3

1

3.

IBK Kubánský Klan - FBC Draci Říčany TT B 5:4pn
branky: 8. Jan Sobota, 24. Filip Dotlačil, 25. Vojtěch Krsek, 40. Pavel Šusta, N Jan Sobota - 6. Filip Homola, 12. Adam Lubina, 14. Filip Homola, 24. Martin Kaprálek; rozhodčí: Matouš Čistecký - Daniel Dupkala; vyloučení: 3:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Ngoc Tiep Duong ? - Evžen Kindermann ?; po třetinách: 1:3, 2:1, 1:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva IBK Kubánský Klan hráč #90 Matouš Tesař a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Draci Říčany TT B hráč #39 Jaroslav Borl , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva IBK Kubánský Klan hráč #8 Jan Sobota a vstřelil rozhodující gól (5:4).
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Draci Říčany TT B hráč #93 Martin Kaprálek a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva IBK Kubánský Klan hráč #24 Pavel Šusta a vstřelil gól.
45:00 Zahájena trestná střílení
44:21 Vyloučen hráč #88 Matouš Tichý družstva IBK Kubánský Klan na 2 minuty za sekání
39:34 Vyloučen hráč #22 Filip Dotlačil družstva IBK Kubánský Klan na 2 minuty za sekání
39:27 GÓL IBK Kubánský Klan! 4:4
Branku družstva IBK Kubánský Klan vstřelil #24 Pavel Šusta, asistoval #8 Jan Sobota (4:4)
32:38 Vyloučen hráč #90 Matouš Tesař družstva IBK Kubánský Klan na 2 minuty za sekání
24:58 GÓL IBK Kubánský Klan! 3:4
Branku družstva IBK Kubánský Klan vstřelil #2 Vojtěch Krsek, asistoval #8 Jan Sobota (3:4)
24:44 Vyloučen hráč #25 Matěj Kövešlygety družstva FBC Draci Říčany TT B na 2 minuty za sekání
23:41 GÓL FBC Draci Říčany TT B! 2:4
Branku družstva FBC Draci Říčany TT B vstřelil #93 Martin Kaprálek, asistoval #22 Filip Homola (2:4)
23:00 GÓL IBK Kubánský Klan! 2:3
Branku družstva IBK Kubánský Klan vstřelil #22 Filip Dotlačil, asistoval #24 Pavel Šusta (2:3)
13:00 GÓL FBC Draci Říčany TT B! 1:3
Branku družstva FBC Draci Říčany TT B vstřelil #22 Filip Homola, asistoval #69 Štěpán Končický (1:3)
11:21 GÓL FBC Draci Říčany TT B! 1:2
Branku družstva FBC Draci Říčany TT B vstřelil #71 Adam Lubina, asistoval #21 Kilián Smetánka (1:2)
07:40 GÓL IBK Kubánský Klan! 1:1
Branku družstva IBK Kubánský Klan vstřelil #8 Jan Sobota, asistoval #24 Pavel Šusta (1:1)
05:46 GÓL FBC Draci Říčany TT B! 0:1
Branku družstva FBC Draci Říčany TT B vstřelil #22 Filip Homola, asistoval #13 Jakub Kubašovský (0:1)