třetinách: 1:2, 0:0, 2:1
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBC YOUNG BOYS hráč #99 Petr Kadlec , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Fbk Buldoci Radotín B hráč #21 Vojtěch Dlouhý a vstřelil rozhodující gól (3:4).
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC YOUNG BOYS hráč #7 David Václavík , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Fbk Buldoci Radotín B hráč #33 Lukáš Mrázek , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC YOUNG BOYS hráč #32 Martin Vacenovský , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Fbk Buldoci Radotín B hráč #13 Vít Moučka , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Fbk Buldoci Radotín B hráč #21 Vojtěch Dlouhý , ale gól nevstřelil.
Zahájena trestná střílení
32:32 GÓL Fbk Buldoci Radotín B! 3:3
Branku družstva Fbk Buldoci Radotín B vstřelil #14 Vojtěch Svoboda, asistoval #15 Roman Hanuš (3:3)
30:43 GÓL FBC YOUNG BOYS! 3:2
Branku družstva FBC YOUNG BOYS vstřelil #7 David Václavík, asistoval #92 Kryštof Rossmann (3:2)
29:28 Vyloučen hráč #37 Michael Zentrich družstva Fbk Buldoci Radotín B na 2 minuty za hra rukou
26:02 GÓL FBC YOUNG BOYS! 2:2
Branku družstva FBC YOUNG BOYS vstřelil #92 Kryštof Rossmann, asistoval #32 Martin Vacenovský (2:2)
23:00 Vyloučen hráč #44 Daniel Podolník družstva FBC YOUNG BOYS na 2 minuty za nedovolené vrážení
15:12 Vyloučen hráč #21 Vojtěch Dlouhý družstva Fbk Buldoci Radotín B na 2 minuty za sekání
08:38 GÓL Fbk Buldoci Radotín B! 1:2
Branku družstva Fbk Buldoci Radotín B vstřelil #14 Vojtěch Svoboda, asistoval #17 Jiří Novák (1:2)
05:18 GÓL Fbk Buldoci Radotín B! 1:1
Branku družstva Fbk Buldoci Radotín B vstřelil #14 Vojtěch Svoboda, asistoval #13 Vít Moučka (1:1)
02:05 GÓL FBC YOUNG BOYS! 1:0
Branku družstva FBC YOUNG BOYS vstřelil #99 Petr Kadlec, asistoval #47 Tomáš Novotný (1:0)