• 32 31:57
    5:3
    (Burian)

FBC Slavia Praha B - FBC JELENI UNHOŠŤ 5:3
branky: 11. Tomáš Burian, 15. Jakub Puciow, 27. Tomáš Burian, 31. Tomáš Sekyrka, 32. Jakub Puciow - 5. Tomáš Novan, 21. Tomáš Novan, 26. Lukáš Váňa; rozhodčí: Tomáš Třešňák - Tomáš Šimek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Dominik Pohořský ? - Karel Růžička ?; po třetinách: 1:1, 1:1, 3:1
36:00 Střely ve 3. části: 4:5
36:00 Ukončení 3. části
35:34 Hosté zkouší hru bez brankáře.
34:00 Výborná narážečká domácích teď končí pouze na hrudi hostujícího brankáře.
31:57 GÓL FBC Slavia Praha B! 5:3
Branku družstva FBC Slavia Praha B vstřelil #88 Jakub Puciow, asistoval #81 Tomáš Burian (5:3)
31:57 Slavia se krátce po otočení dostala do přečíslení a Puciow beckhandovým blafákem nekompromisně překonal brankáře.
30:44 GÓL FBC Slavia Praha B! 4:3
Branku družstva FBC Slavia Praha B vstřelil #68 Tomáš Sekyrka bez asistence (4:3)
30:44 Tomáš Sekyrka teď v oslabení držel míček za brankou hostů a nakonec ho dostal kolem tyče do branky.
29:38 Vyloučen hráč #15 Cyril Polák družstva FBC Slavia Praha B na 2 minuty za sekání
27:09 Je to velice záživné utkání, šance jsou na obou stranách.
26:10 GÓL FBC Slavia Praha B! 3:3
Branku družstva FBC Slavia Praha B vstřelil #81 Tomáš Burian bez asistence (3:3)
26:10 Po výborné individuální akce Tomáše Buriana padl gól z úhlu. Slavia tak využívá výhodu po faulu.
25:09 GÓL FBC JELENI UNHOŠŤ! 2:3
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil #81 Lukáš Váňa, asistoval #69 Richard Hurt (2:3)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Střely ve 2. části: 4:5
24:00 Ukončení 2. části
22:28 Přečíslení Slavie končí nepřesnou přihrávkou.
21:13 Utkání je opět srovnané a Jelenům to vlilo znovu krev do žil a ovládají útočné pásmo.
20:32 GÓL FBC JELENI UNHOŠŤ! 2:2
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil #5 Tomáš Novan bez asistence (2:2)
20:07 Jeleni byli v přečíslení a měli na hokejkách srovnání, ale minuli.
18:40 Hra se opět vyrovnává a v útočném pásmu je Slavia.
17:05 Po druhé brance Slavie mají ze hry více Jeleni.
16:18 Domácí brankář teď zlikvodoval luxsní střelu.
14:15 GÓL FBC Slavia Praha B! 2:1
Branku družstva FBC Slavia Praha B vstřelil #88 Jakub Puciow, asistoval #75 Matěj Vrablík (2:1)
14:15 Domácí Slavia otáčí ve výhodě.
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Střely v 1. části: 4:2
12:00 Ukončení 1. části
11:21 Vyloučen hráč #98 Jan Zouzal družstva FBC JELENI UNHOŠŤ na 2 minuty za sekání
10:17 GÓL FBC Slavia Praha B! 1:1
Branku družstva FBC Slavia Praha B vstřelil #81 Tomáš Burian, asistoval #88 Jakub Puciow (1:1)
08:25 Slavia tlačí v útočném pásmu ovšem bez gólu.
07:40 I přes vedení hostů je zápas velice vyrovnaný.
04:05 GÓL FBC JELENI UNHOŠŤ! 0:1
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil #5 Tomáš Novan bez asistence (0:1)