0

0

0.

FBK Včely DDM Praha 2 - FBC Slavia Praha B 5:6pn
branky: 7. Tadeáš Michl, 11. Michael Dvořák, 11. Jakub Zalubil, 14. Jan Šmíd, 35. Jan Šmíd - 9. Václav Grulich, 19. Ivan František Kuchař, 27. Tomáš Burian, 31. Jakub Puciow, 34. David Hanuš, N David Hanuš; rozhodčí: Tomáš Nechutný - Ondřej Slabý; vyloučení: 4:0; využití: 0:0; diváků: 14; zásahy brankářů: Martin Rozehnal ? - Dominik Pohořský ?; po třetinách: 3:1, 1:1, 1:3
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBK Včely DDM Praha 2 hráč #26 Robin Franče , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha B hráč #86 David Hanuš a vstřelil rozhodující gól (5:6).
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha B hráč #53 Aleš Gobel a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBK Včely DDM Praha 2 hráč #44 Jan Šmíd , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha B hráč #99 Václav Grulich , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBK Včely DDM Praha 2 hráč #22 David Křivánek a vstřelil gól.
Zahájena trestná střílení
34:46 GÓL FBK Včely DDM Praha 2! 5:5
Branku družstva FBK Včely DDM Praha 2 vstřelil #44 Jan Šmíd, asistoval #7 Lukáš Veselý (5:5)
33:14 GÓL FBC Slavia Praha B! 4:5
Branku družstva FBC Slavia Praha B vstřelil #86 David Hanuš, asistoval #81 Tomáš Burian (4:5)
30:43 GÓL FBC Slavia Praha B! 4:4
Branku družstva FBC Slavia Praha B vstřelil #88 Jakub Puciow, asistoval #66 Daniel Frič (4:4)
26:56 Vyloučen hráč #13 Jakub Zalubil družstva FBK Včely DDM Praha 2 na 2 minuty za hra rukou
26:40 GÓL FBC Slavia Praha B! 4:3
Branku družstva FBC Slavia Praha B vstřelil #81 Tomáš Burian, asistoval #88 Jakub Puciow (4:3)
20:25 Vyloučen hráč #5 Tomáš Mráz družstva FBK Včely DDM Praha 2 na 2 minuty za blokování florbalky
19:20 Vyloučen hráč #7 Lukáš Veselý družstva FBK Včely DDM Praha 2 na 2 minuty za sekání
18:41 GÓL FBC Slavia Praha B! 4:2
Branku družstva FBC Slavia Praha B vstřelil #98 Ivan František Kuchař, asistoval #75 Matěj Vrablík (4:2)
13:40 GÓL FBK Včely DDM Praha 2! 4:1
Branku družstva FBK Včely DDM Praha 2 vstřelil #44 Jan Šmíd, asistoval #5 Tomáš Mráz (4:1)
10:51 GÓL FBK Včely DDM Praha 2! 3:1
Branku družstva FBK Včely DDM Praha 2 vstřelil #13 Jakub Zalubil, asistoval #82 Zdeněk Šlégl (3:1)
10:32 GÓL FBK Včely DDM Praha 2! 2:1
Branku družstva FBK Včely DDM Praha 2 vstřelil #8 Michael Dvořák, asistoval #5 Tomáš Mráz (2:1)
08:05 GÓL FBC Slavia Praha B! 1:1
Branku družstva FBC Slavia Praha B vstřelil #99 Václav Grulich bez asistence (1:1)
06:22 GÓL FBK Včely DDM Praha 2! 1:0
Vlastní branku družstva FBC Slavia Praha B vstřelil #6 Tadeáš Michl (1:0)
03:05 Vyloučen hráč #8 Michael Dvořák družstva FBK Včely DDM Praha 2 na 2 minuty za špatné střídání