0

0

0.

FBC Vokurky - Fbk Buldoci Radotín B 3:2pn
branky: 2. Drahoslav Vochozka, 28. Michal Polák, N Jan Prošek - 19. Lukáš Mrázek, 25. Martin Bžoch; rozhodčí: Jaroslav Chalupný - Štěpán Weber; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Tomáš Kvasnička ? - Matěj Šturma ?; po třetinách: 1:0, 0:1, 1:1
3 Nájezd na branku provedl z družstva Fbk Buldoci Radotín B hráč #33 Lukáš Mrázek , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Vokurky hráč #21 Jan Müller , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Fbk Buldoci Radotín B hráč #13 Vít Moučka , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Vokurky hráč #34 Jan Prošek a vstřelil rozhodující gól (3:2).
1 Nájezd na branku provedl z družstva Fbk Buldoci Radotín B hráč #7 Martin Bžoch a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Vokurky hráč #4 Martin Hošek a vstřelil gól.
Zahájena trestná střílení
27:01 GÓL FBC Vokurky! 2:2
Branku družstva FBC Vokurky vstřelil #9 Michal Polák, asistoval #21 Jan Müller (2:2)
24:32 GÓL Fbk Buldoci Radotín B! 1:2
Branku družstva Fbk Buldoci Radotín B vstřelil #7 Martin Bžoch, asistoval #13 Vít Moučka (1:2)
24:00 Vyloučen hráč #9 Michal Polák družstva FBC Vokurky na 2 minuty za sekání
18:23 GÓL Fbk Buldoci Radotín B! 1:1
Branku družstva Fbk Buldoci Radotín B vstřelil #33 Lukáš Mrázek, asistoval #24 Vojtěch Juran (1:1)
16:19 Vyloučen hráč #51 Jakub Šulc družstva Fbk Buldoci Radotín B na 2 minuty za sekání
03:51 Vyloučen hráč #34 Jan Prošek družstva FBC Vokurky na 2 minuty za nedovolené vrážení
01:43 GÓL FBC Vokurky! 1:0
Branku družstva FBC Vokurky vstřelil #14 Drahoslav Vochozka, asistoval #10 Petr Čihák (1:0)