0

0

0.

SK Alien Nation B - FAT PIPE FLORBAL CHODOV C 4:3pn
branky: 11. Alex Pachinger, 15. Marek Klíma, 36. Michael Thomas Beňačka, N Tomáš Dejmek - 9. Jakub Tater, 16. Patrik Kroc, 28. Patrik Kroc; rozhodčí: Filip Češner - Kryštof Jech; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Filip Jirava ? - Michal Mrázek ?; po třetinách: 1:1, 1:1, 1:1
3 Nájezd na branku provedl z družstva SK Alien Nation B hráč #17 Tomáš Dejmek a vstřelil rozhodující gól (4:3).
2 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV C hráč #16 Ondřej Pajer a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva SK Alien Nation B hráč #79 Dominik Ottomanský a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV C hráč #91 Patrik Kroc , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva SK Alien Nation B hráč #28 Michael Thomas Beňačka a vstřelil gól.
Zahájena trestná střílení
35:59 Plichta. Jdeme na nájezdy
35:28 GÓL SK Alien Nation B! 3:3
Branku družstva SK Alien Nation B vstřelil #28 Michael Thomas Beňačka, asistoval #9 David Schalek (3:3)
34:28 Alieni pálí jednu ránu za druhou
33:28 Tak na takovou standartku snad ani nebylo potřeba brát timeout. Ottomanský trestuhodně promrhal
33:27 Timeout SK Alien Nation B
33:27 Vyloučen hráč #90 Martin Levý družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV C na 2 minuty za sekání
32:10 Ottomanský teď zkoušel Hertlovku. Málem si zlámal nohy a florbalku a balonek taky netrefil. Ale cením lišáctví
29:33 Vyloučen hráč #70 Alex Pachinger družstva SK Alien Nation B na 2 minuty za sekání
27:34 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV C! 2:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV C vstřelil #91 Patrik Kroc, asistoval #17 Martin Kovář (2:3)
27:05 Blažek si teď spletl tým a vybídl svou příhrávkou k akci nepřátelského forwarda
25:50 V podání Chodova je to fakt kakofonie tónů. Nejdřív dají tyč, pak sténají. Tohlo opakují tak každé 2-3 minuty.
25:00 Lexa podle Beňačkova názoru vůbec neběhá
23:55 Chodov zahrozil i v oslabení
22:22 Vyloučen hráč #17 Martin Kovář družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV C na 2 minuty za hra na zemi
21:40 Ťukačka Chodova zvoní na břevnu
19:40 Jírava teď podle Bártiče zachraňuje jeden gól za druhým
15:23 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV C! 2:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV C vstřelil #91 Patrik Kroc, asistoval #90 Martin Levý (2:2)
14:19 GÓL SK Alien Nation B! 2:1
Branku družstva SK Alien Nation B vstřelil #45 Marek Klíma, asistoval #70 Alex Pachinger (2:1)
13:15 Teďka Janovského překvapili mantinely a málem přes ně zahučel. Precizně zorganizovaní pořadatelé hned manťáky urovnali. Strach z Beryho je nenechal ani chvíli váhat
12:40 Ottomanský v pokleku David Pastrňák. Rána to ale moc nebyla
10:26 GÓL SK Alien Nation B! 1:1
Branku družstva SK Alien Nation B vstřelil #70 Alex Pachinger, asistoval #63 Michael Jirava (1:1)
09:45 Levý teď dostál svému jménu. Střela letí do rohu
08:15 Alieni se pokusili rychle odpovědět, ale marně
08:10 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV C! 0:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV C vstřelil #7 Jakub Tater, asistoval #91 Patrik Kroc (0:1)
05:20 Zvoní tyč Alienů
04:00 Pachinger mohl jít sám na brankáře ale nezpracoval přihrávku na nohy
02:10 Jírava vytáhl neskutečný sejv
01:40 Chodov kombinuje na balonku